reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Dziewczyny 2 dni temu biel dzisiaj chyba coś przebija, będzie 9dpo i wiem że za wcześnie na testowanie, ale same wiecie jak to jest 😅
 

Załączniki

  • 20221113_091732.jpg
    20221113_091732.jpg
    351,9 KB · Wyświetleń: 157
reklama
A co na przykład zrobili tym koleżankom? W sensie co poskutkowało? Jakie wyszły przeszkody?
Jedna para miała zdiagnozowaną bezpłodność idiopatyczną, którą "leczyli" u innego ginekologa. Tutaj poskutkowała bardziej dogłębna diagnostyka, tona badań i pomysł na to co to może być - okazało się że koleżanka choruje na chorobę autoimmunologiczną, której nik wcześniej nie zdiagnozował.
U innej koleżanki problemem był czynnik męski, leczyli się uprzednio w Bocianie. Tutaj (w porównaniu z Bocianem) zupełnie inny pomysł na leczenie i badania, inne leki, suplementy. Udało się po 2 inseminacji.
Kolejna PCOS i wiek 39 lat - inni nie dawali jej szans na ciążę. Tutaj od początku wiedziała, że to będzie długa i kręta droga ale się udało.

Kilka innych dziewczyn po prostu się starało, chodziło do różnych lekarzy i nic - nie wiem czy wcześniej miały diagnostykę i co im dolegało bo "aż tak blisko nie jesteśmy". :)

Mnie to skłoniło żeby spróbować i ja jestem zadowolona. Pierwszy raz od dawna mam wlasną owulację, która nie musi być sztucznie wywoływana, mam pięknie posprzataną macicę i wyczyszczoną zmianę o której nikt wcześniej nawet nie wspomniał.
 
Jaram się, wygląda obiecująco. Nie jakas tam cienka fabryczna, tylko cień i to dosc gruby 🤞🤞🌈
Tez mam wrażenie że jest cień różu 😀 zrobię jeszcze jeden ale muszę wybrać się do apteki bo oczywiście miałam tylko jeden test. W poprzedniej ciąży też tak mialam i miejmy nadzieję, że to jest to⏸️
 
reklama
Kompletuję koszyk badań na jutro - 3dc (już piękne buty by za to były 😅), czy mogłybyście mi proszę podpowiedzieć, czy oprócz tej listy która tu lata, to czy coś konkretnego powinnam dodać jeżeli chodzi o ewentualne cienkie endometrium? (estradiol na liście jest)
 
Do góry