reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

To fajnie spadło, ja też sprawdzałam tsh i konsultowałam wyniki z endo i ginem to zgodnie twierdzili, że przy staraniach o ciążę tsh nie powinno przekraczać 1.5. A zmieniłaś dietę? Masz jakieś podejrzenia dlaczego spadło? Bo mi też spadło i nie wiem dlaczego 😄
Nic nie zmieniałam na razie 🤷‍♀️
 
reklama
Wrzucam listę, bo ją odgrzebałam, więc zerknę co tam jeszcze z tego powinnam zrobić 😂🙈. Z tego co widzę nic z 3dc nie miałam robionego 🙈, więc to zrobię.
 

Załączniki

  • Screenshot_20221103_212327_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20221103_212327_com.android.chrome.jpg
    182 KB · Wyświetleń: 37
To fajnie spadło, ja też sprawdzałam tsh i konsultowałam wyniki z endo i ginem to zgodnie twierdzili, że przy staraniach o ciążę tsh nie powinno przekraczać 1.5. A zmieniłaś dietę? Masz jakieś podejrzenia dlaczego spadło? Bo mi też spadło i nie wiem dlaczego 😄
Taaa też to słyszałam . Jak zaszłam w pierwszą ciążę to moje TSH było 3.15
:p dlatego mówiła mi Endo że przynajmniej rok starania o dziecko przede mną .. a wyszło w pierwszym cyklu starań...
 
Wrzucam listę, bo ją odgrzebałam, więc zerknę co tam jeszcze z tego powinnam zrobić 😂🙈. Z tego co widzę nic z 3dc nie miałam robionego 🙈, więc to zrobię.
Apropo tsh...Bierzesz jakieś leki? 😊 Endokrynolog zwiększyl mi dawkę euthyroxu z 75 na 100 mg i udało się zbić z 3,5 tsh do 0,5 w 3 miesiące. Trochę się wystraszyłam, że to za duża zmiana w tak krótkim czasie, ale lekarz powiedział, że jest ok. Może większa dawka leku tobie też pomoże zejśc poniżej 1,5? 😊
 
Wrzucam listę, bo ją odgrzebałam, więc zerknę co tam jeszcze z tego powinnam zrobić 😂🙈. Z tego co widzę nic z 3dc nie miałam robionego 🙈, więc to zrobię.
Jakbym była na Twoim miejscy to w pierwszej kolejności: LH, FSH, prolaktyna i piątka tarczycowa.
W drugiej kolejności glukoza i insulina.
Potem nasienie partnera.
 
Dziewczyny potrzebuje chyba waszego uziemienia 😂. Termin 🩸mam na 8.11 ale od kilku dni pobolewają mnie piersi i sutki wrażliwe ale nie jakoś bardzo. Od wczoraj miałam wrażenie ze cos mi wycieka z piersi. Dziś przed kąpielą znów poczułam że coś wycieka, zerkam a tam kropelka mleka." Myślę sobie bez jaj babo masz zwidy" więc ściskam jedna.. ściskam druga... A tam po kropelce mleka.😶 Próbuje sobie to wytłumaczyć tym, że Emile odstawiłam od piersi w połowie lutego tego roku i laktacja się do końca nie wygasiła a to co się dzieje z cycuchami to po prostu wina zbliżającej się @... Prawda ?
 
Apropo tsh...Bierzesz jakieś leki? 😊 Endokrynolog zwiększyl mi dawkę euthyroxu z 75 na 100 mg i udało się zbić z 3,5 tsh do 0,5 w 3 miesiące. Trochę się wystraszyłam, że to za duża zmiana w tak krótkim czasie, ale lekarz powiedział, że jest ok. Może większa dawka leku tobie też pomoże zejśc poniżej 1,5? 😊
Nie biorę żadnych kompletnie leków. 12 września miałam 3,214 i samo tak spadło, w podobnej godzinie badane.
 
reklama
Do góry