reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
Czy ktoś tez ma taki podły dzień przez ta pogodę? Jeszcze mnie przeziębienie meczy od 2 dni 😩
Pogoda jest beznadziejna, ja mam trudny dzień w pracy, ciężkie osoby które szkole 🤷‍♀️ już mam wrażenie, że śpiewam i tańczę a tam nic nie chce drgnac😂😂😂 ale pocieszam się, że jutro badam progesteron i może owu ruszyła 😂😂😂.
Także znajdzie jakiś pozytyw i skup się na tym 😂❤️
 
Pogoda jest beznadziejna, ja mam trudny dzień w pracy, ciężkie osoby które szkole 🤷‍♀️ już mam wrażenie, że śpiewam i tańczę a tam nic nie chce drgnac😂😂😂 ale pocieszam się, że jutro badam progesteron i może owu ruszyła 😂😂😂.
Także znajdzie jakiś pozytyw i skup się na tym 😂❤️
Pozytywy za tydzień badam proga, a czy teraz mogę spać przez ten tydzień? 😂😂
 
Do starań dobrze by było mieć ok 1,5. Ths lubi tak sobie skakać od sasa do lasa, jeśli masz do tego tendencje to może skonsultuj z endo jakaś farmakologię?
no właśnie u mnie raczej było stabilnie z TSH, tylko podczas ciąży musiałam je zbijać euthyroxem. No nic, skonsultuje ten wynik.
Dziękuje 🍀
 
Dziewczyny zrobiłam te badania o które Was pytałam (lh,fsh,testosteron,prolaktyna)+ gin kazał mi zrobić glukozę i insulinę 3pkt Czy zerknie któraś na te wyniki czy są w miarę, to wstawię tutaj? Bo kazał mi się po nich umówić do endokrynologa i diabetologa ale nie wiem czy to są jakieś za wysokie normy żeby zaraz po tylu lekarzach kombinować a dostałam od niego tylko taką odpowiedz🤷‍♀️
 
Dziewczyny zrobiłam te badania o które Was pytałam (lh,fsh,testosteron,prolaktyna)+ gin kazał mi zrobić glukozę i insulinę 3pkt Czy zerknie któraś na te wyniki czy są w miarę, to wstawię tutaj? Bo kazał mi się po nich umówić do endokrynologa i diabetologa ale nie wiem czy to są jakieś za wysokie normy żeby zaraz po tylu lekarzach kombinować a dostałam od niego tylko taką odpowiedz🤷‍♀️

Jedziesz Maleńka
 
reklama
Help zwolniła się i mojego lekarza wizyta na jutro stąd moje pytanie czy lekarz może skrócić cykl i wywołać wcześniej owulację? Będę wtedy w 8 DC. Zapisać się na ten zastrzyk czy sama sobie zrobić w odpowiednim dniu sama nie wiem
 
Do góry