reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

Mnie się już okres rozkręca wiec nic tego nie będzie. Muszę zrobić pakiet badań, bo to musi być w takim razie coś po mojej stronie. Od maja i nic, a oczywiście mama i znajoma ginekolog mi pieprzą, że trzeba odpuścić, no słuchać się tego nie da.
Dlatego tez my nikomu nie mówiliśmy o staraniu .wiedza tylko moje 2 psiapsi
Bo te pytania , nakręcenie , wymyślanie ze strony rodziców/bliskich wiem ze by mnie bardzo denerwowały i męczyły i wiedza żeby mnie wgl nie pytać o takie tematy 🤭
 
reklama
Dlatego tez my nikomu nie mówiliśmy o staraniu .wiedza tylko moje 2 psiapsi
Bo te pytania , nakręcenie , wymyślanie ze strony rodziców/bliskich wiem ze by mnie bardzo denerwowały i męczyły i wiedza żeby mnie wgl nie pytać o takie tematy 🤭
Może i przyjęliśmy złą taktykę, a z drugiej strony moi rodzice już wiekowi, ja mam 34 lata, 5 lat po ślubie, to i tak się pytali.
 
A na odwrot zrobilam xD wybacz @OlaJL :*
Czyli tak czy siak coś jest nie tak.. serio miałam przeczucie.. jeśli jeszcze któraś z Was będzie mogła popatrzeć na resztę wyników lub coś zasugerować będę wdzięczna. Właśnie umówiłam się do ginekologa na następny czwartek. Jutro przed robota zarejestruje się u endokrynologa. Z jednej strony to dobrze, że już te badania zrobiłam, oszczedzilam sobie comiesięcznych nadziei. Z drugiej- strasznie chujowe popołudnie dziś mam.
 
reklama
Do góry