reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

No i co tam wypatrzyłas ciekawego?
Wyjazdu jeszcze nie wypatrzyłam, ale muszę szybko szukać, bo uro zaraz po Trzech Królach, a to gorący weekend.

Mąż dostanie jakąś fajną kurtkę. Złożymy się z mamą, bo chcę zamówić z Superdry.

Mama dostanie łóżko, bo śpi na wypierdzianej kanapie.
 
reklama
Dlatego ja mam problem, żeby iść na terapię. Mieszkam w małym mieście, bez możliwości dojeżdżania gdzieś obok, boje się, że nie znajdę tu pomocy. Jest jedną psychiatra ale ona raczej słynie z wystawiania chorobowych...
Polecam terapię przez neta. Sama tak korzystam, bo daje mi to możliwość wyboru terapeuty i brak dojazdów.
 

Załączniki

  • c6e14401-5050-4da2-8950-89a9a661dc09.jpeg
    c6e14401-5050-4da2-8950-89a9a661dc09.jpeg
    69,5 KB · Wyświetleń: 85
no dlatego pójdę na tą bete jutro 😂
wyczekujęęęęęęęęęęę
Haha no tak, źle się napisałam, ale czytałam o jakiś śluzach, myślałam, że znów jakaś gwiazda dodała majtki z śluzem do oceny 😂😂😂
oj dodała, dodała............... choć w całej swej obleśności życzę jej, żeby to się jednak dobrze skończyło :(
 
Wyjazdu jeszcze nie wypatrzyłam, ale muszę szybko szukać, bo uro zaraz po Trzech Królach, a to gorący weekend.

Mąż dostanie jakąś fajną kurtkę. Złożymy się z mamą, bo chcę zamówić z Superdry.

Mama dostanie łóżko, bo śpi na wypierdzianej kanapie.

Uwielbiam słowo "wypierdziane" (w kontekście jakiejś rzeczy nie melodii) 😂😂😂😂😂😂
 
Wizyty w biurze sprawiają, że mój mózg jest w stanie połączyć Terencjusza z Ola z WS. To chyba wystarczający powód żebym dostała zgodę na 100% HO 💁‍♀️🤦‍♀️
 
reklama
Mąż dostanie jakąś fajną kurtkę. Złożymy się z mamą, bo chcę zamówić z Superdry.
teraz na zalando lounge jest sporo fajnych kurtek z sd w dobrych cenach! :) tez patrzylam, bo bardzo lubimy tę firmę, ale mój stary to wysoki suchar i coś na niego znaleźć żeby nie wyglądał jak lizak to graniczy z cudem.
 
Do góry