reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
coś o mnie na dzisiaj.
-3 dni temu odstawiłam dupka (powinnam mieć okres dziś, no góra jutro, ale cisza)
- tempka wyżej niż wczoraj, nic nie spada
- 12 dni po ovi (to jakies 10, 11 dpo)
Na dole wstawiam testy, te prawie białe cienkie z przedwczoraj, na dole pod nimi z wczoraj i ten jeden samotny na zdj z dzisiaj
Nie chcę zapeszać, ale ja tam kuźwa widzę kreskę.
 
Ja w tym cyklu, też bylam wyjątkowo zdolowana, polaly się łzy rozczarowania, taki byl piekny pik i goowno z tego, przez 4 dni prawie z mężem nie gadalam, a on twierdził, ze traktuje go jak wroga, jakby winę za niepowodzenie ponosił on. A ja potrzebowalam ilolacji emocji, poplakania sobie i przeżucia tego gorzkiego rozczarowania... i tyle.
Czasami czuję się jak chomik w tym kołowrotku, biegnę zasuwam zataczam krąg i wszystko to samo i od nowa się zaczyna.
Ja nam co miesiąc to samo .
A jeszcze co chwile dostaje wiadomości od znajomych ze ciąża , albo kolejna ciąża
No cóż
 
skoro to 2cs to wypłacz się i w kolejnym cyklu działaj 🤩 nie myśl o testach, suplementach bo masz na to czas. Pozwól sobie na radość ze starań 💞 łykaj kwas foliowy i uprawiaj dużo seksu :)
Dzięki za słowo otuchy;) bede się starac trochę wyluzować, bo sama wiem, ze sie nakrecilam od momentu w ktieym uznaliśmy, ze zaczynamy działać;) nie pomaga mi tez to, że dookola sporo znajomych w ciąży akurat i to takich "raz dwa i trach jest".
 
Dzięki za słowo otuchy;) bede się starac trochę wyluzować, bo sama wiem, ze sie nakrecilam od momentu w ktieym uznaliśmy, ze zaczynamy działać;) nie pomaga mi tez to, że dookola sporo znajomych w ciąży akurat i to takich "raz dwa i trach jest".
może i tobie się uda za cykl czy dwa i też bedziesz taka raz dwa i trach 🥰
 
reklama
Do góry