reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe kreski 🍁🍂🍁

reklama
A w temacie immunologii, ja jestem właśnie po wizycie, od przyszłego cyklu wjeżdża immunosupresja wiec idę na l4 bo pracuję z ludźmi i przechodzę przez chłodnie 🤷🏻‍♀️ Kolejne trzy cykle stymulacja i starania naturalne a później zobaczymy jak się sytuacja rozwinie. OCZYWIŚCIE musiałam policzyć czy pomijając ten stracony cykl jest szansa na ciąże w tym roku i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z przewidywaniami flo to test ciążowy robię 31 grudnia 😆😆😆 rzutem na taśmę załapię się na 2022!🤣
Co nic nie piszesz ! Jakie masz leki ?
 
Sorki że tak wpadam na watek, ale jak to przeczytałam to musialam. Zgadzam się się z Tobą w 100%. Ja już nawet nie będę mówić ile lat się staram bo szkoda strzepic jęzor. Ale jak czytam takie rzeczy to mi się sam nóż w kieszeni otwiera. Jeszcze wczoraj się okazało że jestem w trakcie straty kolejnej ciąży 7 ciąży 😔

Edit: sorki jeśli kogoś uraziłam ale trochę mi się ulało i jestem mega sfrustrowana i wkurw... na życie.
Nie wiem nawet co napisać, tule na odległość 🤗
 
Mialam przed chwilą wizytę u mojego drugiego lekarza i jestem w takim szoku że aż się cała trzęsę ze złości i nerwów. Pęcherzyk nie jest zapadnięty tylko piękny okrąglutki a w środku jest dzieciątko z bijącym serduszkiem 😍🥺 Sama już nie wiem czy ten lekarz u którego wczoraj byłam nie umie robić USG czy ma kiepski sprzęt. Wczoraj jak mi pokazywał obraz to naprawdę nic nie było widać a pęcherzyk wyglądał jak spłaszczony.
Za tydzień idę znowu na USG ale do lekarki co byłam dzisiaj. Nie mniej jednak plemienia nadal są bo jest również mały krwiaczek.
 
Mialam przed chwilą wizytę u mojego drugiego lekarza i jestem w takim szoku że aż się cała trzęsę ze złości i nerwów. Pęcherzyk nie jest zapadnięty tylko piękny okrąglutki a w środku jest dzieciątko z bijącym serduszkiem 😍🥺 Sama już nie wiem czy ten lekarz u którego wczoraj byłam nie umie robić USG czy ma kiepski sprzęt. Wczoraj jak mi pokazywał obraz to naprawdę nic nie było widać a pęcherzyk wyglądał jak spłaszczony.
Za tydzień idę znowu na USG ale do lekarki co byłam dzisiaj. Nie mniej jednak plemienia nadal są bo jest również mały krwiaczek.
To najlepsza wiadomość tego dnia💚!
 
Ok, dziękuję Ci za wyjaśnienie ☺️ u mnie beta jest niziutka więc jeśli zrobię powtórkę w sobotę to powinno być już nisko z tego co piszesz.
Jeśli nie to kontrolnie najwyżej jeszcze w pon choć nie ukrywam, że mam nadzieje, że się obędzie 😒
Ile po odstawieniu duphastonu powinnam się spodziewać krwawienia?
tylko pamiętaj by zrobić powtórkę bety :) bez tego ani rusz w kolejny cykl z aromekiem.. i po prostu jak będziesz na wizycie u gina na monitoringu to poinformuj go o sytuacji całej. Tule 💔
 
Mialam przed chwilą wizytę u mojego drugiego lekarza i jestem w takim szoku że aż się cała trzęsę ze złości i nerwów. Pęcherzyk nie jest zapadnięty tylko piękny okrąglutki a w środku jest dzieciątko z bijącym serduszkiem 😍🥺 Sama już nie wiem czy ten lekarz u którego wczoraj byłam nie umie robić USG czy ma kiepski sprzęt. Wczoraj jak mi pokazywał obraz to naprawdę nic nie było widać a pęcherzyk wyglądał jak spłaszczony.
Za tydzień idę znowu na USG ale do lekarki co byłam dzisiaj. Nie mniej jednak plemienia nadal są bo jest również mały krwiaczek.
Ale cudna wiadomość ❤️❤️❤️. Kochana trzymam kciuki za Ciebie, daj znać nam po następnym badaniu ✊✊
 
Wyobrażam sobie jakie mialabym siniaki 😄 dziś mam rękę jak ćpun, a nic nie bolało. Ostatnio było bez siniaka ale bolało jak 😱
W ogóle nienawidzę pobierania krwi, zawsze mi słabo i patrzę w sufit...

Jako posiadaczka wielu rozległych tatuaży oczywiście nie lubię i panicznie boję się pobierania krwi. W szpitalu przy ciąży pozamacicznej zafundowano mi dodatkową traumę bo był problem z wenflonem. Mimo to jednak wiem, że będę biegała na betę, proga i co tam będzie potrzebne 🤷‍♀️ jeżeli mi to w czymś pomoże
 
reklama
Mialam przed chwilą wizytę u mojego drugiego lekarza i jestem w takim szoku że aż się cała trzęsę ze złości i nerwów. Pęcherzyk nie jest zapadnięty tylko piękny okrąglutki a w środku jest dzieciątko z bijącym serduszkiem 😍🥺 Sama już nie wiem czy ten lekarz u którego wczoraj byłam nie umie robić USG czy ma kiepski sprzęt. Wczoraj jak mi pokazywał obraz to naprawdę nic nie było widać a pęcherzyk wyglądał jak spłaszczony.
Za tydzień idę znowu na USG ale do lekarki co byłam dzisiaj. Nie mniej jednak plemienia nadal są bo jest również mały krwiaczek.

Kurvva co za wspaniała wiadomość!!! Aż się stara ciotka Zazuu powyła😅
Trzymam za Was kciuki z całych sił 😭❤️
 
Do góry