reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

NaNa, u nas się zaczęło kładzenie na ziemi i płacz. Widzę, ze mnie testuje, jak nie reaguje to wstaje i idze dalej.
Mówi coraz więcej ale jeszcze nazywa po swojemu. Ale wiadomo o co mu chodzi. Jadł by tylko kasze, takie ugotowane typ orkiszowa, pęczak itd. Nie chce warzyw, owoce tez średnio. Suszone tak s świeże nie. W żłobku ponoć ładnie je a jak wraca to widać, ze jest głodny i zjada sporo. Gardzi nawet pysznym arbuzem a za to agres i czerwone porzeczki zajada se smakiem.
Ja juz nie myślę o odchudzaniu. Ważę 1-2kg mniej niz przed ciążą. Fajnie by bylo schudnąć ale u mnie ruchu prawie zero, odżywianie pozostawia wiele do życzenia. Jak przegnam z siebie lenia to moze cos z tego będzie. Ostatnio mam spory apetyt, pewnie zajadam stresy. Marzy mi się urlop w Bieszczadach...

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie chyba odchudza praca i stres. Jem nieregularnie i niekoniecznie zdrowo ruszam się sporo. Ważę 3 kg mniej niż przed ciążą i kg mniej niż przed pierwszą ciąża. 48 kg. I podoba mi się ta waga...
 
A na urlop wybiorę się jeszcze raz bo bardzo mnie ciągnie. Może bulgaria...a kilka dni nad polskim morzem tez...
 
My cały czas nie wiemy co z urlopem :( ciągle nie ma podjętej decyzji :(
Mój chciał jakieś objazdowe ale ja sobie na to nie chce pozwolić , żeby mała była w aucie tyle czasu
 
Czy Wasze dzieci piją jeszcze mleko? Jak dużo? Moja pije raz nad ranem kiedyś koło 6-7 było super teraz jak budzi się na siku wola od razu... mama zrób mleczko proszę cię... między 3 a 8... zależy jak długo wytrzyma... a ja głupia myślałam że odzwyczaje od pieluchy w dzień a w nocy będzie pampers... wypija sporo kolo 3 50 ml 8 miarek mleka i 8 miarek kleiki ryżowego... dosyć gęste wychodzi... śniadanie kolo 9...
Czy Wasze dzieciaki tez uwielbiają arbuza moja potrafi pół dnia tylko żyć na arbuza nic nie chce ciągle wola... daj arbuza Nadie nie chce to... ciężko zupy ostatnio je z wyjątkiem zup z makaronem... uwielbia kluski pod wieloma postaciami... wczoraj zjadła pół płacą ziemniaczane go z sosem z wołowiny pierwszy raz bardzo jej smakował... ostatnio w ogóle nie chce jeść zupki zwłaszcza gotowanych specjalnie dla niej bardziej delikatnych... je wszystko z nami lubo młoda kapustę... gołąbki w sosie pomidorowym i tylko żółte pomidory... na czerwone mowi ze śmierdzą fufu jak kupka... mało warzyw dużo owoców... brzoskwinie ufo uwielbia maliny i borówki i oczywiście poziomki wszystko zrównala sama z ogródka... kasza manna odeszła chyba w zapomnienie..
 
Moj je wszystko to co my wiec nie gotuje specjalnych obiadow. Mleko pije po przebudzeniu kubek, na drugie sniadanie z owsianka i na kolacje z kleikiem kukurydzianym. Odkad skonczyl rok pije krowie.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja tez bardzo rzadko gotuje dla małej np. Gdy mam.pierogi na obiad lub gdy jemy coś gotowane 2 czy 3 dni temu. Takich posiłków jej nie daje chce żeby było świerze wiec gotuje zupkę bo ogolnie bardzo mało my zup jemy. Do dwóch lat będę jej podawać mm potem tylko.krowie choć teraz tez zajada np budyń lub kluski na mleku krowim.
 
Do góry