reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Z jedzeniem młodego jest słabo. Moja mama dzis z nim siedzi i marudzi, ze nic nie zjadl, tylko banana. Nie wiem czy gardlo go boli, czy zęby. Jeśli sie nie wykuruję do pon. To ide do innego lekarza.


Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Sukces nocnikowy! Wczoraj pierwsze siusiu dzisiaj już trzecie na nocnik jaka radość... tyle to prób kosztowało tyle razy przynosiła nocnik zdejmować pieluche i ciągle słyszałam od wszystkich ze za wcześnie ale postawiłam na swoim. Ma starsze koleżanki codziennie widzi jak sikaja na nocniku mowo o tym tlumaczy nadladuje .. wiem ze dluga droga to pozbycia sie pieluchy całkowicie... ale pierwszy dzień bez pieluchy i mokrych gatek za nami!
 
za tydzień we wtorek mamy wizytę, pewnie zrobią zdj. i mam nadzieję, że dobrze się zrasta, bo i nie będzie musiała być już unieruchomiona, szczerze to kiepsko, denerwuje się, że jest unieruchomiona :(
 
Współczuję. A nasz co jakiś czas się budzi w nocy i wrzeszczy. Dziś był ten dzien, jestem nieprzytomna.3.40 się obudził i zasnął dopiero wpół do siódmej, a ja za dwadzieścia wstaje [emoji53]ehh szkoda gadać. Najgorsze że ja nie wiem dlaczego on tak wrzeszczy.

Napisane na HUAWEI SCL-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A moj gdzies od trzech tygodni w ogole w nocy nie wstaje nawet na piciu. Spi od 19-19.30 do 7[emoji4] oby jak najdluzej tak.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie potrafię uwierzyć w to że dzieci Wasze zasypiaja o 19. Ja mogę policzyć na palcach u jednej ręki ile razy moja zasnęła przed 22. Śpi do 7-8.
 
Mój w dzień spi po ok 3,5h. Zasypia różnie. 20-22 ale potrafi paść o 18stej. W żłobku ciocie zaszokowane, ze on spi ciagiem 3h :) W nocy spi ladnie, jesli nic mu nie dolega. Teraz budzony jest po 6stej. Ale sam potrafi tez tak rano wstac. Wcześniej spal do 8

Napisane na HTC One_M8 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja w dzień śpi od 0, 5 do 1, 5 h... wychodzi kolo 10 godzin na dobę 11 bardzo rzadko... raz mi zasnęła o 21 jaka byłam szczęśliwa tylko nie za długo wstała o 22.30 i bawiliśmy się do 1.30.
 
Do góry