reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Miniaa to powodzenia Ja chyba za tydzień sama i lekko przeraża mnie wszystko nawet stresuje się zapięciem fotelika w aucie albo złożeniem wózka że wyjdę na kaleke która nie potrafi w stresie tego zrobić heheh

My z małą już też 3 razy na spacerze byliśmy :-)

Ja się właśnie zastanawiam czy kupić ten biooil ale to ma zapobiegać rozstępom ale czy zmniejsza lub wygładza te co już są :-(?
 
reklama
dddmala ja też jestem przerażona i to bardzo. też się boję tego że nie poradzę sobie z wózkiem albo z fotelikiem. do tego co rano muszę wychodzić z domu z małym żeby synka do przedszkola zawieść.

Stasiu ma do tego wzdęcia. ja jem sam chleb z masłem i wędliną bez chemii i lekko strawny obiad a jego i tak wzdyma. myślę że może to być spowodowane wypijaniem bardzo dużej wręcz ogromnej ilości zielonej herbaty ( parzę ją z fusami i nie usuwam ich więc przyczyną może być zbyt mocny napar ) dziś odstawiłam zieloną herbatę zobaczymy czy coś się poprawi w przeciągu paru dni.

a jak u Was w tym temacie???? wasze dzieci też mają problemy z brzuszkiem jak sobie radzicie z tym????
 
Dziewczyny, urodziłam 15.11 moją Hanię, 55cm, 3160g, siłami natury, bez nacięcia, szybki poród, z 2cm rozwarcia do 10cm w niecałą godzinę, Dopiero dzisiaj wróciłyśmy do domku, niestety mieliśmy mały incydent przed wyjściem w 3 dobie, mała zaczęła sinieć i nie mogła oddychać bez tlenu, spadała saturacja, ale na szczęście wszystko już w porządku. Dzieciątko po obserwacji jest już dobrze.
 
Moniqq gratuluję serdecznie uff dobrze że incydent się skończył dobrze!!!

Oglaszam, że ewel87 też urodziła 22.11.2015 córeczkę o 20:34. Jutro być może sama napisze coś więcej udało jej sie sn :-) suuuper.

Ale nas malo zostało kto jeszcze oprócz mnie, Lotki, Aleali, cheetah, kini, Jagi, Nana8 czeka ?
 
Dziewczyny pisze z porodowki, leżę na sali . Skurcze co 4 minuty ale rozwarcia nie ma. Dali mi duomox bo wody odchodzą i mojemu każą iść do domu ze niby rano jak juz. Boli strasznie a to dopiero początek.
 
reklama
Do góry