reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Madziuś ja mam 35+5 i tez mysle zeby nie urodzic za wczesnie, ja mam bole okresowe. Ale oby jeszcze wytrzymac w koncu termin 28.11 dopiero.

Kasi Kubus od razu zabrany zostal na operacje, pewnie w tej chwili ją ma takze trzymamy kciuki za jego zdrówko !!!!!!

No się rozkręcają akcje ale dziewczęta trzymamy bo to jeszcze pazdziernik a nie listopad :p
 
reklama
Dawno nie pisałam.ale co jakiś czas was podczytuję:-)

Po wtorkowej wizycie, wiem, że mały waży równe 3kg:-) i mam zaplanowaną cc na 19 listopada.
Zaczynam się powoli stresować.
Lekarz odstawił mi już te moja wszystkie wspomagacze...najwet nie wiecie jak dziwnie jest nie brać zastrzyków w brzuch po tyle miesiącach...wyrobił się juz pewien nawyk.

No i rozmyślam nad imieniem dla malca...ale nie mogę sie zdecydować, Chyba wybierzemy je, jak juz go zobaczymy :-)))

Gratulacje dla mam!:-D
 
Dziewczyny, gratulacje!!

Ja nie mogę się doczekać kiedy Wojtuś zechce wyjść na świat. Mam nadzieję, że w przeciągu dwóch tygodni bo do tego 23 listopada chyba nie wytrzymam :)
 
Kasiu, Kleopciu gratuluję Wam maluszków i życzę całej czwórce dużo zdrówka :-)

Możecie mi powiedzieć dlaczego Kubuś ma operację? Wiem, że miał mieć rezonans ale widzę, że coś mi umknęło.

Ja mimo tego malutkiego rozwarcia chyba prędko nie urodzę. Tyle się ostatnio magnezu najadłam, że od kilku dni ani jednego skurczu nie miałam.
 
Ja skurcze takie miałam bardzo długo... Co drugi dzień bolesne i nic się nie ruszyło, pow doktorka ze przepowiadajace i normalne na tym. Etapie. U mnie to takie białko kurze ten czop

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


Ewel wystraszyłaś mnie, bo właśnie dzisiaj miałam na dłoni mały kawałek kurzego białka, czyli że to może być ten czop ? :o
Od dwóch dni pobolewa mnie podbrzusze, pachwiny, trochę w krzyżu, a dzisiaj od rana jest mi nie dobrze.
Ale żadnych skurczów nie odczuwam. Chyba to nie jest jeszcze to.

Gratulacje dla kolejnych mamusiek, dzielne dziewczyny ! :)
 
Skurcze nie powodują że on wypada... Nie trzeba ich mieć, czop. Może właśnie wyglądać jak białko kurze, albo bardziej zbita galaretka. To że wypadnie nic nie znaczy tak naprawdę :) szczególnie gdy nie jest z krwią. Poród może się zacząć nawet za 2tygodnie. Chyba ze jest z krwią to szybciej.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Krwi nie było na szczęście. Jeszcze bym nie chciała rodzić, tak za 2 tygodnie już mogę :)

Najgorsze teraz dla nas, że od poniedziałku mają nam wymieniać rury w pionach w bloku, więc będzie hałas, brud i kurz, a kto to wszystko później posprząta.. ja już ledwo się schylam. Będzie się działo :]
 
reklama
Gratuluje dziewczyny, zdrowia dla waszych dzieci :)

Ja mam plemienia, ale to raczej przez wczorajsze badanie :/
Wczoraj lekarka chciala mnie zostawic w szpitalu bo nie lubi puszczac pacjentki wieczorem do domu, ale nie bylo zadnego wolnego lozka. Moze jutro sie cos zwolni, szczerze wole lezec w szpitalu niz swirowac w domu...
 
Do góry