reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Jaga, o jej, wspolczuje. Jak mialam bakterie w 20 tyg, to dostalam antybiotyk dopochwowo ale chyba teraz blizej terminu to chca dokladnie sprawdzic co sie dzieje.
 
reklama
Hej ja też dziś odwiedziłam mojego gin ostatni raz szyjka już znacznie skrócona i łożysko 3 stopnia ogólnie nie wróży dotrwania nawet do 7 listopada więc z niecierpliwością czekam na czwartkową wizytę w poradni patologi ciąży i w końcu jakiś konkretny termin:)
Ja się porodu nie boje ja się boje tego co będzie później i mimo wszystko żebym nie wpadła w depresje z braku dziecka przy sobie..:(
Jaga współczuje pobytu w szpitalu ale już tak blisko końca więc nawet trzeba się poświęcić
 
Kasia nie będzie latwo ale.dasz radę silna jesteś ;-)
Każda z nas widzę ma jakieś obawy, czy o poród czy inne ale jeszcze musimy wytrwać
Mi zaś się zaczynają jakieś pobolewania :-(
 
fakt lekarze wiedzą lepiej, oby trafiać tylko na prawdziwych fachowców! Kasia wierzę, że u Ciebie podejmą najlepszą decyzję dla Ciebie i maluszka:)
 
hej
gratulację dla kolejnej mamusi :-)
ja po wizycie, paciorkowca nie ma, hemoglobina podskoczyła do 12, no i mała leży głową w dół hehe a ja myślałam, że ją smyram po główce a to pupa na górze :-D Mam czekać na akcję i ruszać do szpitala. W razie jakbym nie urodziła to 12.11 mam się pojawić u doktorka. Cieszę się, że nie będzie cc ..... W nocy spać nie mogłam z wrażenia, że to już niedługo!!!!
Mała waży 3 400, oczywiście to waga szacunkowa, bo już pisałam, że ja w takie podawanie wagi nie wierzę. Zmartwił mnie tylko lekarz mówiąc, że gdyby się okazało, że mała leży pupą na dole to kwalifikowałabym się do porodu sn .... Raczej bym się nie zgodziła, więc lepiej niech zostanie w tej pozycji w której jest.
 
reklama
gosik, i super ze wszystko dobrze ;)

Ja wczoraj zrobilam miksture mleko, czosnek i miod. Dwie godziny nie moglam spac, młoda kopała, raczkami ruszała, chyba jej sie nie spodobał zapach czosnku. Bidulka :(
 
Do góry