reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ewel pewnie masz racje mi w poerwszej ciazy tez kolo 33tyg zaczela sie skracac a od 36 tyg chodzilam z rozwarciem :) dlatego jestem ciekawa co gin powie :)
Stokrotka mnie ostatnie 2 dni tak meczylo a dzis dla odmiany mialam zaparcie mysle ze to dzieciaczki juz ladnie na jelita uciskaja i ta pogoda taka ze pelno wirusow
 
reklama
stokrotka to jabłka :) działają jak szczotka zmiotka. Mnie teraz ratują bo szklanka soku z jabłek i buraków to nie dość że żelazo to jeszcze usprawnione jelita, Ale mogą zadziałać mocno i wtedy problemy żołądkowe. Powinno przejść zaraz. Mam już wyniki krwi i moczu. Podskoczyła mi morfologia, hemoglobina 11,4 czyli odrobinke przez dwa tyg ale ważne że do góry nie do dołu :) jeszcze nie mam wyników toxo i hbs. Ale wierze że wszystko jest ok.
 
Ale bóle okresowe to co innego niż. Skurcze... Skurcze to brzuch twardnieje bardzo nie da się przekręcić aż, czasami boli nawet...
Może spróbuj kacha aspargin brać on ma dużo magnezu
Ja tak miałam całe 8 dni... Najgorzej w nocy musiałam wstawać i chodzić żeby lepiej bylo

CZEKAMY NA LENKĘ:*

biorę raz aspargin a raz magneb6. nie strasz że aż 8 dni cię to męczyło :(
brzuch dalej mi się stawia ale chyba mniej to czuję niż w nocy
 
Ja jadę na lutenie 2x dziennie.wszystko się wyciszyło no i wiadomo zwolniłam tempa.do kiedy biorę?nie wiem :) zaczynam zaraz 35 tydz a mam 1.5 pudełka.nic mi gin nie mówił do kiedy brać.dzis go zapytam.Mam wizytę.Bedzie ktg ale mój się wierci wiec jestem spokojna o wynik.obserwuję kiedy będzie aktywny po urodzeniu i wychodzi ze tak jak straszak :) hgb wyszła 12.7 a ja przestałam jeść sałatki bo nie mogę już na nie patrzeć :) tyle co na chleb kładę wiec wynik niezły.
 
Ja biorę luteinę od początku ciąży, na razie mam brać dalej, ale prawdopodobnie nie do końca ciąży.
Po wczorajszej wizycie u gina wszystko dobrze, szyjka się zatrzymała i nie skraca dalej, także moje wypoczywanie przyniosło skutek :)
 
Te pilki wcale nie sa drigie ja kupilam 85 cm bo jestem wysoka za 7 funtow wiec chyba ok nie wiem po ile w pl sa

Już za 50 zł kupicie.Ja chyba mam 65 bo to do ćwiczeń z synem mam.przydaje się do siedzenia przed kompem.mi dodatkowo odciąża ledzwiowke.staram się dużo nie siedzieć na krzesłach bo mnie boli kręgosłup.zazwyczaj leżę na boku z komórką w ręku i klepie na bb :)
 
Dziewczyny widzę, ze o skurczach rozmawiacie. Ja to bym już mogła doktorat na ten temat pisać, bo mnie tak męczą od 18 tc :-( też mam luteinę, magnez i nospę. Ale nospę wzięłam może 3 razy przez ten czas, bo nie widzę po niej efektów innych niż zmniejszona aktywność małej. Luteinę mam brać do piątku czyli do końca 35 tygodnia. Ciekawa jestem czy po odstawieniu skurcze będą częstsze i mocniejsze. Już ich nawet nie liczę, bo jest ich na pewno więcej niż 10 na dzień
Ale optymistyczne jest to, że jesteśmy już na końcówce ciąży i teraz nie ma już tak dużego ryzyka jak jeszcze kilka tyg temu :-)
 
reklama
Do góry