reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

mama290 więc możesz, oby Ci pomogło
Ja uwielbiam porządek, ale niestety jestem teraz mniej aktywna niż bym chciała. Zmieniłam pościel i posprzątałam mieszkanie a za godzinę idę po dzieci i na plac zabaw, od jutra sporo deszczu to będziemy uziemieni. Łączę się w bólu z tymi z Was, które mają zmienne nastroje, czasami sama siebie mam dość ;-)
 
reklama
Mama 32 ją to sama robię sobie włosy od bardzo dawna bo 99% fryzjerski nigdy nie wie o co mi chodzi :/ mało kiedy jestem zadowolona . Mam jedną koleżankę która mi obcina ale farby zrobić już jej nie dam . lepiej zrobię to sama a mąż z tyłu i jest dobrze .Natalus mnie też bardzo dużo sytuacji doprowadza do placzu. Dziewczyny a ja znowu o tych ruchach :). Kopia was dzieci tak gwałtownie ? Np. W jednym miejscu szybko kopniaki że aż pół brzucha podskoczy ? Szkoda że filmów nie można wrzucac bo bym pokazała o co mi chodzi
 
Ostatnia edycja:
Finke ja mam tak az sie przestraszam czasem :-) jak mi kopa zasadzi tak gwaltownie to caly brzuch zadrzy. To mi się zdarza.

Ogolnie mi wlosy ostatnio kolezanka z pracy robila, znalazla pasje swoją i dodatkowo skonczyla sobie weekendowo jakas szkole fryzjerską a teraz sie uczy na swoich prywatnych kolezankach, ona ma w tym pasje co widac i niezle jej idzie wiec ja jej daje eksperymentowac. Niestety za dwa tygodnie wychodzi za maz i nie miala ostatnio wogole czasu na to wiec jej glowy nie zawracam i chyba sama sobie zrobie moze meza tez zatrudnie chociaz u mnie nie bedzie łatwo bo odrosty mam z 7 cm swoje, a reszta to jasniejszy wyplowialy blad z odblaskami rudosci, wyplowialy po czerwieni bo mialam w zeszlym roku czerwone a teraz chce sobie jakis zlocisty braz zrobic ale nie wiem dokonca jak zeby pokryc te jasne to trzeba chyba pigmentacje zrobic zeby z tych jasnych kolor sie szybko nie zmywal takze jest z tym zabawy w odpowiednich proporcjach dlatego mam obawy czy dam rade ale i tak w domu siedze jak nie wyjdzie to bede czekac az kolezanka po sluvbie znajdzie czas na ratunek :-)
 
Natalkuś dzieci bywają cwane czasem przepraszają bo chca cos ugrac a mama moze juz mu nie wierzyla wtakie przeprosiny:-)
Ja staram sie z dystansem do takim maluchow, bo naprawde czasem daja czadu.
Kiedys w kolejce w sklepie jeden chlopczyk tak sie na mnie patrzyl taki moze z 4-5 lat mial no to ja sie do niego usmiecham zyczliwie .....a on co pokazal mi srodkowy palec heheheheh masakra zamurowalo mnie tak jak rzadko kiedy :-)
 
Mama 32 moj tez jest cwaniak i podlapal ze jak szybko przeprosi to cos ugra takze natalkus dzieciaki teraz sa tak cwane ze brak slow z boku moglo to wygladac nieciekawie ale pewnie mama dobrze wiedziala co robi :)
Ja chce do 10go paxdziernika max wszystko ogarnac dla malucha zeby potem juz lezec i czekac az cos sie zacznie dziac i odpoczywac ile sie da :) ale ja z tych nie lubiacych zostawiac wszystko na ostatnia chwile :)
Dopijam kawusie i jade na galerie podreptac za tymi stanikami jak nic nie znajde fajnego bede zamawiac przez internet i tyle :)
 
Natalia gdybym ja miala wymiekac zawsze jak moj mlody przeprasza z maslanymi oczami to by na glowe wlazl dzieci sa cwane i potrafia szybko wnioski wyciagac
 
Nie wspomnę jaki cwany potrafi być 10 latek :tak:
Zupa zrobiona, henna na brwi położona, młody leżakuje a ja tak myślałam, co poprawi mi humor i już wiem, wezmę się za porządki :tak: Jutro mąż przyjeżdża "aż" na tydzień ;-) Super, bo pojedziemy razem do lekarza w poniedziałek.
 
kinia trzymam kciuki.
ja lecę po Jasia do przedszkola i na spacer bo ładna pogodna :-)
dziewczyny te które mają wysokie ciśnienie nie wiem czy wiecie ale bardzo ładnie pomagają orzechy laskowe :-) to tak z ciekawostek :-)
 
reklama
Dziewczyny też mam ciężkie humory, mąż już ledwo wytrzymuje, chociaż ostatnio powiedział, że się trochę uspokoiłam, za to na początku ciąży myślał, że ze mną oszaleje :)
A dzisiaj jestem zła, bo zamówiłam bluzki do karmienia i przyszły mi nie dość, że inny rozmiar, inny kolor to jeszcze obie z długim rękawem :[ i teraz na pocztę trzeba iść odsyłać. Czasem myślę czemu ja mam zawsze takiego pecha, napisałam sprzedawcy parę słów, żeby mi ulżyło. Zbieram się na pocztę, a potem robić obiadek.
Miłego dnia, nie takiego jak u mnie, mam nadzieję, że już się dzisiaj nic nie wydarzy :p
 
Do góry