reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja jak z mlodym krwotoku dostalam to myslalam ze to tylko krew a okazzalo sie ze ten pierwszy chlust krwi byl z wodami wiec mi odeszly a ja dowiedzialam sie dopiero w szpitalu. Ja teraz wkroczylam w nieznany etap ciazy bo tak dlugo w ciazy jeszcze nie bylam .
Ja znowu odwrotnie niz ty ewel ty sie wszystkim tak stresujesz a ja jakos tak mam wrazenie ze to tak ma byc i koniec moja mama mowi ze z takim podejsciem to ja zaczne rodzic i zanim zrobia mi cc to ja sn w aucie urodze
 
reklama
Claudia no niestety przejmuje się pewnie bardziej dlatego ze mam za sobą to poronienie... A jak doktorka mi wczoraj pow ze w razie ponownych silnych skurczy jechać na IP bo ja nie jestem w 37 tyg żebym mogła sobie w domu rodzic to się przerazilam:)

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Oby tak było :) choć jakoś czuje ze ja przed terminem urodze, tak naprawdę niech się dzieje co chce po 36 tyg... Wtedy już bez stresu będę, choć dziś już się uspokoilam.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Ja wczoraj najadłam sie makreli, złapała mnie zgaga i długo miałam dylemat czy pic mleko czy nie. Balam sie ze po rybie i mleku bedzie mi niedobrze, ale zgaga zwyciężyła i troche sie napilam, wiec bylo lepiej.
A propos tych starszych pani w przychodni, to teściowa mi mowila ze w PRL zawsze ciężarnych przepuszczali i ze to im teraz odbiło i robią wygląd ze niby ciąża to nic takiego.
 
Jak sie wody sączą to takie uczucie ze sie posikalusmy ale równie dobrze można coś takiego poczuć przy nadmiarze wydzieliny albo nie utrzymaniem moczu ja mam wkładki szpitalne już z paskiem ale mi sie nic nie sączy wogole mam raczej sucho przy córce tez miałam krwotok z wodami ale to jak jeden chlust było i po kostki wczoraj w przychodni tez mnie jakaś babcia dorwała i mi opowiadała jak jej mama miała bliźniaki pod rząd dwa razy mówiła ze chciała wyskoczyć z okna taka była zmęczona ja dziś tez sobie wyskoczę z pArtetru bo Max nie śpi od 3 dobrze ze moj najstarszy ma dzień wolny w szkole bo bym chyba sie własna ręka udusiła
 
Dziewczyny do sprawdzania czy sączą się wody płodowe można też kupić specjalne wkładki, jak się zabarwi na niebiesko-zielono to są to wody, jak wkładka jest żółta to było to popuszczenie moczu. Takie wkładki trochę kosztują, płaciłam jakoś 60 zł za 2 sztuki. Po amnio myślałam, że wody się sączyły, na szczęście był to fałszywy alarm. Została mi ostatnia, którą trzymam na końcówkę ciąży, jeśli będą miała jakieś podejrzenia, ale może się nie przyda :)
 
No cena powalajaca hehe 2 wkładki za 60zl:) te paski które mam to taniocha a kolor ich się zmienia tez jeśli są. Wody albo pH wyższe niż powinno byc':) (

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
To są paski lakmusowe tez mnie ciagle korci zeby zamowic i zapominam. Mam tej wydzieliny wiecej nawet sporo więcej i czasem schizowalam ale teraz jakos odpuscilam. Wizyty co dwa tyg to zleci szybko. I dzięki temu spokojniejsza jestem bo dwa tyg leci mi piorunem. Troche mnie to przeraza bo znaczy ze juz tak blisko finiszu...
 
Do góry