reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

reklama
Dziendoberek,

a ja spiaca jestem ciagle bym spala ale tak nie wygodnie sie spi ze nie do konca sprawia to przyjemnosc.
Dodsatkowo w nocy dochodza mi skurcze i boli mnie podbrzusze jakbym zaraz okres miala dostac pewnie to te braxtony? Wzielam jedna nospe i zasnelam ale i tak wstaje kilka razy do wc to taki tam sen wiecie.
Ja narazie ruchy czuje caly czas ale najbardziej jak sjestem w pozycji polsiedziacej i zrelaksowana na maksa to ten brzuch mi wtedy podskakuje az. U mnie dziala zimne mleko ale tez zimna woda itp i kazde jedzenie praktycznie nie tylko slodkie słodkiego zreszta malo jem.

Dzis na sniadanie zapieklam sobie jabłuszka z cynamonem w ciescie francuski light i do tego kakao takie 100% z odrobinką cukru zaszalałam a co czasem sie cos nalezy, teraz jestem mega najedzona niedlugo pomiar cukru zobaczymy czy bylo to tylko jednorazowe takie sniadanko.

i jak wyglada twoj cukier po posilkach?
 
Dziewczyny nie martwicie się, że ruchy są coraz słabsze, bo dzieciątko rośnie i ma mało miejsca do harców :)
Ja dzisiaj miałam badania: morfologia, mocz i kreatynina. Oczywiście nic się nie wyspałam :(
 
Na IP jak. Byłam to położne mówiły ze dzieci już nie są aż tak. Aktywne ważne żeby w ciągu dnia w ciągu godziny było 10 ruchów.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka
 
Moj syn tez goraczkuje od wczoraj wieczor i stoje na warcie.ciekawe co sie z tego wykluje.wezly nie powiekszone gardlo przyzwoite,koncowka kataru.oby trzydniowka ale energia jest.
 
Ja właśnie wróciłam od lekarza gardło czerwone uszy tez ale płuca czyste kupiłam mu masz rozgrzewająca będę go smarować tak sie darł u lekarza jakby go ze skory obdzierali taka jestem padnięta ze hoho a tylko wróciłam sama mrzy pogoda fatalna tylko iść spać
 
Na IP jak. Byłam to położne mówiły ze dzieci już nie są aż tak. Aktywne ważne żeby w ciągu dnia w ciągu godziny było 10 ruchów.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

No właśnie a jak ją się poloze i przez godzinę nalicze max 7 i to musniec. Potem wstane zjem wypije poloze się i jest 5 ruchów :( ją nie wiem czy jest wszystko w porządku .Mowie do męża że mały słabo się rusza to On już mnie słuchać nie może że ciągle narzekam na te ruchy i że On pewnie leniwy jest i śpi .
 
Finkemma ta norma 10 ruchów na godzinę to elastyczna jest ja zaczynam sie martwić jak wszystkie sposoby sprowokowania dziecka nie skutkują i taki bezruch trwa dłużej nóż trzy godziny pod rząd ja już nie czuje kopniaków a przeciąganie wypychanie do tego mam łożysko na przedniej ścianie to trochę amortyzuje trochę latarka poświęcę popukam 30 mam wizytę u lekarza a 8 usg nie wiem czy dotrzymam cały czas powtarzam ze byle do 36 tyg już tak niewiele zostało
 
reklama
Teraz trochę się po przeciągał ale chwilę i znowu cisza to drugi raz od 7 że go poczulam. Jak nic się nie zmieni jadę to skontrolować jak mąż z pracy wróci.
 
Do góry