reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Mi moja jak wyladowłam po raz 6 w szpitalu to powiedziała: że jej głupio ze tyle razy mnie do niego kierowała.... Jestem jej za to wdzieczna dzieki temu mam zdrową córke, miała napiecie miesniowe ale dzieki rehabiltacji wszytsko było i jest w normie.
 
reklama
już jestem po wizycie:-D widać jest pęcherzyk ale serducha jeszcze nie ma, sam pęcherzyk ma 0,54 cm i wg usg to jest 4 tydzień 3 dzień (a wg. OM to byłby 6 tydzień) wizyta za 3 tygodnie i oczywiście zwolnienie lekarskie :-)
 
reklama
ja musze wkoncu się zapisac na wizyte ale ciagle mi czasu brakuje:baffled: mi teraz z tego testo tez chłopak wyszedł:) ale Przytulanki były przed owu bo jak test owu wyszedł pozytywny to przytulanek nie było....itak nie liczyłam przez to wlasnie na nic w tym cyklu a tu BUCH....dwie kreseczi sa:sorry2: wiec od razu pomyslalam ze może kolejna dziewuszka bedzie:-D
 
Do góry