reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Ja tez jestem senna i tak mnie ciagnie ta lewa strona normalnie to bym polezala zeby sie uspokoilo ale jak to zrobic jak pierworodnu nad uchem mamusiu wstawaj zrub mi chlenka daj mi pic chce mi sie siku pusc mi bajke pobaw sie ze mna wiec tyle jesli chodzi o odpoczynek
 
reklama
No i wytlumacz 3 latkowi ze nie zjadlam dzidziusia tylko tam rosnie, staralasm sie i juz myslslam ze zaczail to na koniec stwierdzil ze mam go wyciagnac na chwile bo on chce sie z nim pobawic i potem moge go wlozyc znowu do brzuszka :-) kurcze jaki on dorosly bez tej pieluszki
 
dlatego ja rozmowy o tym skąd się biorą dzieci zaczęłam jakiś czas temu i powiedziałam że jak ktoś się kocha to bozia daje taką małą fasolkę do brzuszka mamusi i ona wychodzi dopiero jak urośnie
 
O nie zjadlqs dzidzie :o.
No wlasnie malo ale 40% to juz dosc duzo a przy hashimoto takie sa statystyki niestety :(
Co do mojego malucha to tez nonstop mnie eksploatuje czekam na meza az sie nim zajmie bo ja jak pisalam mam zamowienie do skonczenia. Poza tym mieszkanie do ogatniecia jak to w sobote.
Poniedzialku nadciagaj oby bylo wszystko ok
 
Gratulacje dla wszystkich przyszłych mam :) Ja jeszcze testu nie robiłam zamiaruje w poniedziałek...Ale jestem senna i szybko sie mecze podobnie jak w poprzednich ciazach :)
 
 
Sluchajac takich maluchów można się nasmiac :)
Niestety jak się poroni , to kolejna ciaza jest jednym wwielkim stresem. Tez tak mam. Wizyta 17.03 i próbujemmyśleć pozytywnie ze juz cośzzobaczę wiecej niż pecherzyk i uusłyszę na pewno. . A jednak ciągle przelatuje mysl czy na pewno. Wprawdzie wtedy w 6 tyg nagle odeszły mi mdłościp piersi nie bolały i czułam się normalnie a tydzień ppóźniej pporonienie. Teraz juz się mieszcze tylko w jedne leginsy wewszystkim mi ciasno wiec chyba rośnie maleństwo. Chociażczasem pprzychodzą myśli ze to tylko leki działają na mnie ze czuje się jak w ciąży.
 
reklama
Do góry