reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2015 :)

Fusun, a nie kazala Ci jechac do szpitala?

My dzisiaj bylismy w sklepie, spacer 15 minut, ale w sklepie to myslalam ze padne. Nagle skurcze, bol ech dobrze ze ludzie mnie przepuscili.
Potem usiadlam chwile na lawce i doturlałam sie do domu :)
 
reklama
oj Sylka wcalę ci nie zazdroszczę tej nudy:/ ja wytrzymałam dwa dni i zwiałam, bo co robić w szpitalu? ale dla dobra maluchów wszystko można przecierpieć :p miłego weekendu
 
Ewel, dzięki.

Stokrotka, nie. Do szpitala nie kazała bo nic sie nie dzieje. Tzn.szyjka sie skróciła to fakt, ale ani nie mam rozwarcia, ani skurczy, ani nic.... Jestem umowiona na ktg na środę i na wizytę na piątek. Jeśli dotrwam. Mam nadzieję, że nie. Dr mnie pocieszyła, że wygląda na to, że do terminu nie dochodzę. Ale wiadomo co dziecko wymyśli...?
 
Cześć!

Powiem wam, że ten listopad to jakiś wyjątkowy mamy bo jest już 24. 10 a my nadal prawie w komplecie spakowane. Poza planowanym cesarkami i Ewelisią, która nie wytrzymała napięcia i miała fallstart :)
 
Ja juz na zakupach nie wytrzymuje, 10 min w sklepie i musiałam wyjść bo tak duszno było i usiąść na ławeczce. Ale przynajmniej mąż kupił kurtkę i czapkę zimowe. Ale mały spacerek jednak zaliczyłam w parku, fajnie ze nie pada i kolorowo.
 
noooo ja też jestem pod wrażaniem że tak dzielnie się trzymamy tego terminu. pewnie połowa z nas urodzi 1 listopada a druga 11 listopada :-) hehehe...

ja mam dziś dzień jedzenia marchewki więc jak mi się skończyła to musiałam pojechać do gospodarza po nową dostawę. rosół wyszedł pyszny. mój pierwszy z lubczykiem w ciąży ( podobno lubczyk może spowodować skurcze więc się nie wyrywałam do stosowania wcześniej )

ja dziś byłam w sklepie w którym było chyba z 26 stopni. ludzi powaliło z tym ogrzewaniem. jest tak ciepło na zewnątrz a co niektórzy ubierają dzieci i siebie jak by było minus 20. a grzeją tak że się wytrzymać nie da. u mnie w domu całymi dniami mam okna otwarte lubie jak temperatura oscyluję w granicach 21 stopni.
 
Miniaaa ja to lubię 19- 20 maks. Na razie wcale nie grzejemy a w zeszłym roku z zimie grzaliśmy może miesiąc troszkę.
Wolę ubrać dłuższy rękaw niż nagrzewać do upałów.


27. 10 przypada pełnia, w pełnia to dobry czas do rodzenia. Zwykle są wtedy wysypy na porodówkach więc pewnie i u nas kilka mam urodzi.
Ja tez mogę bo już będę terminowa :)
 
Dziewczyny ja mogę rodzić ale najwcześniej w czwartek :-) Wiecie co, mała tak naciska na pęcherz albo nie wiem co, ale dziś tak kichnęłam, że aż się posikałam :zawstydzona/y: Aż przez chwilę pomyślałam, że to wody ... A dziś okna pomyłam.
Wolę jak w domu jest chłodniej, ale mój to znowu najchętniej kaloryfery na full by dał ....
 
reklama
Fusun, to trzeba wytrwać :)

Oj naciskanie na pęcherz to jest, co 20 min latam do wc :p
Ja okien nie myje :p nie mam sil, i nie chce sie bardziej przeziebic.

A ogrzewanie w sklepach to jest jakas paranoja. Weszlam do sklepu to od razu sciagnelam kurtke, chustke bo bym sie tam chyba udusila :p
 
Do góry