reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

reklama
Nanulika, to wspaniała wiadomość, że już wkrótce będziecie mogli rozpocząć starania.
Dobrze ze bierzesz kwas foliowy, a dawka jest rzeczywiście imponująca :) pewnie mniejsza dawka spokojnie by wystarczyła, ale lepiej dmuchać na zimne. trzymam mocno kciuki za Was!!
 
dzięki dziewczyny;)
a czy mniejsza dawka by wystarczyła? tego się nigdy nie dowiem... uważam jednak że powinnam brać największą jak się da, na wszelki wypadek.... wkońcu z dzidzią było wszystko ok poza właśnie wadą centralnego układu nerwowego...
w szpitalu też mówili żeby zwiększyć dawkę...
oj oby tym kolejnym razem było już tylko dobrze....
 
Nanulika - super wieści! :) Zobaczysz, że się uda :) i będzie wszystko bardzo dobrze :)

Dziękuję dziewczyny za info co do tego jak sobie radzić ze skurczami w łydkach :)

Gosiagro - gratuluję wizyty :) i synka :)

CzarnaAnutka - dobrze, że już lepiej, skurcze się wyciszyły. Będzie dobrze :) Trzymam kciuki :)
 
Ostatnia edycja:
Nanulika - super wieści! trzymam mocno kciuki za zafasolkowanie od września!

Babyduck - witamy serdecznie!

Ja kupiłam sobie książkę Doroty Zawadzkiej i zamierzam ją zaraz sobie przestudiować ,dlatego też zmykam,a Wam życzę miłego wieczoru!
 
reklama
Nanulinka dobrze "usłyszeć" takie wieści, życze Ci powodzenia z całego serducha
Widzę to sporo nowych mam, serdecznie Wam wszystkim gratuluję
Ja wpadłam podzielić się dobrą nowiną, właściwie wie na razie tylko mąż i moja Mama ale z niektórymi z Was przeżywałam radość kilka miesięcy temu i to Wy byłyście też świadkiem mojej straty, poza tym może to doda też sił innym.
W każdym razie dziś wyszła mi "nieśmiało" 2kreseczka, okres powinnam mieć za 3dni, mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie dobrze i na początku marca 2013 roku będę mogła przytulić wyczekaną Kruszynkę
 
Do góry