reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

bett, ja jakiejs firmy pewnie mam, ale nie wiem jakiej bo kupowalam 2 lata temu i juz nie pamietam, a opakowania juz nie mam, a uzywac mozna jak sie chce :) ja czesto mialam pod brzuszkiem poduche.


pola, wazenie maluszkow, to jest takie z tabelek, tzn robia pomiary roznych czesci ciala i wg tego wylicza sie prawdopodobna waga, czesto pod koniec ciazy omylna :p nie raz juz slyszalam, ze dziecko mialo byc takie duze, a bylo mniejsze, albo wieksze, takze to tylko taka waga "mniejwiecej" :)


Podoba mi sie na kalendarzu ciazy filmowym (tym co czyta czubowna), ze mowia, ze dziecko wazy w tym tyg tyle co np banan :) lepiej mozna sobie wyobrazic :)

Ide dopiero czytac co tam na wizytach ale juz gratuluje, bo widze po komentarzach, ze wszystko dobrze :)
 
reklama
A co tu taka cisza???
U mnie dziś leje cały dzień...nie znoszę takiej pogody...dobrze,że nie pracowałam :-)

Miłego wieczorku!
 
Ja jak byłam w poprzedniej ciąży a był to 7my miesiąc to sąsiadka młoda dziewczyna mówi do mnie tak :
nooo będzie dziewczynka bo zbrzydłaś :-)
Ja osobiście bym w życiu nie powiedziała w ten sposób nawet jak kogoś bym nie lubiała, ale olałam to fakt pod koniec ciąży nie wyglądałam już za fajnie;-)


Zgadzam się też z pomiarem usg moja córka miała być taka dużaa a była normalna ważyła 3200 a miało być niby więcej.
 
a mi dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem obżarstwa i lekkiego bólu brzucha (ale chyba jedno się z drugim wiąże);-);-);-)

Maria
- ja ostatnio zauważyłam, że niektórzy ludzie to się w ogóle nie zastanawiają nad tym co mówią. bardzo dobrze że ją olałaś. ja też się staram olewać, ale niestety ze mnie taki pamiętliwy typ i jak ktoś mi sprawi przykrość to mnie to zjada od środka
 
Zgadzam się też z pomiarem usg moja córka miała być taka dużaa a była normalna ważyła 3200 a miało być niby więcej.

a u mnie było odwrotnie, przyjmując mnie do szpitala zrobili usg i wyszło ze moja córeczka ma mieć 3700 g a 2 dni później urodziła się z wagą 4050 g:-D więc czesto te szacunki usg są jedynie teoretyczne
 
Mój mąż podobno jak się urodził to miał 4 kg, jak dziecko też tyle będzie miało to ciężko będzie przy porodzie;p ale trzeba dać radę :) Na pewno lepiej potem zajmować się większym dzieckiem niż takim całkiem drobnym.

Maria no niektórzy mają tupet, nie wyobrażam sobie by powiedzieć komuś taki "komplement".
 
Ja jak byłam w poprzedniej ciąży a był to 7my miesiąc to sąsiadka młoda dziewczyna mówi do mnie tak :
nooo będzie dziewczynka bo zbrzydłaś :-)
Ja osobiście bym w życiu nie powiedziała w ten sposób nawet jak kogoś bym nie lubiała, ale olałam to fakt pod koniec ciąży nie wyglądałam już za fajnie;-)


Zgadzam się też z pomiarem usg moja córka miała być taka dużaa a była normalna ważyła 3200 a miało być niby więcej.

Ludzie często trzymają się przesądów i stereotypów, a niestety funkcjonuje u nas przekonanie , że "dziewczynka odbiera przyszłej mamie urodę" :-) Ale raczej nie ma się co tym przejmować :-)
 
reklama
Witam:) U mnie nareszcie słoneczko wychodzi:-) Mi w pierwszej ciąży wszyscy mówili że ładnie wyglądam i będzie chłopak (nie wiem czy z uprzejmosci czy rzeczywiście tak mnie postrzegali) ja sama nie podobałam się sobie - sporo przytyłam i byłam wysypana na twarzy, teraz nie mam absolutnie nic na twarzy i dobrze się ze sobą czuje mąż twierdzi ze ładnie wyglądam i że bedzie drugi chłopak :tak: zobaczymy.....
Maria niektórzy to rzeczywiście mają tupet:szok:
 
Do góry