reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2012 Pierwsza i czekam na resztę:)

anii no właśnie wzięłam teraz pół zobaczymy czy coś będzie?
ostkapa :) na pewno nie dojrzał bo on jest anty Facebook,nk i wszystko podobne..... nawet nie wie,że ja sobie na forum rozmawiam. No ale wczoraj byłam w szoku jak poszedł na spacer :):szok:
 
reklama
Pati gratuluje przemiany męża i tych przespanych nocek !! Zazdroszczę :-)
Osktapa mój Młody teraz też przesypia ładnie z jedną pobudką ale jeszcze tydzień temu były 3 pobudki ma takie okresy chyba jak mu zęby idą albo na jakieś skoki rozwojowe..:confused:
Multi ja raz zaszczepiłam jak Mati miał katar i nic mu nie było ale on był taki lekki bez gorączki i lekarz powiedział że nic mu nie będzie więc mu zaufałam, natomiast kolejnym razem miał taki katar jakby zatokowy i kaszel i wtedy przeniosłam szczepienie.
Taycia ale waga !! Współczuję noszenia :-p Mojego dziś zważyłam z ciekawości i wychodzi 9 kg :p

Kruszka mój śpi tylko na brzuchu od urodzenia. I innej pozycji nawet nie bierze pod uwagę, dla spokoju mojego i męża kupiliśmy monitor oddechu i jakoś śpimy spokojnie :) Ale wiem że dużo osób właśnie potępia takie spanie więc nie dziwię się że się przestraszyłaś.
Esme mój też tylko na piersi a je już praktycznie wszystko. Zółtko daję mu co drugi dzieś po połówce. A dziś się pomyliłam i na deser dostał deserek od 8 miesiąca. Przestraszyłam się i to co zostało wywaliłam :p Mam nadzieję że nic mu nie będzie.
Babyduck pięknego masz synka i ogólnie śliczne zdjęciA i gratuluję pół roczku !!
Katalina super Ci dzieć śpi i jeszcze sam zasypia ? Mój to tylko przy cycusiu mam nadzieję że się odzwyczai szybko :-p

A u nas dziś upał i prawie cały dzień spędziliśmy na dworze. A jutro jedziemy na weekend na wesele. Ciekawe jak Młody przetrwa te dwa dni na sali :) Mam pytanie znacie jakieś fajne miejsca nad morzem gdzie można pojechać z dziećmi ??
 
Ostatnia edycja:
gochaa to zależy jakie rejony morza Cię interesują. ja byłam w Pobierowie,to niedaleko Kołobrzegu. mieliśmy tam wynajęty domek, super sprawa. okolica spokojniutka, tylko ze do morza trzeba było dojeżdżać bo było z 5-7 km... poza tym Stegna, moja siostra była tam na weekend majowy, podobno tez super warunki za tylko 35zł od osoby:szok: jakiś pensjonat na ul. Morskiej Stegna Noclegi oraz pokoje.

pati zatem jakiś dobry duch w niego wstąpił. a mój mąż wie że piszę na forum, zresztą jak byłam w szpitalu to informował Was że urodziłam:-) poza tym lubi czytać nasze forum, te nasze "dobre rady":-)
 
o, mój M. też lubi podczytywać razem ze mną forum :-)
Dziewczyny, jednak zaszczepiłam Błażeja. Lekarka osłuchała i powiedziała,że spoko, a że to najmniej groźna szczepionka, bo tylko przeciw WZW to zaszczepiłam (w sensie, że poprzednie były skojarzone,a nie, że WZW nie jest groźne).
Dzisiaj się tylko trochę zestrachałam jak zobaczyłam, że ma zaropiałe oko. Mam nadzieję, że to chwilowe!!! No, bo katar ma dalej, dwa razy dziennie mu odciągam "katarkiem" i lekko pokasłuje, ale tak na sucho. No,mam nadzieję, że szczepionka mu nie zaszkodzi...:baffled::sorry2: Bo trochę mam jednak wyrzuty sumienia, ale już za późno.

Ale najważniejsze: waży 9,3kg!!
gochaa udanej zabawy na weselu, no i dla malucha zwłaszcza cierpliwości do rodziców ;-)
 
Pati pati i jak samopoczucie po tej połówce tabletki dzisiaj? lepiej troszke? a jak z pokarmem?

Multiplicamini u nas zawsze katar jest równoznaczny z zaropiałymi oczami...najgorzej jest w nocy bo trzeba przemywać. raz moje dziecię było tak posklejane że aż sama się wystraszyłam...no nigdy samo nie chce przejsc i konczy się antybiotykiem...oby u was było lepiej...

jeju ale skwara dziś na dworzu...aż się boje wychodzić na takie słońce bo zaraz zawroty głowy mam. Hanka spi sobie w gondolce na balkonie a ja siedzę z głową w cieniu i z nogami wystawionymi na słońce...ale czuję jak przypieka...o rany...chętnie bym wyjechała właśnie nad morze...no właśnie... Gochaaa podstawowe pytanie czy jedziesz sama czy z kimś i czy interesuje Cię mała miejscowosc czy większa gdzie zawsze coś się dzieje. ja byłam we Władysławowie i o rany...więcej tam nie pojadę bo ludzie wręcz bili się o miejsce na plazy...raz pokłóciłam się z baba bo zaczeła narzekac że rozłożyliśmy się przed nią i zasłoniliśmy widok na morze...a do cholerci gdzie miałam się rozłozyć jak ludzi było wtedy tysiące...dostałam odpowiedź że mogłam przyjśc wcześniej a była 10 rano...więc chyba powinnam sobie o 6 rezerwowac miejsce na plaży...w tamtym roku byłam w Jarosławcu i bardzo polubiłam tą miejscowośc...spokojna, ludzie sa ale bez przepychu ale jak ktoś lubi sobie poszaleć to może być dla niego nudno...ja akurat lubię spokojne zycie;-).acha i byłam też w Łebie...super sprawa, fajne miejsce i wydmy...dla dzieci fajna atrakcja /oczywiscie nie dla półroczniaków naszych/.ale ogólnie z tą miescowością mam najmilsze wspomnienia ale może dlatego że spędzałam tam wakacje jak byłam młoda...ach...to były czasy...i Pobierowo...w sumie może być...ale ja nie trafiłam w pogode i to mnie wkurzyło...pewnie więcej tam nie pojadę...
 
Ostatnia edycja:
My jeździliśmy kilka razy pod rząd nad morze do Kuźnicy Helskiej, fajna, niewielka wioska, plaża bardzo duża, w porównaniu z Jastarnią pusto, chłopaki bez problemu mogli rozkładać siatkę i grać w piłkę plażową - zawsze jeździliśmy w kilka rodzin.
Multiplicamini, Błażej ma niezłą wagę, jak ty dajesz radę, Lenka wg mojej wagi waży 8600 i mam dość, a gdzie tam do chodzenia
Pati, fajnie, że mąż zaczął pomagać. Nie wiedziałam, że tabletki hamujące laktację mają tak nieprzyjemne skutki uboczne :baffled:
Gocha, udanej zabawy :-)
 
Sory że tak w biegu ale akurat wybieramy się w podróż i tak na szybko Basia a macie jakieś namiary na tą Kuźnicę?? Bo chcieliśmy właśnie w te okolice bo jest dobry dojazd :)
 
czesc Dziewczyny, probuję cos podczytywać z doskoku, ale slabo mi idzie. wrocilam do pracy i ciagle chce mi sie plakac. maly niani nic nie chce jesc, duzo placze. serce mi peka. moze mogloma pokombinowac jeszcze za 2-3 miesiace, ale teraz to juz i tak na nic takie rozwazania, bo skoro wrocilam to nie bede robic z siebie kretynki.
siada mi laktacja, a malemu sie odwidzialo i nie chce pic mleka z butli. przeciez nie moge go pasc samymi kaszkami.
bo obiadkow konsekwentnie odmawia :-(

a na zielony katar maly dostaje do nosa krople do oczu. antybiotykowe - gentamycynę.
 
No dziś u mnie w nocy co równe 3 h pobudki:( mała się przekręcała na brzuch cały czas!!! i na boczek i tak trochę drzemała ale szok bo nigdy nie chciała na boczku.......
Od wczoraj mała robi zielonkawą kwaśną kupkę i n ie wiem dlaczego???? może być od soczku jabłkowego?????
A dzisiaj przeszła samą siebie przez cały dzień w sumie przespała 40 min!!! cały czas na rękach chyba jej zęby idą bo cAŁY CZAS RĘCE W BUZI. Ja jestem wykończona..... i ta pogoda 32 st ale za to wiatr był spory ... ah
 
reklama
U nas bez większych zmian:-) całe dnie spędzamy na dworze.
Powiem wam że dzisiejsza nocka była cudowna-mały obudził się o 4, wypił mleko i spał do 8:-) oby jak najwięcej takich było:-D

A co do wagi to już pisałam że mój junior waży 8kg i myślałam że to dużo, ale widzę że wasze maleństwa mają jeszcze lepsze:-) swoją drogą moje plecy przez noszenie synusia odmawiają posłuszeństwa:baffled:
 
Do góry