reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Odpowiedz w temacie

Angun - a  u nas pomogła w zimie tak jak potworek Ci radzi mąka ziemniaczana, tormentiol też , ale najbardziej ciągłe wietrzenie doopci:tak:

Polę wykąpałam, dzidzior śpi, a ja wyprasowałam ogromną stertę Jej i naszych (czyt. babcinych, dziadkowych i naszych ciuchów) Spociłam się przy tym jak mysz kościelna:hmm:


Dziś muszę się wcześniej położyć, bo cały dzień chodzę z oczami na zapałkach...

D. pojechał robić z ciężarówką, nie będzie Go na noc- zajebiście!!:laugh2::-D:rofl2::happy: Bo masakrycznie działa mi na nerwy.

Poli już drugi raz nóżka wlazła pod komodę , musiałam całą dźwigać, pamiętam, że niedawno Martysi od Ankusch też tak się przytrafiło, nożka lekko czerwona, nic się nie stało .


Do góry