reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Dzień dobry kochane moje mamy :)

Angie
- kochana, mam nadzeję, że wraz z nowym dniem, tamte troski i doły minęły i dziś czujesz się już lepiej i jesteś spokojniejsza. Ja Tobie bardzo dziękuję za Twój post - kiedyś biadoliłam i napisałaś mi wtedy super ważne dla mnie słowa- jeszcze raz dziękuję. Trzymam za Was, Kingunię kciuki - i jestem przekonana, że już po 15tym będzie tylko lepiej! Nie wolno myśleć inaczej!
nimfii - kurujcie się, a to żeleźniok z Twojego chopa!;)
martus_ja - super, że mała już ok no i gratuluję takich postępów :)

Byłam dziś u dzieci w DD, rozbeczałam się na maluchach - tyle nowych dzieci takich niespełna dwuletnich i roczna Małgonia, serce pęka, jedno przez drugie pchało się na kolana, wzięłabym je wszystkie :(

U nas pada z przerwami, grzmi, ale burzy nie ma, teraz znowu troszkę słonka... Pogoda w kratkę
 
reklama
Angie,jak pisze Martusja,Kinga bedzie miala zabieg w wyjatkowe swieto,my tez wszystkie bedziemy o was myslaly. Trzymaj sie kochana i mysl pozytywnie!!!!

Martusja dobrze,ze Ewunia juz zdrowa.My mielismy biegunke,ale Arturek juz ma sie dobrze i jutro ide do pracy.
Gola tez bym ryczala widzac takie porzucone serduszka.Zawsze jest nadzieja,ze trafia do kochajacej ich rodziny.Siostra mojego przyjaciela niedawno adoptowala dziewczynke,czekali na adopcje prawie 2 lata..
Nimfii zdrowka dla was kochani!

Maly spi,choc zasnal dzis szybko,bo spal dzis tylko raz o 14 i byl padniety,jednak budzi sie juz 2 raz.Nie wiem czy tez tak macie,u nas zdarza sie to dosc czesto.Moze jak wchodzi w plytszy sen,to wybudza sie i chce przytulic do mamy??
 
angie skoro zawsze myślałaś, że wszystko będzie dobrze to będzie;-), jesteście wspaniałymi rodzicami i Kingusia najwyraźniej wiedziała o tym wybierając sobie rodzinkę, w której chce przyjśc na świat, myśl kochana o niej jako o swoim największym skarbie, radości i cudzie, nie o tym, że będzie mieć pod górkę itp. myśl o tym czego chcesz , a nie o tym czego nie chcesz, pamiętaj:tak: tak jak Angun Ci napisała...wszystkie będziemy w środę myślami przy Was...

Gola chyba by mi też serce pękło..biedactwa:no:..najciężej czlowiek to przeżywa mając przy sobie swoje maleństwo , wycałowane, wypieszczone...ech:no:

Dziewczynki, wklejam w galerii linka do naszego albumiku z wypadu w Bieszczady, jak która ma ochotę to pooglądajcie;-)
 
czesc dziewczyny,
u mnie dzis lepiej, jeszcze nie rewelacja ale lepiej niz wczoraj, porobilam pranie, teraz ide prasowac, jutro bede nas pakowac, nie mam pojecia ile czego zabrac, bedziemy tam min tydzien a to 200 km od domu wiec nie ma jak podskoczyc jak cos trzeba. T bedzie z nami tylko do niedzieli a potem musi wrocic na 4 dni do pracy. Zakwaterowanie w hotelu dla rodzicow juz zamowilam, jedno z nas bedzie spalo z Kinga w pokoju a drugie w tym hotelu, na szczescie jest to na terenie szpitala wiec blisko, no i tam jest dostep do kuchni i lazienki to bedzie gdzie cos zjesc i sie ogarnac. Ostatnio mieszkalam tam tak przez miesiac, mam nadzieje ze tym razem po tygodniu wrocimy do domu.

nimfi mam nadzieje ze kaszel szybko wam minie i Kubus go nie dostanie od Was. Gratuluje Kubie postepow.

martus ciesze sie ze Ewa juz zdrowa no i jaka zdolna dziewczyna z niej ;-)

margana dziekuje za tak mile slowa.

Gola nie dziwie sie ze sie rozbeczalas, ja na sama mysl o takich malenstwach mam lzy w oczach. Jezeli moj "opinkol" Ci pomogl to polecam sie na przyszlosc ;-)

Angun ciesze sie ze Arti juz zdrowy. W sprawie wybudzen ni epomoge bo Kinga jak zasnie to juz spi cala noc, budzi sie tylko jak jest glodna i po butelce zaraz zasypia z powrotem.

Wszystkim Wam dziekuje za slowa wsparcia i trzymanie kciukow.

W Dublinie bede miala dostep do neta na telefonie wiec bede wam dawac znac na biezaco co u nas.
 
Hejka kochane mamy :)
Angie lepiej wziąć więcej, bo tak jak piszesz to daleko...Z drugiej strony, jak czegoś nie weźmiesz, to zawsze będzie można w razie potrzeby coś na szybko dokupić, ależ Ty masz powera do roboty!
Majuska foty widziałam - czad! Komentarz w odpo. wątku :))) Masz rację, mocniej się przeżywa, jak się ma swoje bobo w podpbnym wieku i wie się, że zawsze jest się blisko, gdy tylko zapłacze się leci, a te maleństwa?:(
Angun - dobrze, że u Was już lepiej, a jak doopinka Arturka?

Dziewczyny - Polish się rozbestwił i tak zapyla na raczka, że szok! Z nowych umiejętności : pokazuje, gdzie ma włosy, gdzie jest światło i mówi na nie cyk, jak coś leci i spada gada mama bam, bije se sama brawo jak coś się uda - jakiś taki skok w ciągu dosłownie 2-3 dni, pocieszna jest bardzo :)
 
Gola no to faktycznia Pola szaleje, tylko tak dalej to powie "mama kup" albo "mama daj" ;-)
A ja chyba w ten sposob odreagowuje stres i sie czyms konstruktywnym zajmuje. I strasznie duzo jem.
 
Gola, a ty tam pracujesz, czy co jakiś czas odwiedzasz dzieciaki, czy może tak jednorazowo? Ja kiedyś miałam okoazję pracować, ale ze starszymi dziećmi, które po kilka razy były już oddawane przez "rodziców"- strasznie przygnębiający widok. Z jednej strony dzieciaki chciały miłości, zwrócenia uwagi na siebie, z drugiej kradły i przeklinały. Przykre, że muszą ponosić winę za nieodpowiedzialnych rodziców.
Angun i od czego była ta biegunka u Artiego? jakiś wirus czy coś zjadł?
Majuska1 widzę, że Pati podobnie jak Ewa nie ma jeszcze zbyt bujnej fryzury ;-) trochę nam raźniej w takim razie:-D
angie80 ciągle czekamy na informacje. Swoją drogą to świetnie, że udało Wam się załatwić hotel na terenie szpitala, na pewno będzie to wygodniejsze niż byście mieli gdzieś dojeżdżać i tracić na to czas. A za tydzień chcę przeczytać, że już wracasz z Kingusią i mężem do domu:happy:
 
Witam się :tak:;-)

Angie na pewno wszystko przebiegnie pomyślnie, pomodlę się za Kingusie, trzymajcie się dzielnie
Angun u nas od jakiegoś czasu Liwia potrafi się wybudzić kilka razy, popłacze, postęka i zasypia nie wiem o co chodzi ona potrafiła przespać pięknie nockę a teraz tak się wybudza
Martus fajnie że Ewunia już zdrowa brawo za postępy
Gola brawo dla Poli, biedne te dzieciaczki w DD miejmy nadzieję że znajdą kochających rodziców
Nimfii zdrówka dla Was:tak:jak obiadek u mamy smakował?
Majuska znam ten Podpiwek ale go nie piłam u nas w sklepie na wsi popyt na to jest a szczególnie latem dobrze się sprzedaje a jest jeszcze coś takiego jak Kwas Chlebowy też zawiera alkohol ale jest klasyfikowany jako napój bezalkoholowy zawiera 0,7-2,2 alkoholu najlepiej smakuje słodzony

A my dziś wybraliśmy się na zakupy do Leroy Merlin oj nigdy więcej:no::szok: ludzi normalnie jak w Rzymie:szok: kupiłam tylko sobie storczyka i do domu oj jak się cieszę że mieszkam na wsi z dala o miejskiego zgiełku:rofl2::cool:

Spokojniej nocki:-):tak:
 
Ostatnia edycja:
martus_ja - pracowałam tam 3 lata, bywało różnie...Zawsze najbardziej szkoda dzieci...Powtarzałam sobie nigdy więcej pracy w DD, ale mnie tam ciągnie
Angie - kazdy inaczej reaguje na stres, ja z kolei nie jestem w stanie nic przełknąć, boli mnie żołądek.Z porządkami podobnie, lepiej mi jak się czymś zajmę i porządnie zmęczę
mirelko - ja mogłabym mieszkać na wsi, meczą mnie duże miasta, co ja bym dała za maluteńki domek;)

Dostałam od mojej Hani czekoladę niemiecką milkę z kawałkami ciastek Oreo - ale dobra
 
reklama
Do góry