reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

margana - no tak, czyli po macierzyńskim zwolnienie, potem, zaległy urlop i dopiero do pracy. Daj znać, jak już będziesz miała zwolnienie, zobaczymy czy pediatra wypisze i co na to w pracy.
 
reklama
hej ja tylko na chwilę, bo to co sie dziś zdarzyło przechodzi ludzkie pojęcie. Ktoś podpierdzielił nam stelaż od wózka! A niech go...Zeby jeszcze cały wózek, ale stelaż to już tylko na złom się przyda, za 5 zł pewnie. I to nie w nocy tylko w środku dnia! Od urodzenia dziecka trzymaliśmy stelaż na klatce bo mieszkamy wysoko i tak byklo wygodnie, ehh no to się skończyło. No teraz musimy wydać kasę i kupić jakąs spacerówkę, bo do gondoli nasze dziecko i tak już się prawie nie mieściło. Krew mnie zalewa po prostu, no i kasa - to jest jakaś masakra.

Może macie jakieś sugestie co do lekkiej spacerówki?

poszukaj gdzies stelaza.....nam caly wozek podpierdzielili:/// musialam nowy kupic ale wydalam na nowy 380zl:))) wiec spoko:) wozek nowy:))) a wozek trzymam w bagazniku samochodu....masakra zeby dziecku takie rzeczy robic:///
 
Halo

Dziecko moje dzis w dzien spalo pol godziny na spacerze z tatusiem .. i to wszystko. Juz nie daje rady. Zazwyczaj spi z przerwami na 2 -3 godz . Dzis nic. Oszaleje. Ciagle chce na rece. POMOCY!!!
ja dzis mam to samo....z tym ze moj mlody wkurzal sie na wszystko bo wszystko chcial lapac, smakowac a bnie dawalo sie jakos...i wrzask, ryk histeria i awantura...i tylko noszenie na raczkach i ogladanie swiata...masakra....
 
maggipka ok, dam znać co załatwię. Ale jeśli chodzi o to co na to w pracy, to co ma być? Wyśle L4, zaznaczą i już:-) No i potem urlop i być moze wezme 4-5 mies. wychowawczego, ale to jeszcze nie jest pewne!
 
Witam!

My dziś mieliśmy mieć szczepienie i wizytę na 9 ale się spóźniliśmy 15 minut i nas już nie przyjeli...bo ludzi poumawianych dużo...no i teraz się spóźniliśmy z mojej winy...no i korki były na drodze...

Co do prowadzenia auta z lusterkiem to ja nie mam takowego.Jak jadę sama to sadzam Tymka w foteliku z przodu(poduszkę wyłączam) a jak jedziemy z mężem to Tymek sam z tyłu siedzi...
a ja mlodego z tylu trzymam i jak jedziemy razem i jak sama jade...daje mu jakies zabawki, teterke, koniecnzie smoczek i z reguly spi.....najpierw mialam schize ale teraz jakos jestem spokojniejsza i jest git:) tylko co jakis czas sie odwracam na swiatlach albo w korku i sprawdzam czy maly ogarnia;)))
Witajcie kochane nie ogarniam tego wszystkiego i nie mam czasu Was nadrobic niestety ale bede sie starac.Biegam z małym na rehabilitacje rano popołudniu z soba i tak cały dzien zlatuje mały chodzi spac o 19 wstaje o 5:-DMielismy wizyte u neurologa i pani powiedziała ze dla nas to ostatni dzwonek musze zmienc osrodek rehabilitacji mały jest mocno w tytle głowa ciezka o siadamiu nie ma narazie mowy nawet sie na boki sam nie przekreca ale jestem dobrej mysli ze dojdziemy do wszystkiego ze dogonimy rowiesnikow ze bedzie dobrze..Całuje wszystkie mamusie i dzieciatka.
trzymam mocno za Was kciukasy:) na pewno malutki nadrobi:))

niuniunia - no właśnie o to mi chodzi, poza tym - polacy nie mają luzu w sobie i dlatego wypada to drętwo

katerinka - czy to ty pisałaś, że chodzisz na basen na kartę Multisport? Gdzie chodzisz? Co prawda jesteś z innego miasta, ale może u siebie też znajdę takie miejsce
ja tez mam karte multisportu. Wejdz sobie na benefitsystem.pl i poszukaj w swoim miescie basenow:))) tam jest caly wykaz partnerow:)))

dziewczyny nadrobiłam Was w całości:-D a teraz zmykam spać bo rano brykam na zumbe z bratową, małą muszę wyszykowac bo mykam jutro do mamy, bo małżon jedzie na pogrzeb swojej babci, ja wiadomo nie będę z 3,5 mc dzieciątkiem jeździć na takie uroczystości, zresztą kobietę raz pare lat temu widziałam.no a ja zadowolę się w tym czasie towarzystwem rodzinki, bo i siostra mojej mamy ze śląska do nas zawitała, a juz z rok nie widziałam
ojej zumba jest BOSKA!!! bylam pierwszy raz we wtorek:))
 
hej kobity, nie mam totalnie czasu na neta!
Przepraszam, ze na szybk o iw skrocie i , ze nie odpisze kazdej z Was
anek - najwazniejsze ze tata ma sie duzo lepiej! zdrowka i buziaki dla Niego :-D
onanana - olej ta laske, ludzie zamiast mozgu maja czasem dwa orzeszki ( no czasem ping pongi ;-)
syl - chamstwo i jeszcze raz chamstwi , wiem jak sie czulas jak bylam w 7 czy w 8 m-cu ciazy to mnie okradziono i z kasy i z Iphone`a 4 ki ktorego sprzedawalam :-( a kaska miala byc na meble dla Poli :-/ Tak jak laski pisza, juz teraz spacerowka jakas parasoleczka, wiem ze ludzie bardzo chwala Maclareny ale to wydatek ponad tysiac zl...

Dziewczynki ja wczoraj po dnia z Polą i moją mamą w Silesii w K-cach, musialm kupic se spodnie i prezent dla dziewczyny brata - dzis jedziemy na Ligote do nich.
Kupilam 4 pary spodni dla siebie - cygaretk iczerwone, miętowe, rruki jakby brzoskiwniowe takie pudrpwe i jeansowe ryrki szare i bluzke z krotkim rekawkiem i pierwszy raz od ciazy nic nie kupilam Poli - Jej dwa tyg temu na super wyprzedazy w FH nakupowalam. Pola bardzo grzeczna, spala 2,5 godziny w centrum , ale jak ja karmilam to walnela taka kupe ze ja pod kranem myc musialam. W uacie od razu mi zasnela jak wracalysmy.
Nimfii - udanej imprezki :)
 
reklama
hej laski!

Syl ten wózek jest fajny, lekki i wygodny w prowadzeniu WÓZEK SPACERÓWKA ACTIVE NEW ESPIRO BABY DESIGN 24h (2173424575) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. moje siostry go mają, sama go też prowadzałam w ciąży jeszcze i mi się podoba. Współczuję kochana tej kradzieży wózka, co za CHAMSTWO!!!!!

Tort był pyszny;) mój mężulek mówi, że był przepyszny. Impreza w miarę (tylko towarzystko zbyt sztywne), Wiki spać nie chciała tylko ciągle się rozglądała...
 
Do góry