reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

winki80 Nasz Oluś to też Aleksander :) Pierwsze imię które nam wpadło jak tylko test wyszedł pozytywny, nawet nie wiedzieliśmy wtedy co będzie, innej opcji nie braliśmy wogule pod uwagę.
 
reklama
Winki czyli wizyta tak jak się spodziewałaś:tak: Rośnie Wasz szkrab, rośnie:tak: Co do rozpoznawania to Maja na bank nas poznaje. Do mnie się cieszy chyba najczęściej. Do D. jak wróci z pracy np często od razu ale czasem się zastanowi chwile a jak usłyszy głos lub zobaczy jego minę (ona uwielbia jak jej się miny stroi) to zaraz ma zaciesz na buźce.

kasiente no strasznie nas zaniedbujesz:-( Co do bobomigów to nic nie słyszałam na ten temat ale już czytam na necie:tak:
no wiem kurcze:((((

a co do bobomigow to jest uproszczony jezyk migowy dla niemowlat:) dzieciaki jak jeszcze nie umieja mowic to umieja sie komunikowac niewerbalnie wiec mozna z nimi na migi gadac:)))
 
kasiente, mój mąż się bardzo zapalił do bobomigów jeszcze jak byłam w ciąży, ale w końcu nie zaczęliśmy wprowadzać, może jeszcze spróbujemy, bo nie jest za późno, ale jakoś nie możemy się zabrać
 
kasiente, mój mąż się bardzo zapalił do bobomigów jeszcze jak byłam w ciąży, ale w końcu nie zaczęliśmy wprowadzać, może jeszcze spróbujemy, bo nie jest za późno, ale jakoś nie możemy się zabrać

no pewnie ze nie jest:) czytalam ze wprowadza sie od 6miesiaca ale mozna juz wczesniej zaczac zeby dziecko do gestow przyzwyczajac:) mnie sie to bardzo podoba:)
 
No i Sami przebudzil sie po 19 dziewczyny wiec szybko wykorzystalam sytuacje i mlodego do wanny i okapalam go szybko :-D ale moral z tego taki ze Sami sie przebudzil i nawijal w najlepsze ze mna i z tata do 21:tak: no ale mam nadzieje ze po butli pojdzie spac i jak sie tak wymeczyl i wygadal to w nocy ladnie pospi(mam taka nadzieje chociaz ),jak na razie cicho lezy i probuje zasnac zobaczymy efekt rano :tak:
winka tez mysle ze Sami nas rozpoznaje,np ostatnio byli u nas znajomi i Sami strasznie plakal jak kolezanka go brala na rece i chcial sytrasznie do mnie wrocic :tak: wiec jestem przekonana ze nasze dzieci juz rozpoznaja nas bo w sumie z nimi przesiadujemy caly czas :tak:
kasiente witaj po dlugiej przerwie ;-)
 
taaak dzieciaczki juz nas rozpoznaja:) nasz mlody juz przed 20sta jest spiacy i zasypia:) potrafi tak wytrzymac do godziny 5:) potem jedzonko i do 8smej i potem znow jedzonko i drzemka do 11 . Takze mniej wiecej jestesmy uregulowani natomiast nie ma mlody jeszcze stalych drzemek:)
 
kasiente witaj, o bobomigach nie slyszalam ale poczytam.

winki na pewno rozpoznaja. Moja mama jak u mnie byla to ja zazdrosc zzerala ze Kinga tylko we mnie wpatrywala sie jak w obrazek i na nikogo innego tak nie patrzy jak na mnie. Jak ja ja karmie to ona mi sie przypatruje, a jak moja mama ja karmila to patrzala na butelke :-), oj zazdrosna byla babcia jak diabli, ale wkoncu to ze mna przebywa zdecydowana wiekszosc czasu.
Powodzenia z nowym mleczkiem, mam nadzieje ze pomoze. Ladna wage ma Oli. Dzis mi tez Kinge wazyli i na czczo miala 4,500.

A moj maz mi dzisiaj przygotowa rewelacyjna carbonare, sam wszystko zrobil, bylo pyszne, a teraz mam lampke czerwonego wina, pierwszy raz od roku...
 
PRZEPRASZAM ŻE NIE NAPISZĘ DO WSZYSTKICH ALE padam po całym dniu kino praca ..ach byłam na tym filmie sponsoring - kicha na maxa tylko bzykanie .. pokazane wulgarnie więc nie polecam
WINKI super pomysł odezwij się jak będziesz to się zobaczymy z miłą chęcią :)))))))))))
ANGIE FAJNIE ŻE jakoś wam się udało to badanie i że Kinia to wytrzymała super :)))

A TERAZ SPADAM BO PADAM HEJ :-D
 
andrzelika gratulacje za podjecie tej trudnej decyzji. Wierze ze szybko sie oswoicie z nowa sytuacja. 3mam za Was kciuki! Bedzie dobrze... :)


ssabrinna
moj maly śpioszek tez jest senny wieczorami. Ścina go tak ok 18 i najchetniej juz by sie ine budzil. Nieraz musze go budzic o 21 na jedzenie, liczac na to ze troszke dluzej pospi, ale to niewiele daje bo zauwazylam ze czy pojdzie spac o 19 czy o 21 to i tak wstanie o 3 na karmienie.


moniaal jesli chodzi ci o szczepienie na rota to ja podawalam po nim normalnie raz dziennie Dicoflor. Tylko ze teraz od 4 msc zycia dzieci moga dpostawac juz Acidolac Baby w saszetkach rozpuszczanych w mleku, wiec to daje Kubie jak jest potrzeba bo ten Dicoflor strasznie drogi.


winki
moje kontakty z ludzmi z pracy sie pourywaly, a i z kazdym miesiacem stare przyjaciolki nie maja czasu nawet pogadac przez telefon.... Dlatego nawet nie mam opcji gdzies isc z kims sie umuwic. Jedyne co mi zostaje to wlasna rodzina i sasiedzi z ktorymi widuje sie codziennie. Mam zaprzyjaznione mamy malych dzieci wiec spedzamy czas wspolnie. One tak samo jak ja siedza w domu z dziecmi nim te pojda do przedszkola, wiec jest ok... Chodzimy razem na spacery itp.
Jak byl sam Maciek to nieraz wyskoczylismy z mezem do starych znajomych. A teraz ostatni raz jak sie z nimi widzial maz to byla pępkówka Kuby. Od tego czasu i oni strasznie zajeci sa i nawet nie przyszli do nas Kubusia zobaczyc.
Nie czuje potrzeby widywac taki "pseudoprzyjaciol".
Moje zycie teraz to dzieci, mąż i kontakty na forum czy Facebook... oraz sasiedzi ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć kobitki
Po wczorajszym krzyku mały spał nawet spokojnie, myslałam że gorzej będzie. Zasnął o 17.30 pobudka na jedzenie 19.30 i 23.30 o 1 obudził sie wyspany walczyłam do 2 w końcu zasnął, o 4.20 jedzenie i wstał o 6. Ja pospałam pół godzinki dłużej bo mąż wstał do pracy i zagadywał do niego. Teraz jemy śniadanko i na 10 jedziemy na rehabilitacje. Mam nadzieje że nie bedzie znowu płakał w trakcie zajęć.
Miłego dnia
 
Do góry