reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Niuniunia20 mnie tez sie wydaje ze to jakas infekcja drog moczowych moze zapalenie pęcherza bo takie własnie kłucie moze byc przy tym. Jak bedzie cię dalej bolało to pasuje się wybrac do lekarza.

nimfii a do tej pory jak lezało towje dzieciątko?na podusi? bo moja córcia jak lezy w łożeczku to na podusi jak we wozki to tylko w rożku.
U nas powoli robi sie całkiem fajnie, Zuzia je co 2 lub 3 godz. takze mozna cos porobic ale jakos weny i mobilizacji mi brak a Święta tuz tuz. Kurcze wkurza mnie to bo czasami cyce to mam takie naładowane mlekiem i spokojnie sobie troche odciagnąc moge i zamrozic a nieraz to istne flaki :-( i pije i pije ta wodzianke i herbatke na laktacje i dupa. Mam nadzieje ze bede meic pokarm bo nie chce rezygnowac z karmienia piersią.

takie malenstwa nie powinny na poduszkach spac bo to niezdrowe dla ich delikatnego kregoslupika. Podzuszki zaleca sie dopiero po roku, teraz dzieciaczki powinny na plask lezec, albo na takiej specjalnej skosnej poduszcze, dosc sztywnej, zeby byly ulozone lekko wyzej glowka.
 
reklama
Aga trzymamy&&&&&&&&&, pisz jak tylko coś będziesz wiedzieć!
Alfa i Ty się trzymaj, dobrą masz strategię, trzeba znajdować plusy we wszystkim, dacie radę z tą butlą!! No i powodzenia u gina!!

U nas dzidzia raz grzeczna jak aniołek( taka była w niedzielę i poniedziałek) , a wczoraj i widzę, że dzisiaj znowu wciąż marudzi i płytko śpi, wszystko jej nie pasuje... i bądź tu mądry człowieku:-(
Na spacer ją dziś wytargam bo mamy słoneczko to może coś pomoże, może to brak spacerków właśnie, bo ostatnio taka brzydka pogoda była
 
anglodz - chyba wszystkie tu na forum trzymamy za Was kciuki. Wszystko będzie dobrze. Bądź silna - już jesteś silna. Taki bywa los, że często mamy pod górkę. Wierzę, że wszystko będzie dobrze i proszę nie zastanawiaj się, czy "coś zrobiłaś", że tak się dzieje. NIC NIE ZROBIŁAŚ! JESTEŚ ŚWIETNĄ I KOCHAJĄCĄ MAMĄ - PAMIĘTAJ. Naprawdę nie wiem co mogłabym Ci powiedzieć, żeby podtrzymać na duchu. Jestem z Tobą. Myślmy pozytywnie.
 
Wróciłam właśnie od gina jest ok mała nadrzerka ale to do wyleczenia idę na zabieg po nowym roku.
Agalodz
trzymam kciuki bedzie dobrze musi być !!!!!!
Alfa karmienie butlą nie jest straszne dla mnie wręcz wygodne mogę wyjść i z małym zostanie każdy.A sterylizacja nie jest zła kup tylko sterylizator do mikrofali to wtedy jest łatwe ja mam butle awentu i taki sterylizator i 2 razy dziennie wkładam do mikrofali na 4 min i po krzyku. Mały jje 6 razy to po 3 kąplety i z głowy.
Twoje zdrowie jest ważne bo matka dla dzieci nie zastąpiona.
 
Alfa- pewnie, że nie jest źle :) ja co prawda całkiem nie odstawiłam małego od piersi dostaje co jakiś czas, ale muszę go dokarmiać butlą pomimo tego, że mam pełno mleka wręcz mleczarnie, ale on jest głodomorkiem i mleko mu nie starczy żeby czuł się syty a teraz to ja i jestem zadowolona i on, że się najada i jest grzeczniejszy nie marudzi ... Nie mam pojęcia jakie są sposoby na zatrzymanie laktacji, ja malutkiego nie karmie tyle co kiedyś i niby laktacja dostosowuje się do potrzeby dziecka, a ja nadal mam tak, że mi tryska i ciągle samo leci..

Niuniunia- ja jak mnie kuło w pęcherzu lub na końcu przy sikaniu to miałam zapalenie dróg moczowych strasznie bolało miałam wtedy parcie na pęcherz i co trochę biegałam a prawie nic nie robiłam... chociaż ostatnio miałam podobnie i po jednym dniu mi przeszło samo, ale krew mi leciała w moczu zapalnienie dróg moczowych nie trwa dzień, ale pare dni i się czasem nasila ból także nie wiem co ostatnio mi się działo.

Agalodz- będzie dobrze bądź dobrej myśli trzymam kciuki :* trzymaj się kochana bądz silna.

A mój maluszek teraz leży w łóżeczku i patrzy na karuzelke co prawda nie włączyłam dzwięków i obrotów, a i tak go interesuje z dnia na dzień jest coraz to fajniejszy maluszek leży sobie spokojnie, a ja mogę coś zrobić, a nie tak jak wcześniej cały dzień nie spał i jeszcze jak go odłożyłam do łóżka czy przestałam kołysać płakał i nie mogłam nawet iść do wc :/ teraz jest super. A te uśmiechy i gaworzenia bezcenne coraz większa radość z posiadania dziecka.
 
Aga kochana moja nie denerwuj się, Twojemu dzieciaczkowi nic nie jest. współczuję Ci tej niepewności i tych nerwów ale Twój dzieciaczek jest zdrowy, a te badania to pomyłka. Musisz myśleć pozytywnie, myśl, że jest zdrowe i będzie wszystko dobrze. Nie możesz się teraz załamywać bo musisz być silna dla swojego maleństwa. Kochana ono Cię potrzebuje. Ja trzymam za Was mocno kciuki i wierzę jak wszystkie tu babeczki, że będzie wszystko dobrze i te wyniki to po prostu pomyłka.

Dziewczyny mam pytanie czy w każdym termometrze do pupy trzeba odjąć 0,5 stopnia? Bo mała ma temperaturę 37,22stopnia i nie wiem czy mam odjąć 0,5 stopnia czy nie. Jakaś podchorzała się robi i marudna. Jutro jadę ją do lekarza przebadać bo ma nosek zatkany aż ciężko jej oddychać i częściej mi pokasłuje więc wolę sprawdzić przed świętami co i jak bo u nas pomocy to szybko nigdzie nie znajdziesz bo szpital powiatowy już nie przyjmuje dzieci na oddział, a lekarz który ogląda dziecko jest internistą w szpitalu dla dorosłych i tylko ci "RADZI" co można zastosować... ŻAŁOSNE.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry