reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

reklama
cocca niestey nasza sluzba zdrowia zostawia wiele do zyczenia...... rece czasem opadaja......
3maj sie dziewczyno , juz niedlugo :)

julieet , ja ogladam. dokładnie szkoda , ze u nas jest inaczej, ale program naprawde fajny :)
 
Ostatnia edycja:
Cacca, po porostu brak słów tyle sie naczekał na tego ordynatora i nic nie załatwiłaś tylko się wymęczyłaś, odpoczywaj sobie dobrze Wam to zrobi :tak:
mary-beth oj też się wycierpiałaś ja tak samo jak dziewczyny wybrałabym CC przy takim ułożeniu maluszka ;-)
 
Tez ogladalam Porodowke na TLC i az mi lezki polecialy po policzkach na zakonczenie,jak mama witala sie ze swoim synkiem i mowila jak juz go bardzo kocha. Nie moge sie doczekac spotkania z moim synusiem :-)
 
Też oglądałam porodówkę, rzeczywiście atmosfera podczas porodów do pozazdroszczenia, bez nerwówy, z żartami i jakie położne i lekarze:) Ciekawe czy bez kamer też to tam tak wygląda, a teraz oglądam Tap Madl ;0
dobranoc kochane:*
 
ja też oglądałam porodówkę, lubię takie programy. tylko mój mnie wkur..wił, nie będę cytować bo szkoda słów, mądry bo to nie on rodzi, tak mi ciśnienie podniósł, ehh


a łowcy promocji, też jest fajne, tylko po co tyle ludziom zapasów np. płynów do płukania, co innego jak oddają je na cele dobroczynne
 
Aneczka, mój też wyskoczył z tekstem: "ale ty chyba nie będziesz się tak darła" heeeh, powiedziałam że będę i mam to gdzieś, co sobie inni pomyślą
 
reklama
Do góry