reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Hej, jaka piękna pogoda dzisiaj...Byłam rano na targu-takim ze świeżymi warzywami i owocami i kupiłam m.in 0,5 kg czereśni i właśnie zjadłam ostatnią:szok: Dobrze, że jeszcze mam truskawki i morelki, bo do tych czereśni to się chłopakom nie przyznam:zawstydzona/y: Tylko jutro im kupię...
Czy któraś z Was ma jeszcze mdłości i wymioty? Bo ja niestety tak...Myślałam, że z końcem 3 mies przejdzie a tu nic z tego. Już mnie co prawda nie mdli cały dzień, ale rano jeszcze wymiotuję no i wieczorem jest mi okropnie niedobrze-obojętne co bym nie zjadła...Daje mi ta moja księżniczka Tosia popalić:tak:
 
reklama
Dzis zakupilam po raz pierwszy Polskie truskawki ale musze przyznac ze te zagraniczne bylyo niebo lepsze.
Na czeresnie tez bym sie skusila ;)

Przez I trymestr nie meczyly mnie mdlosci, za to teraz czasem je czuje gdy np jestem glodna albo jest mi duszno w aucie czy mieszkaniu. Daje sobie z nimi rade. Wystarczy ze cos wypije albo zjem.
Albo wezme tabletke mietowa na zgage.
 
Dzis zakupilam po raz pierwszy Polskie truskawki ale musze przyznac ze te zagraniczne bylyo niebo lepsze.
Na czeresnie tez bym sie skusila ;)

No ja właśnie też kupiłam truskawki polskie i nie są tak słodkie i twarde jak hiszpańskie. Za to czereśnie też miałam polskie, ale były na prawdę pyszne i słodziutkie, mimo że nie takie wielkie jak te zagraniczne...Pewnie dlatego zjadłam wszystkie. A truskawki chyba zrobię z cukrem i jogurtem, bo nie wiem czy nie za kwaśne są do jedzenia solo...
 
Kachutka cudne imię:tak:
mi mdłosci jakby ustąpiły,przynajmniej nie czuję,że będę się z muszlą witać,jak sie kłade wieczorem do łóżka,bo to był standard wcześniej,ale ani razu nie wymiotowałam.
Zazdroszczę tych owoców:-p ja dzisiaj zapomniałam sobie do pracy jabłka wziąśc i czuję niedosyt owocowy:-D
 
kachutka, współczuję Ci mdłości i wymiotów biedaczko, mam nadzieję, że już niedługo minie Ci to bezpowrotnie. No i fajne imię wybraliście, to już tak na 100% ??

Ja jeszcze ruchów nie czuję więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć, już się nie mogę doczekać tego dnia, kiedy je wreszcie poczuję!
 
ponko mnie sie zawsze najbardziej podobalo jak Maciek przykladal mi nozke do brzucha i pchal nia z calej sily. Bylo widac wyraznie ksztalt stopy na brzuszku. Lubilam go wtedy "łaskotac", to on od razu podskakiwal w jedna i druga strone.

Ja mam podobnie... :happy2:

Czereśnie raczej nie, ale w truskawki to też się dziś zaopatrzę... ;-) ostatnio kupiłam sobie parę sztuk, też niby polskie (ale jakieś takie wielkie i mega czyste... pewnie szklarniane... no bo jakie inne teraz...) miałam smak na nie to nawet były zjadliwe... ale do takich "naszych naszych" to im daleko jeszcze...

Czekam na moje ogródkowe, choć szału z nimi nie będzie w tym roku, bo w zeszłym przesadzałam je w inne miejsce i są takie małe krzaczki... więc będą dosłownie na sztuki co jakiś czas... za to są pyyyszne słodkie i mają taki delikatnie poziomkowy posmak...

Oki szykuję się... zaraz K. przyjedzie z pracy i jedziemy do lekarza... ;-) Mam nadzieję, że podejrzymy loczka... :-p
 
Kilka dni temu przechodzilam kolo czeresni, ale byly takie z kropeczkami, balam sie ze sa z robakami. Z czeresniami jest trudniej niz z wisniami. Juz nieraz zdarzylo mi sie kupic i cala partie miec robaczywa :(
 
kachutka, współczuję Ci mdłości i wymiotów biedaczko, mam nadzieję, że już niedługo minie Ci to bezpowrotnie. No i fajne imię wybraliście, to już tak na 100% ??!

Tak, od początku było wiadomo, że jak będzie dziewczynka to Tosia:tak: Nasz synuś tak wymyślił a nam się też to imię bardzo podoba, więc nawet się nie zastanawialiśmy nad innym...
 
reklama
Dziewczyny, przed chwileczką wróciłam od koleżanki, zaraz wskakuję pod prysznic, bo na 17:40 idę na wizytę, trzymcie kciukasy kobity kochane:-D
 
Do góry