reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Witam sie czwartkowo dziewczyny :-)
Ziewanie,jedzienie i ciagle chodzenie do wc :-) a piersi sa troszke wieksze.tkliwsze ale nie sa jeszcze takie twarde :tak:
ponko to pytanie a ''kiedy slub'' jest czasem zabawne niektorzy nie potrafia zrozumiec ze jak przyjdzie pora na slub to bedzie a oni czasem lubia naciskac na wszystko.
Ja mam dziewczyny dzisiaj male ganianie po miescie :tak: college a potem trzeba rachunki poplacic :eek: a mi sie tak nie chce dziewczyny,najchetniej to bym zostala w lozku pod ciepla kolderka :-D
angie80 ja mam podobne odczucia :tak: nadal nie wierze w to ze rosnie we mnie fasolka niby mam tam jakies objawy ale nie sa az tak silne :tak: My takze nikomu jak na razie nic nie powiedzielismy i zdecydowalismy sie ze nie powiemy az do konca 3 miesiaca :tak:
 
reklama
Witam sie z rana
moim zdaniem to nie ma znaczenia czy ktos jest mezem czy chlopakiem bo jesli ludziem nie beda chcieli byc razem to i tak sie rozejda moze zonatemu ciezej ale zawsze istnieje taka szansa
u mnie samopoczucie poki co jest dobre :-) czasem mnie mdli od zapachow ale to wszystko
macie zachcianki? Mnie na cos konkretnego nie bierze ale ostatnio naszlo mnie na szarlotke i wygnalam mojego do sklepu po jablka i upieklam sobie ;-)
 
A my też jeszcze przed ślubem ;-) a co... będziemy we 3 :-p
I też jeszcze nikomu nie powiedzieliśmy, poza moją mamą... ale Ona nadrabia... :-p na prawo i lewo się chwali... Przyszłemu, jeszcze nieświadomemu dziadkowi powiemy teraz w weekend no i drugim dziadkom oczywiście też...
 
AniaSam zachcianek to jeszcze nie mam ale jak jestem glodna to zjem wszystko co widze :-D a dzisiaj sniadanko cos mi nie podeszlo i znowu mam uczucie ze musze byc blisko wc :eek: A co do daty listopadowych to u mnie nie ma jakis wiekszych rocznic no jedynie tylko to ze w zeszlym roku urodzila sie w listopadzie coreczka mojego brata :tak: :-D a obecnie to moja mlodsza siostra tez oczekuje malenstwa tylko ze na lipiec :tak: :-D
Co do tego slubu to zgadzam sie takze z AniaSam jesli ktos ma byc razem to bedzie :tak:
 
Ludzie już tak mają, zawsze sobie znajdą powód do gadania ;) Także nie przejmujcie się dziewczyny :)

Ja dziś od rana kiepsko się czuję :/ Nie mam na nic siły, ledwo się z łóżka zwlekłam i już raz zaliczyłam glebę (zasłabłam). :(
 
Moja mama, siostry i teściowie wiedzą od tygodnia, część przyjaciół od niedzieli. Pozostałym najbliższym powiemy jak tylko się z nimi zobaczymy, a dalszym znajomym i rodzinie jak się skończy 1 trymestr. Chociaż moja mama nie wytrzymuje i już chce powiedzieć swojej siostrze, a wiem, że wtedy to się z prędkością światła rozniesie :p
My ślub planowaliśmy za parę lat, ale wiadomo, że jak się pojawia malec to ja bym chciała wcześniej... tak czy inaczej będziemy rodziną, a mojemu A. nie zależy na papierku (mnie tak :p) więc nie wiem przed czym opór. Na pewno nie chcę brać ślubu w ciąży, bo to bez sensu. Dlatego czekam na jego decyzję, bo wiadomo, że chcieć muszą obie osoby ;)

A co do samopoczucia, niestety jem śniadanko i już mnie nudności biorą... :<<<
 
Witam w ten poszerzały dzień
Ja mam od rana strach bo dziś pierwsze USG i oczywiście wkręcam sobie różne historie :baffled: A co do zachcianek to ja mam jedzenio-wstręt. Dwa kęsy i mi wszystko rośnie w buzi . Dzisiaj zrobię sobie sałatkę grecką może mi podejdzie.
 
Mam dokładnie to samo - żadnych zachcianek, a jedynie wstręt do ziemniaków i smażonego mięsa. Jakoś nic mi nie podchodzi....
Za to dużo piję (chyba z 2 -3 l. wody, soki ).

Smakują mi ryby, ale jak tylko skończę to znowu mi niedobrze.
 
reklama
ponko takie wiesci zawsze sie szybko roznosza :tak: pamietam jak o poprzedniej ciazy powiedzialam siostrze to ona poradzila wszystkich powiadomic nawet jakies tam moje kolezanki :eek: a potem jak juz fasola nie bylo to mi te moje kolezanki gratulowaly itd a mi sie plakac chcialo,dlatego teraz zdecydowalismy ze nikomu nie powiemy az bedziemy pewni ze z maluszkiem jest ok :tak: przynajmniej do tego 12tc kiedy bede miala to pierwsze USG :-)
Mauł 3mam mocno kciuki za fasolke :tak: ty sie nie denerwuj i nie wkrecaj se niczego ;-) mysl pozytywnie a wszystko bedzie dobrze :-)
Kurcze dziewczyny ale mnie meczy katar :eek: moze macie jakies sposoby na pozbycie sie tego,jakies inhalacje tak zeby nie zaszkodzic fasolce ??:tak:
 
Do góry