reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2011

Miss kumcia U mnie jak chlopak to tez Aleksander. Ale ,zeby nie bylo, ze to po tobie. Imie to juz mam dawno bo idealnie pasuje zarowno w Szwecji jak i w Polcse:-)
 
reklama
Ja to tak samo jak julieet na razie rozgladam sie i porownuje ceny :tak::-) A my z imion jeszcze nic nie mamy no moze dla chlopaka mielibysmy ale to jest jeszcze wielkie chyba :-)
Dziewczyny ktore sa juz w II trymestrze czy wy jeszcze lykacie folik?? wiem ze powinlo sie go lykac do konca I trymestru no ale kiedy przestac?? ja mam wizyte u poloznej dopiero w czerwcu dlatego tez sie pytam tych dziewczyn ktore sa juz w II trymestrze i lekarz im cos mowil na temat przerwania folica :tak:
Ja zmykam do mojego A. i zycze wam milej nocki brzuchatki :-)
 
hej
Sabrina pamiętam w pierwszej ciąży że gin w pl mi powiedział jak byłam w 8tc że na dobrą sprawe moge sobie już kwas foliowy odpuścić ;) a teraz łykałam do 12 tc i już nie biorę , tzn mam jakąś mniejszą dawkę w witaminach i tyle ,za to dodatkowo zażywam tran :)
znam już tylu Aleksandrów że sama bym już swojego tak nie nazwała poza tym mój teść ma tak na imię , no i jeśli chodzi o zdrobinienie to moim zdaniem raczej powinno się mówić Alek albo Aleks a nie Olek ;)
miss kumcia
moja teściowa kiedyś skomentowała imię Viktoria że kto to wymyślił żeby dziecku tak na imię dać itp no i jak jej powiedziałam że jak będe mieć kiedyś córkę to właśnie chciałabym żeby tak miała na imię to trochę jej zrzedła mina i więcej o imionach nie rozmawiałyśmy :))

u mnie kalendarz się sprawdził bo najpierw wyszedł mi syn a teraz wychodzi córka więc oby ;) hehehe no ale usg mam dopiero za miesiąc więc jeszcze sobie pożyje w tej nieświadomości :)
 
a propos chinskiego kalendarza powiedzialam o tym mężowy i mnie wyśmiał- ach te dziady ;) i snuje teraz dlaczego to jest ściema he he faceci ;-)
 
Kati, dlatego właśnie ja mojemu nie powiedziałam o tym kalendarzu, pewnie reakcja byłaby podobna :-D ja nie wierzę w to tak w 100% ale zabawnie będzie, jeśli się sprawdzi. Chociaż zawsze chciałam mieć synka, a ma wyjść córeczka.
 
Ja to tak samo jak julieet na razie rozgladam sie i porownuje ceny :tak::-) A my z imion jeszcze nic nie mamy no moze dla chlopaka mielibysmy ale to jest jeszcze wielkie chyba :-)
Dziewczyny ktore sa juz w II trymestrze czy wy jeszcze lykacie folik?? wiem ze powinlo sie go lykac do konca I trymestru no ale kiedy przestac?? ja mam wizyte u poloznej dopiero w czerwcu dlatego tez sie pytam tych dziewczyn ktore sa juz w II trymestrze i lekarz im cos mowil na temat przerwania folica :tak:
Ja zmykam do mojego A. i zycze wam milej nocki brzuchatki :-)

Mnie lekarz polecił brać do 16tc, więc też już nie biorę.
 
winki oglądałam te wózki są bardzo ładne słyszałam że dobrze się jeździ jak koła są pompowane i ponoć amortyz.się przydają bo dzidzią tak nie trzęsie ja narazie obserwuje kobiety z wózkami i nie mam dużo doświadczenia w tej kwestii , myślę że jeszcze trochę wody upłynie zanim zgłębie tajniki jak wybrać doby wózek czy inne rzeczy dla dziecka:baffled:

ponko
witam w klubie też liczyłam że pierwszy będzie synek , ale od dnia zajścia w ciąże marze o tym by dziecko było zdrowe a płeć to sprawa dalsza , ale wiesz chłop chce mieć potomka męskiego ... nie wierzę też do końca w to ale kumpelą kuzynce się zgadza , we franji kuzynka mówi że tak planują rozmnażanie kóz i tylko tym się kierują, a chiński kalendarz jest ponoć na podst.księżyca
nie wiem ale przeczucie kobiece też podpowiada mi córkę ,ale cieszę się tak samo tylko muszę zastanowić się na imieniem bo dla chłopca mam z dziewczynką gorzej kiedyś chciałam Wiktorię ale teraz jest b.dużo dziewczynek o tym imieniu wiec raczej odpada
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wg chinskiego kalendarza wychodzi dziewczynka i nie mialabym nic przeciwko gdyby sie sprawdzilo. I z imieniem tez by bylo latwiej bo juz mamy wybrane a co do chlopca to mamy calkowicie inne pomysly wiec moze byc ciezko. Ale i tak najwazniejsze zeby bylo zdrowe a reszta jest mniej wazna. Za tydzien bede w Polsce i ide na 3D, moze wtedy uda nam sie zobaczyc co sie w brzuszku kryje.
A tak przy okazji czy jest tutaj ktokolwiek kto nie chce poznac plci dziecka przed porodem? Bo z tego co zauwazylam to wszystkie wypatrujemy kiedy bedzie wiadomo. A w Ire malo kto chce poznac plec i dziwia mi sie ze ja chce.
 
Dziewczyny w tym kalendarzu do którego link podałyście , wychodzi mi dziewczynka, w innych też, ale znalazłam jeden w którym wychodzi chłopiec, i w tym akurat w którym wyszedł mi chłopiec, mojej mamie się sprawdziło, a w tych wcześniejszych sprawdza się jej tylko jeśli chodzi o pierwsze dziecko (mój brat) i wychodzi, że ja też powinnam być chłopcem ;-)
 
reklama
Do góry