reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Widzę ze tutaj forum strasznie zamarlo. A szkoda, wiedzialam ze po urodzeniu maluszow bedzie tutaj nas mniej ale nie wiedzialam ze az takie pustki nastana..
 
reklama
Ja mam Sleep and Play i dla nas super, super chłonne, calą noc czasami nie zmieniamy, nic nie wylatuje...Tylko ten zapach 'gumy do żucia' mi przeszkadza:p My używamy 3, a Premium Care 2 są troszkę większe od zwykłych pampers 2....

Nie wiem czy u Was jest taka drogeria Schlecker...tam jest akurat promocja na Sleep and Play: 35.99...

Ja mam dwie znajome z dziećmi 8 i 9 mies i używają Pampers 4, dla starszych to chyba 4+
 
Ostatnia edycja:
Ja mam Sleep and Play i dla nas super, super chłonne, calą noc czasami nie zmieniamy, nic nie wylatuje...Tylko ten zapach 'gumy do żucia' mi przeszkadza:p My używamy 3, a Premium Care 2 są troszkę większe od zwykłych pampers 2....

Nie wiem czy u Was jest taka drogeria Schlecker...tam jest akurat promocja na Sleep and Play: 35.99...

Ja mam dwie znajome z dziećmi 8 i 9 mies i używają Pampers 4, dla starszych to chyba 4+

Widziałam w tv reklame tych pieluch-właśnie o ich chłonności-niby do 9 h i tak się zastanawiałam czy takich na noc małemu nie zakładać...
Czasem jak przesypia cała noc to na plecach osiusiany ,ale czasem prawie nic nie nasiusia ;-)
Ja używam Premium Care 2 to tych Sleep and Play bym musiała wziąć rozmiar 3 ??
 
Witajcie :)
Mam cudownego synka Michasia ur. 5 listopada 2010. Cieszę się bardzo, że dołączam do Waszego forum. Mam nadzieję na wymianę doświadczeń!
Zaczęłam dziś szperać w necie bo mamy niestety problem :-(
Misio już drugi dzień obudził się ze spuchniętym oczkiem - tym od tej strony, na której śpi. W ciągu dnia opuchlizna dosyć szybko schodzi. Czy zdarzyło się Wam może coś takiego? Możecie coś doradzić? Pediatra sugeruje czekać na rozwój wydarzeń...

Co do pieluch to mam i active baby i sleep and play i uważam, że active baby są bardziej chłonne. W sleep and play Misio niestety budzi się rano cały mokry. Przy active baby nie ma takiego problemu.
 
reklama
Witam nowe i stare Mamusie
Ewunia ja nie pomoge, moja jak płacze do 2 to rankiem ma podpuchnite, a mama z niewyspania

Violet tak troszke zamarło ale ja mam drzemki po 5min więc niemam kiedy, Wiki uwielbia na recach
 
Do góry