reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

Dzień dobry!
To ja ciążowa weteranka!!!! Dosłownie i w przenośni :-) Ktoś mówił, że Anbar rekordy biła z Igorkiem??? Zobaczymy do jakiego etapu ja dojdę :-D
Nikusiaaa, ale szybko się uwinęłaś - nawet nie zdążyłaś się oswoić z tym, że to poród - no pięknie. Ja takiego porodu się bym bała, bo przeważnie sama z dziećmi jestem... A o pomocy nie mogę nawet marzyć :-)
Dzisiaj gotuję obiady na najbliższych kilka dni. Małż sie postarał, zrobił duże zakupy to i ja mogę szaleć. Normalnie garnków mi zabraknie :-)
Ściskam Was ciepło wszystkie w ten obrzydliwie ponury deszczowy poranek, ale nie za lamujcie się. Dla nas tez zaświeci słońce :-D
 
reklama
Witam!
wpadłam się tylko przywitać i pozdrowić wszystkie Mamuśki i Dwupaki!

Mnie dopadła jakaś infekcja....wczoraj wieczorem się tak okasłałam, że aż mnie brzuch bolał....zapchane zatoki i kaszel - poza tym czuję się super.
Najgorsze jest to, że mogę robić tylko inhalacje i leczyć się jakimiś naturalnymi metodami.....a może polecacie coś na kaszel? Bo się chyba zamęczę..... :-(
 
Witam wszystkich...
Ale okropna pogoda:(
U nas nic sie nie dzieje, tylko czesciej napina mi sie brzuch...dzisiaj jedziemy na KTG...zobaczyny co wyjdzie...

LLF ja przy przeziebieniu pilam syrop, nie pamietam jak sie nazywal ale polecila mi go pani w aptece...
 
Mycha, przy odrobinie szczęścia to możemy się spotkać w Zośce z maluchami :-)
LLF - podejdź do apteki, to będzie najlepsze. Bo nie wszystko w każdym momencie ciąży można brać.
 
Joas pewnie, tak...

Dziewczyny czy widzialyscie gdzies w sprzedazy opaski dla mam karmiacych?... wiem ze sa do kupienia przez internet...ale moze ktoras z was widziala normalnie w sklepie...
 
cała noc nie spalam.. jak wczesniej nie moglam sie doczekac, tak teraz boje sie zeby cos sie przypadkiem nie zaczelo :no: w nocy sie balam siku isc i z boku na bok przekrecic, bo a noz wody nagle odejdą. Moja gin jest w szpitalu od poniedzialku do piatku 7-15, wiec w ostatecznosci wtedy mogą sobie odchodzic. Ale weekend, godziny popołudniowe i noc odpadają :dry: ewentualnie noc z 25-26, bo ma wtedy ostry dyzur. Jakos za bardzo nastawilam sie ze dotrwam sobie spokojnie do terminu, bo przeciez tyle z was sie tak naczekalo i nadal czeka.. a ja wiem, ze spanikuje jak nagle zacznie sie cos dziac. Lubie miec wszystko zaplanowane :baffled:

zaraz sie biore za pakowanie torby.. tylko muszę isc po nią dwa piętra wyżej, a chodzić tez sie boje. Dodam, ze brzuch boli mnie od wczorajszej wizyty jak na okres. Jak to okreslila moja gin 'macica pracuje'. :sorry2:
 
ehhh Aniu ja to ostatnio się boję czy wytrzymam ból , panicznie się tego boję.
Teraz sprzątam, zmieniam pościel by jakoś dzień minął.
Gdyby nie duży brzuch to stwierdziłabym, że chyba nie jestem w ciąży.....:confused:
 
Witajcie, mam nadzieje że pogoda się ciut poprawi bo chciałabym z małym wyjść na pole - nadal jest żółty. Na dodatek w nocy się nie wyspałam bo popołudniu dałam mu zakichaną witaminę K i tylko stękał i nogami przebierał. Przynajmniej na wadze przybiera co mnie bardzo cieszy. A tak poza tym to wybrałabym się z mężem na jakieś zakupy ale nie ma co ryzykować chyba wyjścia we 3.
 
reklama
Mychakp, Joaś - byłam w aptece, dostałam STODAL...mam nadzieję, że pomoże....dzisiaj zamierzam przeprowadzić skomasowany atak na infekcję - inhalacje, syrop z cebuli, Stodal i czosnek - mam nadzieję, że moja wątroba wytrzyma...
 
Do góry