reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2010

reklama
No i jaaaaa
Ambitne plany sprzątanka-wywoływanka spaliły na panewce. Coś mnie głowa ćmi i nie mam weny na taką zabawę. Ciśnienie na szczęście w normie 115/70. Przebrałam pościel, wrzuciłam pierwsze pranie (jeszcze dwa) i teraz podczytuję Was czekając na mężusia.
Jutro ostatnia wizyta u gina, ciekawe do kiedy da mi zwolnienie. Termin nan na 1.12.
Moja mała ma właśnie czkawkę, często ją miewa. Ale to podobno dobrze.
Lile-a co Ci Twój kocur zawinił?
 
m3onika-tak z innej beczki-gdzie rodziłaś,bo widzę że z Łodzi też jesteś :)

W Madurowiczu (drugi raz) . Jestem bardzo zadowolona. Trafiłam na super położną. Wielkim plusem w tym szpitalu są pojedyńcze sale-pokoje z całym wyposażeniem. Oczywiście mąż może być obecny od początku do końca jeśli wytrwa:) Potem sale 3 osobowe lub jedna 6 osobowa. Dzieciątka są przy mamusiach-jeśli jesteś w stanie się opiekować. Do domku puszczają po 2 dobach jeśli wszystko Ok. Jeśli chcesz coś jeszcze się dowiedzieć to pytaj :)
 
reklama
Do góry