reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
dziunka, sliczny kicius! jak sie nazywa?
ula,z tego co kiedys czytalam to kastrowane koty (kocurki) powinny jesc tylko sucha karme, i to najlepiej taka dla kastratow, bo po tej operacji nie przyswajaja prawidlowo bialka

mama przeproszona i jest cacy :)
 
Dziunka jejku moze mi sie uda mojego jeszcze namowic na kotka, strasznie lubie kociaki. Az mi teskno za moja Maja... (musialam ja uspic jak bylam jeszcze w ciazy) nie wiem czy pamietasz, pisalalm o tym dawno temu, miala chore nerki. A... co do karmy, to ja mojego kota tez karmilam tylko sucha karma, ale zawsze kupowalam z lepszej firmy Royal Kanin to byla jej ulubiona. I do tego woda. Moj kot praktycznie tylko to jadl, i nawet jak jej dalam cos innego to nie chciala ;?

Dziunka zmienie suwaczek, tylko innym razem, bo dzisiaj juz nie mam sily.. ide cos przekasic i pod prysznic. Jutro mamy Nissefest (Mikolajki ) w przedszkolu, to bedzie ubaw ;o)

Etna, u nas przedszkole jest od okolo roczu do 3 lat (przyajmniej moja grupa dzieci). Madelenka nie byla jedynym dzieckiem niechodzacym, mamy jeszcze jedna dziewczynke miesiac mlodsza i bawily sie razem na podlodze. Zabawki sa wzasiegu ich wysokosci, tak ze dawaly sobie rade. No moze bardziej Madelenka marudzila zebym ja prowadzila za raczke. Teraz to mi o wiele lzej w pracy, bo mala zajdzie sobie sama tam gdzie ma ochote. Ogolnie to starsze dzieci lubia z nia sie bawic, bo ona to jak zywa lalka dla nich ;o)
Dzieki za kuchnie. Madelenka kuchanie juz przetestowala. Jak jej sie nudzi a ja mam robote w kuchni, to wsadzam ja do szuflady z pojemnikami mlastilowymi i sama mi robi pozadki, ale ma wtedy ubaw, a ja moge obiad ugotowac ;o) Mialam gdzies nawet takie zdjecie...
 
Ostatnia edycja:
Cleo dużo zdrówka życzę!!!1 ta goraczka musi byc straszna, powinnas oddac komus dzieciatko i wypoczac chociaz chwilke zeby wydobrzec bo padniesz.

Kilolku 3kg to ty w tydzień nazbierałaś??? ja musialabym chyba jesc tonami, zamiast przybierac ja ciagle gubie i nie wiem czemu, wczoraj rano na wadze bylo 57,3kg nigdy w zyciu tak malo nie wazylam. Najwazniejsze ze tobie te kilogramy nie przeszkadzaja i tak trzymaj. A podejscie do meza jak do czlowieka bardzo ludzkie jestes dobroduszna!!!

Dziewczyny nieczujące "magi" swiat prosze zrobcie to dla waszych pociech, one sa male ale duzo rozumieja i taka przyjazna, ciepla atmosfere napewno wyczuja.

Ula co planujesz nowa kuchnie??? ta kinguli super ale w zyciu bym nie dala za kuchnie tyle kasy o nie.
hehe
no niestety teraz to juz mi mocno przeszkadzają te kilogramy, bo mocno mnie ograniczają, no i nie wygląda to dobrze :/ a niestety 3 kg nie są jeszcze szczytem tego co potrafię utyc w tydzień

Edit: zapomnialam się pochwalić, ze skończyłam!!! Same przyjemności zostaly - ubrac choinkę i zapakowac prezenty
 
Ostatnia edycja:
Witam! Wczoraj WAS trochę przeczytałam i padłam... dziś pełnia, więc może moje dziewczyny przestaną się w nocy kręcić....
Wyjatkowa - ehhh faceci.... nie jest w stanie taki jeden z drugim pojąć, że dziecko oczywiście tak , ale w odpowiednim momencie...
Cleo - zdrowia i to jak najszybciej ...
Mama - mam nadzieję, że ciocia się WAM nie posypie już więcej .... jednak starość nie wyszla co niektórym...
Kikolek - życzę mniej stresów, mnie od stresów jeść się nie chce,,, i zazdroszczę już skończenia porządków, ja zapewne wiosną dokończę.
Dziunka - śliczny rudasek...
Anadri - zdrowia, oby syrop cebulowy podziałał,
Kingula - nieźle rozgadana Twoja córa!!!
U nas stara bida, dziewczyny znów przechodzą same siebie, ale pogoda nietęga by się wietrzyły - wczoraj u nas urywało łep na osiedlu i okolicach. Czekam na wiosnę, bo wtedy można z nimi więcej na dworze siedzieć...
 
Nasza Martolinka zgubiła telefon, a teraz popsuł jej się laptop:szok: biedulka. A ja narzekałam ze mi się zamki popsuły kolejno: w butach, kutce i torebce:-D

Super pani mojej córki nie wywiesiła na tablicy ogłoszeń że dzieci maja przyjść dziś w strojach galowych:dry: Julia była ubrana normalnie, spodnie bojówki i te sprawy :-DA się pyta czy dzieci miały być na galowo, ona ze tak. No to on dzwoni do mnie, ja szykuję ciuchy, mijamy się w drzwiach i lecę do szkoły.
I tam wszystkie dzieci w sukienkach i koszulach i mówię "Mogę Julkę na chwilę porwać bo chcę ją przebrać w sukienkę?" A ona na mnie spojrzała, jak na ufo, gały swoje wywaliła i pyta "A PO CO?" :szok:
Zdębiałam. Ale mówię że wszystkie dzieci w pięknych strojach, Julka musi także, zabrałam młodą i przebrałam. No normalna idiotka z tej baby.
Nie dośc że żadnego ogłoszenia o stroju, nic! pewnie rodzicom wczoraj mówiła, ale nas nie było w szkole, ale chyba powinna trochę szybciej? Parę dni?
 
reklama
Witam, u mnie powoli porzadki świateczne sie robia, jeszcze musze wyskoczyc do miasta dokupic kilka prezentów i moga byc juz swiata. Dostalismy zaproszenie na sylwestra i teraz mam dylemat co zrobic. Bardzo bym chciala isc ale Maja ostatnio dala babci popalic i nie wiem czy moge ja zostawic. Ah jeszcze troche czasu zostalo na zastanowienie. Musze sie pochwalic ze mam paznokcie hehheheheheh W koncu sie zdecydowalam, mam bardzo krótkie, nie takie szpony, kosmetyczka stwierdzila ze jeszcze takich krótkich nie robiła hihih. Odrazu wygladam jak czlowiek ;-)

Dziunka kotek śliczny, a baba z przedszkola poprostu ekstra. Rozmawialas juz z nia??
Martolinka wspolczuje zaginionego telefonu i popsutego laptopa.
Cleo zdrowka
Kilolek daj info jak przytyć plissssss
 
Do góry