reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

muszę Was troszkę pomęczyć ale postaram się żeby to był ostatni raz
dlaczego nie ma zdjęcia które wczoraj było? chodzi mi o to pod moim profilem w lewym górnym rogu
szkoda że nie mogę pokazać Wam zdjęć mojego synka, dopiero za pół roku :(
 
reklama
Słuchaj, możesz tu zamieścić zdjęcia :) My mamy wątek zamknięty bo niektóre mamy nie życzą sobie zamieszczania zdjęć na ogólnym, gdzie każdy ma dostęp. Chronią wizerunek dziecka. Ale ja czasem zamieszczam w poszczególnych wątkach, czasem na zamkniętym. Możesz spokojnie wrzucić tu fotki, z przyjemnością je obejrzę :)
 
Małgosia jak chcesz (myślę ze dziewczynki listopadowe zgadzają się też) wrzucaj i chwal się swoim Synkiem np. na listopadzie ;D Tak robi tez Sawi, która dopiero niedawno do nas dołączyła.
Co do znikającego zdjęcia nie mam pojęcia, może coś zle zapisałaś, chodzi Ci o awatarek? Wrzuć sobie jeszcze, musi mieć odpowiednią wielkość.
 
Przede mną cięzki weekand :-(rozchodze się z mężem.............

Oj kochana, przykro mi. Mam nadzieje, ze wszystko sie szybko ulozy pomyslnie.

Dzisiaj u nas imprezka na ulicy..................wszyscy sie obrzeramy i pijemy do rana............

Kinga super, podoba mi sie taka inicjatywa:) milego wieczoru zatem.

Spróbuję jutro zrobić...
W szufladę, nawet płaczu za dużo nie było, uderzenie widziałam,nie wyglądało na mocne. Ale za to puchnąć zaczęło nieźle! Teraz po prostu fioletowa śliwa na czole.

Biedactwo, ale moze to i dobrze ze jest siniak, a nie jakis guz podskorny. Siniak zejdzie zanim sie obejrzysz.

Moja tez dzis jakas sierotka byla, w szafke dwa razy wywalila, raz chciala otworzyc a raz biegla na czworakach i wyladowala czolem. Placz byl 3 razy, bo za trzecim razem spadla na sofie jak podskakiwala. Eeej te nasze maluchy, ledwo chodzic sie ucza a juz mysla ze moga skakac, biegac, obracac sie dookola.
Ja mala po malu usypiam, dzis jadla cyca tylko raz o 11 do snu a potem caly dzien to i owo i teraz myslalam ze mi lewa piers eksploduje:) Dosadzilam ja nawet bez kaszki, jak sie dorwala to szok, juz dawno tak nie ciagnela hehehe. Najadla sie i teraz tradycyjnie bryka po lozku:)
 
Małgosia wydaje mi sie, że żeby bylo widac awatar trzeba mieć chyba 20 postów (jakoś tak,a moze 30). Nastukaj szybko i sie pojawi;)

ze zdjęciami cos się wymysli zaraz hehe

A więc tak poniewaz ja jak zwykle na nocnej zmianie i nie mam z kim tego skonsultować to popelnię samowolę... hehehe (wiem, ze Kasiula jest za, więc sie nie boję :-) )
pytalam Was o ten album - czy by nie zrobic 2 (na zamknietym dla wstydliwych ;-) i tutaj dla ekhibicjonstów :-) )
Z pośród osób, ktore się wypowiedziały jedenj bylo wszystko jedno, jedna byla przeciw a jednak więcej za (kto sie nie wypowiedział, nie doczytał etc niech żąluje) w związku z tym zalożę albumik tu na listopadzie, na razie jako zwykły watek. Tu wkleic zdjęcie moze każdy. Jak nie zda egzaminu i wybierzecie jednak zamkniety to umrze smiercią naturalna ot co.
 
reklama
Do góry