reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

reklama
Przede mną cięzki weekand :-(rozchodze się z mężem
tzn dosłownie ja się rozchodze, bo on nie chce o tym słyszeć. Nie to żeby mu zaleząlo ale zwyczajnie po zlości. Sprawę mam utrudniona bo mieszkamy z moimi rodzicami, więc to on musi sie wyprowadzić. Obiecałam sobie, że w ten weekand to ząłatwię

Kilolku, kurcze, nic nie wiedziałam...
Przykra sprawa... Ale trzymam kciuki, żeby wszystko jakoś się potoczyło po twojej myśli. Eh.......
 
Przede mną cięzki weekand :-(rozchodze się z mężem
tzn dosłownie ja się rozchodze, bo on nie chce o tym słyszeć. Nie to żeby mu zaleząlo ale zwyczajnie po zlości. Sprawę mam utrudniona bo mieszkamy z moimi rodzicami, więc to on musi sie wyprowadzić. Obiecałam sobie, że w ten weekand to ząłatwię

Ilona no co ty!!!! głowa do góry przez weekend przejdzie wam złość

a czy ja mogę tam też zamieścić? i jak to się robi?

nie nie możesz bo jesteś tutaj nowa wszystko jest w regulaminie przypiętym u góry strony

AGRAFKA jaki smoczek kupiłaś??
 
super! gratuluję!

Jak was doczytywłam, to mialam napisać mnóstwo rzeczy ale jjak dosżłam do końca dosżlam do wniosku, ze chyba nic mądrego nie napiszę....
Przede mną cięzki weekand :-(rozchodze się z mężem
tzn dosłownie ja się rozchodze, bo on nie chce o tym słyszeć. Nie to żeby mu zaleząlo ale zwyczajnie po zlości. Sprawę mam utrudniona bo mieszkamy z moimi rodzicami, więc to on musi sie wyprowadzić. Obiecałam sobie, że w ten weekand to ząłatwię


CO? Szok! Przemyślałaś? Bardzo mi przykro! Musimy się na chacie spotkać...


Melduję się jeszcze ze starego mieszkania, Asia właśnie zasuwa po pustych pokojach i zamiata podłogę :D Jeszcze mamy sporo drobnych rzeczy do przewiezienia... W pokoju tylko łóżeczko i materac dla nas :D No i komputer - o tego się boję najbardziej, czuję że nie przeżyje przeprowadzki :(

Dziś byłam na super pysznych naleśnikach u Martolinki :)
Joasia nabiła sobie ogromniastego guza, czegoś takiego chyba jeszcze nie widziałyście :D Rósł dłuuugo, myślałam że pęknie :O na szczęście po interwencji octowej całkiem nieźle to wygląda...
Antonio to duży przystojniak, Asia przy nim to jak półroczniak ;)
 
super! gratuluję!

Jak was doczytywłam, to mialam napisać mnóstwo rzeczy ale jjak dosżłam do końca dosżlam do wniosku, ze chyba nic mądrego nie napiszę....
Przede mną cięzki weekand :-(rozchodze się z mężem
tzn dosłownie ja się rozchodze, bo on nie chce o tym słyszeć. Nie to żeby mu zaleząlo ale zwyczajnie po zlości. Sprawę mam utrudniona bo mieszkamy z moimi rodzicami, więc to on musi sie wyprowadzić. Obiecałam sobie, że w ten weekand to ząłatwię
Kilolku no co to sie porobilo? Moze mieliscie tylko ciezki dzien... :o/ Zobaczysz wszystko sie dobrze ulozy ;o)

Aga444 jakie masz plany w pszyszlym tygodniu? Moze wyskoczymy na jakas kawe ...z maluchami?

Dzisiaj u nas imprezka na ulicy... to taka nasza tradycja ;o) Spotykaja sie wszyscy mieszancy naszej ulicy, kazdy przynosi ze soba krzeslo i stolik no i jakies zarelko.Dzieciakow gania pelno do okola, wszyscy sie obrzeramy i pijemy do rana ;o) Oczywiscie kto pije to pije hehehe... bo wiekszosc rodzin ma male dzieci, i musi dzieciaki polozyc spac. Brzydsze polowki siedza i gawedza ;o)
 
Ostatnia edycja:
Kilolek....osz kurczę....nie wiem co napisać ;/
Dziunka a gdzie tak przyrżnęła Asiula? Matko kochana mam nadzieje ze nic się jej nie stało. Wrzuć fotkę ;/ na przestrogę dla innych mamuś ;P
 
AGRAFKA jaki smoczek kupiłaś??

Lovi, ale jeszcze go nie mam.
Kiedyś testowałam już Nuki silikonowe i kauczukowe, Chicco 2 rodzaje, TT i Avent. Żaden nie przeszedł testów akceptacyjnych ;)

Widziałam, że Medela wypuściła ostatnio butelkę ze smoczkiem maksymalnie symulującą pierś, może i smoczek uspokajaczek wymyślą...
 
Kilolek....osz kurczę....nie wiem co napisać ;/
Dziunka a gdzie tak przyrżnęła Asiula? Matko kochana mam nadzieje ze nic się jej nie stało. Wrzuć fotkę ;/ na przestrogę dla innych mamuś ;P

Spróbuję jutro zrobić...
W szufladę, nawet płaczu za dużo nie było, uderzenie widziałam,nie wyglądało na mocne. Ale za to puchnąć zaczęło nieźle! Teraz po prostu fioletowa śliwa na czole.
 
reklama
A wicie co jest dobre na guzy? Trzeba szybko udezone miejsce posmarowac wilgotnym mydlem i wtedy guz nie wyjdzie ;o)

Dziunka moja mala ostatnio hukla sie w buzke i ma siniaka na poliku ;o/ Ach te dzieci... nie idzie ich upilnowac ;o///
 
Do góry