reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2009

Ja niestety wracam do pracy juz w marcu ale za to na pół etetu. Jakoś przeżyjemy te 3 godziny dziennie. Mój tata zabierze dzieciaki na spacer i troszkę się z nimi pobawi przez ten czas, szybko zleci. A że do pracy mam dosłownie 5 min. to szybciutko będę w domu. Jak będzie ciężko to najwyżej pójdę na długie zwolnienie.
 
reklama
piersią. Położna kazała mi dawać mu mleczko zamiast butelka to ze strzykawki po palcu ale tylko wtedy kiedy ssał palec jak nie ssał nie dostawał. I w końcu sie przekonał do piersi. Później na jakis czas straciłam pokarm i musiałam dokarmiac butlą ale i tak mu piers dawałam nawet jak nic nie było żeby sie nie odzwyczaił i jak wreszcie udało mi się przywrócić laktację butla całkiem odeszła w zapomnienie.

no to pieknie... ja sie strasznie martwie ze nie bede mogla karmic piersia, u mnie niestety wszystkie kobiety nie karmily, albo nie mialy pokarmu albo jakies zapalenia i na antybiotykach wiec karmic nie mogly.... mam nadzieje ze przelamie ta "regule"
 
Dobra ja idę do łóżeczka, miałam się położyć 3 godziny temu!!!!! żeby wreszcie trochę wypocząć, jakoś nie wyszło :-(
 
dzięki kochane, jak dobrze, że jest tu ktoś z doświadczeniem. Puściłam jedno pranie z samymi 31 bodziakami na dlugi rekaw i 1 spiworek, to są rozmiary ok.56 i 62 może 68 ale rozmiarówką wogóle się nie zgadzają i tak se mierzyłam jeden do drugiego, tragedia. Wydaję mi się, że mało jest 56 czyli malutkich. Przesadziłam z tym zbieractwem. Jeszcze raz dzięki

A i jak tak poukładałam to mam z 15 rodzaji ubranek....

Nie znalazłam dzidziusia i mam Lovelę i pl. do pluk. też tej firmy, ale chcę kupić następnym razem coś tańszego a dzidziusia polecają. Mój m. w szoku, że to takie drogie i że trzeba prasować? Przecież dzieciak leży w łóżku i nie pogniecie :szok: :-D
 
dzięki kochane, jak dobrze, że jest tu ktoś z doświadczeniem. Puściłam jedno pranie z samymi 31 bodziakami na dlugi rekaw i 1 spiworek, to są rozmiary ok.56 i 62 może 68 ale rozmiarówką wogóle się nie zgadzają i tak se mierzyłam jeden do drugiego, tragedia. Wydaję mi się, że mało jest 56 czyli malutkich. Przesadziłam z tym zbieractwem. Jeszcze raz dzięki

A i jak tak poukładałam to mam z 15 rodzaji ubranek....

Nie znalazłam dzidziusia i mam Lovelę i pl. do pluk. też tej firmy, ale chcę kupić następnym razem coś tańszego a dzidziusia polecają. Mój m. w szoku, że to takie drogie i że trzeba prasować? Przecież dzieciak leży w łóżku i nie pogniecie :szok: :-D

hehe ladnie masz tych bodziakow :-):-):-)

a co do meza to moj np. wczoraj stwierdzil po tym jak mu powiedzialam ze jeszcze jeden kombinezonik trzeba kupic bo ten co mamy jest na 56cm i napewno nie starczy na cala zime ze po co nam wogole kombinezon... "spiochy i kocyk w wozku przeciez wystarcza!" tak wiec zakupie bez jego wiedzy bo widze ze sie w tym temacie nie dogadamy na 100%
 
reklama
Mój patrzy przerażony na te ubrania i mówi, że on w życiu tyle nie miał. Tylko, że ja przebieram co ładniejsze, bo niektóre są skulkowane i dopiero tą wyprawkę skompletuję. A i tak padnie jak mu powiem, że coś nowego to też muszę mieć. A wiecie ile mam czapeczek? nie chce mi się liczyc ale metr długości ;-)
 
Do góry