reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2008

Hej

A u nas jakby lepiej w nocy, wybudzała się ale szybko zasypiała spowrotem, i nawet katarku juz prawie nie ma. Pierwszy dzień się strasznie z nosa lało, a wczoraj i dziś od czasu do czasu coś poleci.

Asteria - straszna historia z tym wypadkiem, całe szczęście, że z Wojtusiem wszystko w porządku. I oby jak najszybciej twój Ł z tego wyszedł.

Antila - ja bym na pewno tego kombinezonu nie kupiła, choć bardzo mi się podoba to dla mnie stanowczo za drogi jeszcze teraz kiedy z kasą krucho.
A mąż z pracy zadowolony, na razie uczy się obsługi urządzeń ale mówi, że spoko zadowolony jest, no i ja oczywiście też. :)
Rany mi Majka wstaje 7-8 i mi to za wcześnie, ale zazdroszczę, pospać do 9-10 to moje marzenie.

Nik_i - hehe ale fajny ten twój synuś zabaweczki mu sie w nocy przypomniały:D, w końcu mógł się spokojnie pobawić bez tłumu wkoło. Majka też nie lubi tłoku i pewnie cała imprezke będzie marudna. No i wrzucaj fotki koniecznie ;>.

Hanuś - ja tak Majkę pochwaliłam z ta zmianą czasu, a tu wczoraj niespodzianka, poszła spać po 18 :/ zawsze między 19 a 20, no i wstała mi dziś 6,30 masakra jakaś. Mam nadzieję, że to jednorazowy wybryk był.

Aga - super, że się na weselichu podobało:).
Rzeczywiście fajny dzień i noc miałaś, ja tez tak chce :D. I jak ładnie Igorek ci pospał w dzień.
Już zazwyczaj raz dziennie śpi??

Ugotowałam obiad, posprzątałam i chyba wyjdziemy trochę na dwór póki nie pada, bo chyba dziś będzie to muszę korzystać.

Miłego dnia:).
 
reklama
Witajcie Dziewczyny

Kolejny dzień mija. Pogoda lepsza i Piotrek był z babcią na spacerku. Wczoraj mój R też Go na podwórko zabrał i podobno tak się Młody cieszył, że machał obiema rączkami. Lubi wychodzić na spacerki. J

U nas dzisiaj też noc nie najgorsza. J Wczoraj moja mama zabrała na noc Piotrusia do siebie abym się mogła wyspać. Ale zamiast się wyspać, to śniły mi się jakieś masakryczne koszmary. L A dziś spaliśmy znów razem i wyspałam się lepiej niż sama. J We dwójkę raźniej. J Mimo to Piotrek nadal budzi się między 5.30 i 6.00, więc kicha. A tak fajnie było jak wstawał o 7.00. Echhhhh….

Aga – cieszę się, że wesele udane. A ja się zastanawiałam, gdzie się podziewasz. Teraz już wiem ;)

Miłego dnia Dziewczyny!!!
 
Cześc!
Jakoś mi ten czas leci szybko, ciągle mi go brakuje. Siedzę jak zwykle sama, Iguch dopiero usnął. W dzień spał dwa razy po pół godziny w samochodzie i potem ok 17 usnął na spacerze a obudził się w domu przed 19. Toteż wieczór miałam dzisiaj znowu z głowy.
Malinka Iguś śpi 1-2 razy w dzień. Ale wolę raz a dłużej. Niestety częściej śpi 2 razy niezbyt długo i potem późno chodzi spać. Moje ostatnie marzenia co do jego spania pozostały tylko marzeniami. Za to noce wyglądają już lepiej.
Wlasnie M mi powiedzial przez telefon, ze jutro wpadaja do nas znajomi. Nawet fajnie tylko myslalam ze zajme sie przygotowaniami na urodzinki, a tak nie wiem jak zdaze.

Hanus nie odzywalam sie chwile, bo przed tym weselem troche sie przeziebilam i jakos nie mialam nastroju. Ale milo ze zauwazylas:happy:.
A z tymi koszmarami to dobre. Ja tez jak sie budzilam co chwile na cycka, to nic mi sie nie snilo, a teraz jak prawie cala noc przesypiam to zaczynaja mi sie snic glupoty:-D.
Malinka to super ze katar mija.
Kasiula udanej nocki zycze.
Dziewczyny sorki za te bledy, ale cos pokopsalo mi sie w klawiaturze i nie chce mi sie resetowac. ;-)
 
Ostatnia edycja:
Sto lat chłopcy:-):-):-)
moz-screenshot-2.jpg
urodziny1.gif
 
reklama
Najlepsze Życzenia dla wczorajszego solenizanta Piotrusia !!!!
Sto Lat dla IGORKA !!!:tak::tak::tak:

Witajcie:tak:.
Serdecznie dziękuję za życzenia w imieniu Stasia :-).
Jestem strasznie niewyspana:-(ledwo na oczy widzę ... Ale dziś piątek więc jest nadzieja !
Dziewczyny za kilka dni idę na urodziny (też ROCZEK) do siostrzenicy i nie wiem co kupić dla dziewczynki...:confused: Mamusie córeczek POMOCY !

Pa pa
 
Do góry