reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

Witam.

U nas też dziś wietrznie, chociaż słoneczko pięknie świeci. Dziś tatuś był chwilę z synkiem na spacerze, ale przez ten wiatr szybko wrócił. A ja się kuruję :-(

Widzę, że wczoraj Was wzięło na pogawędki ;-);-)

Idę wciągnąć rosołek, może to mi pomoże na moje okropne przeziębienie?
 
reklama
anineczka tak, nie raz bylam w Liffley Valey, mieszkam przeciez niedaleko:-). Centrum jak centrum, mi w Blencherwstown bardziej sie podoba, przynajmiej jest gdzie dziecko nakarmic itd. :tak: Dzis chyba tez jedziemy:-D, ale nic na pewno:-D:cool2:..
A co chcialas wiedziec o tym centrum??
 
pati glowa do gory :tak:
waszka moj tez dzis caly dzien ze mna w domciu i jutro tez ;-):-D
anulka no zauwazylam ze to COS gdy trzeba posprzatac :dry::-D:-D:-D
jolie rosolek zawsze dobry jest na wszelakie chorobstwa :tak:
anineczka milych zakupow :cool2:

......hmmm.... wiecie co.... nudze sie..., mezus na kanapie, synek spi, pies tez.... domek wysprzatany, obiadek prawie gotowy :dry:
 
hej dziewczynki

pati oj wspolczuje chorobska maluszkow:-(oby szybko wyzdrowieli:tak:

u nas strasznie wietrznie, wlasnie wrocialam z zakupow, maz siedzial z mala, zabieram sie za obiad-DOPIERO:sorry2:

do pozniej:tak:
 
anineczka tak, nie raz bylam w Liffley Valey, mieszkam przeciez niedaleko:-). Centrum jak centrum, mi w Blencherwstown bardziej sie podoba, przynajmiej jest gdzie dziecko nakarmic itd. :tak: Dzis chyba tez jedziemy:-D, ale nic na pewno:-D:cool2:..
A co chcialas wiedziec o tym centrum??
No wlasnie to,ze ty mieszkasz niedaleko i ja :cool2::-D:-D
Moze kiedys sie tam spotkamy :tak:;-)
A w innym centrum nie bylam bo dopiero od niedawna mieszkam w Newcastle.
A jest tam Next i H&M?:confused:
 
Dzień dobry!
ale u nas pogoda tak wieje że płoty zrywa.Mieszkanko już na błysk ale mała nie chce cholipka zasnąć.Zaraz jeszcze prasowanko i mam popołudnie wolne.
 
Beata podziwiam cie:tak:mieszkanko na blysk przy dwojce dzieci:-)ja dzis mam lenia, tylko zakupy wieksze zrobilam i obiadek i wiecej mi sie nie chce:zawstydzona/y:
 
reklama
anineczka wiesz nie jestem pewna.. Ja tam przewaznie do Argosa jezdze.. Pozatym jest tam SMYTHS, Dunnes Stores, Champion, H&M i jakies tam meblowe itd..:confused: Moj maz tam pracuje w Musgrave, wiec tyle pamieta.. W Blencher jest wszystko, mnustwo sklepow dla dzieciaczkow, H&M, NEXT, PENEYS i wiele wiele innych.
No pewne, ze bedziemy mogly sie spotkac kiedys:tak::-D
O matko Karol wlasnie lezy z Mateuszkiem na podlodze obok jego maty i mu spiewa jaki to on sliczny:-D:-D
 
Do góry