reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopad 2007

No, nareszcie chwilka spokoju..:-) Tylko, że zaraz mąż przywiezie nowego laptopa i zacznie sie zabawa:baffled:..
Waszym dzieciaczkom też tak schodziła skóra po porodzie? Bo mojemu strasznie:sorry2:, teraz już ostatki z buziaka ściągam płatami.. Podobno te dzieci po terminie tak mają
 
reklama
Waszka mojej Hani i Mili tez skora schodzila ale Hani najwiecej
w zasadzie cale stopy i wyzej to strasznie odchodzila

i racja,tak maja malenstwa ''przeterminowane'' :-)

no wreszcie zasiadam
 
Women slodziutka tak malutka rączka :-)
ja musze tez zrobic Hani zdjecia raczek i stopek :-)

a czemu Dorian byl w wyborczej?? zdjecie z wiadomoscia ze sie urodzil tak?
 
Lilka dokładnie hehe smieje sie ze debiut chłopak miał.
Co do skóry to Dorianowi tez schodzi.
Musze sie pochwali ze pępuszek trzyma sie na ostatniej "nitce" jutro pewnie juz go nie bedzie.
 
larvunia sprobuj nakladek aventu do karmienia
moj Ignacy mial te same problemy z chwytaniem ( tez po raz pierwszy nakarmiony byl butla a potem dokarmiany)) machal buzia na lewo i prawo i byl ryk i masakra
z nakladkami poszlo od razu :tak::tak::tak::tak:
 
sugar mam te nakladki... moje pierwsze karmienia byly wlasnie przez te nakladki (zaraz po butli jak mi go oddali a karmili go tylko butla 3 dni) no i w szpitalu powiedzieli ze mam z nich zrezygnowac, ze dziecko wyciagnie mi brodawki... ze mam z dzieckiem cwiczyc. No i zrezygnowalam. Faktycznie brodawki sa wieksze (prawie ich nie mialam) no ale problem z chwytaniem zostal... no nic sugar dzieki Tobie tez kochana za podpowiedz, bo szczerze to zapomnialam o ich istnieniu :sorry2: W nocy wyprubuje jak beda znowu problemy z ta moja"kurka" :sorry2:

dobrej nocy kochane!
 
u mnie nawet jedno karnienie ( i to pierwsze) przesadzilo sprawe i maly mial problemy a co do piero 3 dni...
poczatek jest najwazniejszy
ja uzywalam nakladek i maly sie najadal i nie bylo tych dramatow
 
reklama
Kochane, skombinujecie sobie tę muzykę dla niemowląt o której pisałam kilka stron wcześniej. Jest super! Klasyka Bobasa - zakochana jestem po prostu.

A z tymi brodawkami, że niby dziecię wciągnie, to 100% racja. Ja karmiłam/dokarmiałam butlą dobry tydzień, bo mleka nie miałam, poza tym mam (miałam) płaskie brodawki, i dzięki treningom się wyregulowało, choć było ciężko, a ja bliska załamaniu ;-).

Women - śliczna łapka! Choć ja mam większego bzika na punkcie tych niewyśmiganych stópek :tak:.

Waszka - nie schodziła, choć łuszczyła się na nóżce - Balneum pomogło.

Lilka - u nas głodny płacz brzmi: "leee leee leee" :-).

Dobranoc!
 
Do góry