reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista Majoweczek

Iwonko, prośba o dopisanie.:-) Raczej dziewczynka - Maja, chociaz lekarz powiedzial, ze nie da nam pewnosci jeszcze na tym usg... dlatego planujemy sie wybrac na usg pod koniec marca... ale narazie dziewczynka.:-)
 
reklama
Witam serdecznie wszystkie majowe mamy. Jestem tu pierwszy raz i bardzo się cieszę, że wreszcie udało mi się zalogować. Czekam na Staśka, który ma pojawić się 16 maja. Trochę boję się porodu, połogu i karmiena piersią, ale mam nadzieję, że strach ma wielkie oczy i wszystko będzie ok. Pozdrawiam Gosia
 
NO PEWNIE, żE BęDZIE OK...witam nową majóweczkę i zapraszam na główny wątek...:tak::tak::tak:
Witam serdecznie wszystkie majowe mamy. Jestem tu pierwszy raz i bardzo się cieszę, że wreszcie udało mi się zalogować. Czekam na Staśka, który ma pojawić się 16 maja. Trochę boję się porodu, połogu i karmiena piersią, ale mam nadzieję, że strach ma wielkie oczy i wszystko będzie ok. Pozdrawiam Gosia
 
Miażdżąca przewaga dziewczynek:-). Mój synek sie ucieszy, że będzie miał tyle koleżanek:-):-D
 
Witamy serdecznie!! 16 maja to wspaniala data!! Urodzila sie wtedy moja Mama, jest wspaniala po prostu :) Bedzie dobrze, ja to moge powiedziec, bom juz taaaaaka doswiadczona :-D Majoweczkowa coreczka to juz moja druga bedzie. za dokladnie 3 miesiace przyjdzie na swiat. Pozdrawiamy!!
 
Iwonka Już sie naprawiam - będzie 100% dziewczynka:) a tak chciałam chłopca, ale ponoć to do ostatniej chwili nie wiadomo więc jeszcze mam nadzieję.:)
Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
asik, ja w 1 ciazy tez chcialam chlopca, a teraz sie ciesze, ze mam druga dziewczynke :) w drodze. Sa super, naprawde!! Nie ma sie czym martwic ;)
 
Sencilla pewnie masz racje, najważniejsze żeby było zdrowe:) już sie nie mogę doczekać kiedy się urodzi....:)
Na razie latam i wybieram wózki i mam już dosyć! za duży wybór....:) W tych klepach to mnie już chyba wszyscy znają:)
Buziaki
 
reklama
Ja mam Bartatina Classic, jak dotad mnie nie zawiodl, jest naprawde super, jesli chodzi o relacje: cena- jakosc.
 
Do góry