reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lista lutowych mamuś

Ja również poproszę o dopisanie do listy....
Najpierw miałam termin na marzec ale zminiło się i już od dłuższego czasu jest ustalony na 27 luty 2006 roku...
Miał być synek..ale na ostanim USG wyszło ,że będzie córeczka - mała Oliwka ;D
Witam Was serdecznie
 
reklama
WItaj u nas Wodniczko fajnie ze lutówek coraz wiecej bo my takie fajne mamy bedziemy ;)
Madzia widzisz dobrze że się do nas przyłączyłaś razem zawsze raźniej ;D
 
Madziu to współczuje, ale my sie toba tu zaopiekujemy.

Wodniczka to witaj wśród lutówek. Widzialam juz twoje zdjatka na brzuszkach. :laugh:
 
witaj wodniczko wsrod nas, ale nasze bejbisie potrafia nam robic niespodzianki. Gratuluje corci. Ja poki co mocno sie trzymam lutowek, ale z wizyty na wizyte moje termin tez sie przyspiesza ;), maz to sie smieje, ze jak teraz pojdziemy na wizyte w grudniu to juz z dzieckiem na rekach wrocimy. ;)
Madzia pewnie nie jest Ci latwo, ale nie martw sie wszystko bedzie dobrze, damy rade, no a poza tym to nasze forum to jak telefon zaufania, zawsze jest ktos kto pocieszy i dobrze doradzi. Nie jestes sama. :-*
 
Dziewczyny, ja tak z innej beczki...pamieta moze ktoras adres tej strony, gdzie jest ksiazka "Jezyk niemowlat"?
I jesczze jedna sprawa...macie moze jakies adresy, gdzie mozna sciagnac jakies ladne bajeczki i piosenki dla dzieci?
 
reklama
Witaj Wodniczko. Ja juz wczesniej, podziwiajac Twoj przesliczny brzuszek, pomyslalam sobie, ze chyba terminem to Ty bardziej do nas ;-) Tak imponujaco wygladal i sporutki byl. I gratuluje corci !!!!!! ;-)
 
Do góry