reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Ja mam łóżeczko dostawkę :) od początku tak sobie wymyśliłam ze chce i innego nie brałam pod uwagę
 
reklama
Dokładnie, moja przyjaciółka ma taki przewijak nakładany na łóżeczko i jej się sprawdza :) Nawet nie musi stać cały czas na łóżeczku, ona go zdejmuje i stawia obok, nie zajmuje dużo miejsca. Tylko łóżeczko dostawne ma chyba inne wymiary niż standardowe więc musiałabyś upewnić się czy taki przewijak by pasował.

Ja miałam taki przewijak i teraz będę miała identycznie. Ogromna ulga dla kręgosłupa, że nie trzeba się schylać i jeśli dobrze sobie przestrzeń zorganizujemy, to wszystko jest pod ręką - na komodzie, albo wisi na łóżeczku....

Ja tez mam termometr bezdotykowy i choć Młody ma 5lat to go używam w nocy. Temp. nie pokazuje tak dokładnie ale jak pokaże to czasem poprawiam i tak polecam.
Co do osłabienia to ja często mam tak po jedzeniu, puka mi bardzo serduszko i robi mi się słabo wiec siesta :D

Ja też mam ten bezdotykowy, ktoś tu przed chwilą wrzucał do niego linka. Mam taki sam już 5 czy 6 lat (może i więcej) i jestem zadowolona.
 
Troszkę nie mogę sobie wyobrazić jakby miał wyglądać przewijak na łóżeczko dostawkę, chyba musiałby byc montowany po długości łóżeczka:) jak dach, więc chyba do rozkładania tylko na chwilkę
 
Ja jestem zdania jak Kasiulka, jednak małych ubranek też trzeba trochę mieć. Nie wyobrażam sobie prać po 2-3 ubranka...
My mamy przewijak na łóżeczko i uważam, że to super opcja.
Łóżeczko mamy Klupś i potwierdzam, że wykończenia słabe, ale stabilne i oprócz tych wykończeń nie mam nic do zarzucenia.
 
U mnie wielkimi krokami zbliża się zakup wózka, fotelika i łóżeczka i jak to ja, jestem trochę zatroskana, żeby tak wcześnie nie kupować, bo coś tam.... głupia ja :(
 
Troszkę nie mogę sobie wyobrazić jakby miał wyglądać przewijak na łóżeczko dostawkę, chyba musiałby byc montowany po długości łóżeczka:) jak dach, więc chyba do rozkładania tylko na chwilkę

Te łóżeczka dostawne mają często możliwość dołożenia "brakującego" boku i chyba musiałby być dokładany żeby na to dopiero postawić przewijak... Chyba niewygodne rozwiązanie...
 
1462460692-1kmvcz.jpeg
my mamy takie dostawne, zwykła kołyska się nie sprawdziła, więc szukaliśmy tym razem innego rozwiązania :) na nim na pewno nie da się zamontować przewijaka. Z ciekawostek my kupiliśmy przewijak montowany na komode malm z ikea i jest świetny, ja sobie nie wyobrażam nie mieć przewijaka[emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
U mnie wielkimi krokami zbliża się zakup wózka, fotelika i łóżeczka i jak to ja, jestem trochę zatroskana, żeby tak wcześnie nie kupować, bo coś tam.... głupia ja :(
moja babcia mówiła, że złe myśli ściągają złe rzeczy więc staram się ich unikac choć w praktyce róznie bywa. Życzę samych dobrych myśli :)
Mi został włąsnie przewijak i wózek, reszta juz jest, od ubranek po nawet podklady poporodowe:)
 
zauważyłam u Piczkowej modną ostatnio poduszkę motylka. Właściwie czemu ma służyc ten kształt? Tym razem ja się czegoś nauczę:)
 
reklama
Agnes - ja wiem, że wszyscy mówią, że nie ma sensu kupować 56, że szybko wyrośnie..... No nie wiem..... Moja siostra urodziła 12 dni temu i mówi, że ma za mało ubranek!! Łukaszek urodził się wcale nie taki mały, bo 56cm i 3500g wagi. Licz 2 komplety ubrań na dzień - jak dla mnie minimum, bo dziecku może się ulać, zasikać..... Licząc 2 na dzień - czyli body i pajac/śpioszki, włączając pralkę co 2 dzień..... plus 1 dzień na wysuszenie..... no musisz mieć więcej niż jeden pajacyk i 3 body......
Moje dzieci też takie duże się rodziły i 56 nosiły przez pierwszy miesiąc.
Kasiulka dziekuje za odpowiedz-powiem Ci ze masz racje-trzeba byc przygotowana na wszystko miec ciuszki wieksze mniejsze..Ale jak na poczatek fokusuje sie tylko na pajacach body kaftaniki hmm tez kupie chyba bo do getrow moze sie przydac...

Dzis jak juz sobie odpoczelam po obiedzie doszlo do mnie ze ktoras z Was mowila o fajnych rzeczach w lidlu i pojechalam no superrrrrrrrr gatunkowo bardzo fajne miekkie..przyjazne..swietne:)kupilam bodziaszki jedno opakowanie mniejsze a drugie wieksze do tego getry dwie pary i skarpetki bo reszta juz byla megaaaaaa duza...a po co mam zajmowac sobie miejsce takimi ciuszkami-kupie pozniej:)ale udalo sie bo myslalam ze nic nie dostanie....wiec zakupy udane. Do tego bylam dzis na spacerku piekna pogoda w koncuuuuuuuuu
 
Do góry