reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Dziewczyny a co myślicie o wypiciu piwka niby bez alkoholu ale doczytałam sie ze moze byc 0,5% alko. Mam ogromna ochotę na takie piwerko z sokiem ale sama nie wiem....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Dziewczyny a co myślicie o wypiciu piwka niby bez alkoholu ale doczytałam sie ze moze byc 0,5% alko. Mam ogromna ochotę na takie piwerko z sokiem ale sama nie wiem....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Każdy robi jak uważa. Ja raz pozwoliłam sobie na mały łyczek dosłownie ale jestem w stanie przeżyć.

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co myślicie o wypiciu piwka niby bez alkoholu ale doczytałam sie ze moze byc 0,5% alko. Mam ogromna ochotę na takie piwerko z sokiem ale sama nie wiem....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Nie przesadzajcie... ze od łyka macie wyrzuty sumienia. Mi lekarz zalecił od czasu do czasu piwo...najlepiej mało procent jakieś smakowe bo moje nerki są słabe na lepszy popęd moczu...bardziej zaszkodziło by jedzenie tony czekolady niż piwo które ma 2 procent... [emoji6]

eiktkw7i1lgslap3.png
 
A ja sie od trzech dni mecze z pecherzem. W nocy spac nie moge. Pojde do toalety to tylko jak z niej wyjde czuje silny bol pecherza jakbym musiala isc jeszcze raz. Zaczelo mnie w nocy nawet bolec przy wydalaniu moczu... a do tego jeszcze dochodzi rozwolnienie. Z tym tez chodze z 3/4 razy na dzien. Czy ktoras z was miala podobne objawy? I czuje bol po lewej stronie u dolu plecow... :( jedynie kiedy mnie nie boli to jak sie w ogole nie ruszam... a najgorsze ze teraz czeka mnie podroz do polski samolotem w ten poniedzialek...
 
A jak pojde w polsce do ginekologa to bedzie mogl mi jakos sprawdzic czy dodatkowe badania trzeba robic? Mam umowiona wizyte na wtorek. A tu w uk nie ma sensu isc bo mi da albo jakis antybiotyk albo kaze paracetamol wziac... :/
 
Dziewczyny a co myślicie o wypiciu piwka niby bez alkoholu ale doczytałam sie ze moze byc 0,5% alko. Mam ogromna ochotę na takie piwerko z sokiem ale sama nie wiem....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Na temat piwka bezalkoholowego to jak i na temat ryb moge się wypowiedzieć, bo temat mam przestudiowany :) Takie piwko ma max 0.5. Bezalkoholowe piwka są u nas w Norwegi dozwolone dla ciężarnych. Co prawda nie ma bezpiecznych limitów alkoholu ale nie dajmy się zwariować - żeby uzyskać efekt wypicia kieliszka wina musiałabyś wpić prawie 4 litry bezalkoholowego piwa.

Ja sobie pozwalam na puszkę (0.5l) bezalkoholowego raz na jakiś czas.
 
Dziewczyny a co myślicie o wypiciu piwka niby bez alkoholu ale doczytałam sie ze moze byc 0,5% alko. Mam ogromna ochotę na takie piwerko z sokiem ale sama nie wiem....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Ja wypilam dwa przez całą ciążę bo jak nie lubię i nie piję to w każdej ciąży strasznie za mną chodziło.
 
reklama
A jak pojde w polsce do ginekologa to bedzie mogl mi jakos sprawdzic czy dodatkowe badania trzeba robic? Mam umowiona wizyte na wtorek. A tu w uk nie ma sensu isc bo mi da albo jakis antybiotyk albo kaze paracetamol wziac... :/
Najpierw badanie moczu to wyjdzie stan zapalny a potem usg nerek...

Bo jeśli to kamienie to współczuję...przeszłam przed ciążą i nikomu nie życzę...
A na kolke nerkowa o ile to by było to a mam nadzieje ze nie to nospa w kroplowce w szpitalu...

eiktkw7i1lgslap3.png
 
Do góry