reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

reklama
Moja teściowa ma taką kotkę co nie wiadomo kiedy się na kogo rzuci. Ja się jej za bardzo nie boję i to ja ją łapie za kark jak trzeba odrobaczyć ale jak jest w domu to od razu gonię na dwór. Na pewno psychiczna bo w swoim czasie własny ogon atakowała.

A depresja poporodowa jest straszna. Spadek hormonów sam w sobie jest przygnębiający. Dobrze jak matka jest w stanie się do tego przyznać.

My dopiero weszlysmy do domu praktycznie od 9 rano. Chodzimy o tej porze na drzemkę ale najczęściej to ja przysypiam a Martynce w końcu włączam jakąś bajkę.
 
Mój kot atakował bez powodu, ale weterynarz stwierdziła "chorobę psychiczną". Powędrował do teściów i tam świetnie dogaduje się z babcią, która ma demencję. A dla nas była menda niedobra strasznie, a niby maine coony takie świetne.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app

Tez mialam maine coona. Dla nas byl super, ale np dzieci nie lubil... albo po prostu chcial sie z nimi bawic bo zawsze zaczepialy.
 
dziewczyny Doris pojechala na IP i zostala na oddziale bo ja bolal brzuch
prosi o kciuki i modlitwe!!!

ps ja prosze o to samo bo mnie kuje w boku, wzielam podwujna nospe i magnez i czekam czy jechac na IP :-(
 
Hej
Ja wylądowałam w szpitalu, brzuch mnie pobolewal i zobaczyłam jednorazowe mikroplamienie różowe. Przyjechałam na IP, usg wszystko dobrze, plamienia nie widać, ktg się trochę nie podobało takiemu młodemu ginowi, wiec mnie zostawili. Teraz był inny i na razie nie kazał powtarzać. Położna powiedziała ze idealne.prosze o kciuki za nas
 
Hej
Ja wylądowałam w szpitalu, brzuch mnie pobolewal i zobaczyłam jednorazowe mikroplamienie różowe. Przyjechałam na IP, usg wszystko dobrze, plamienia nie widać, ktg się trochę nie podobało takiemu młodemu ginowi, wiec mnie zostawili. Teraz był inny i na razie nie kazał powtarzać. Położna powiedziała ze idealne.prosze o kciuki za nas
Trzymam kciuki bedzie dobrze :)
 
dziewczyny Doris pojechala na IP i zostala na oddziale bo ja bolal brzuch
prosi o kciuki i modlitwe!!!

ps ja prosze o to samo bo mnie kuje w boku, wzielam podwujna nospe i magnez i czekam czy jechac na IP :-(

Hej
Ja wylądowałam w szpitalu, brzuch mnie pobolewal i zobaczyłam jednorazowe mikroplamienie różowe. Przyjechałam na IP, usg wszystko dobrze, plamienia nie widać, ktg się trochę nie podobało takiemu młodemu ginowi, wiec mnie zostawili. Teraz był inny i na razie nie kazał powtarzać. Położna powiedziała ze idealne.prosze o kciuki za nas

Doris trzymam kciuki!!! będzie dobrze!!!
 
dziewczyny Doris pojechala na IP i zostala na oddziale bo ja bolal brzuch
prosi o kciuki i modlitwe!!!

ps ja prosze o to samo bo mnie kuje w boku, wzielam podwujna nospe i magnez i czekam czy jechac na IP :-(

Hej
Ja wylądowałam w szpitalu, brzuch mnie pobolewal i zobaczyłam jednorazowe mikroplamienie różowe. Przyjechałam na IP, usg wszystko dobrze, plamienia nie widać, ktg się trochę nie podobało takiemu młodemu ginowi, wiec mnie zostawili. Teraz był inny i na razie nie kazał powtarzać. Położna powiedziała ze idealne.prosze o kciuki za nas
trzymam za obydwie :)
 
reklama
Do góry