reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Nadrobiłam uffff. Co do bujaczkow to super sprawa. Ja mam taki z wibracjami i rzeczywiście fajnie działa. A potem jako pierwszy fotelik do karmienia. Ja mam z firmy bright star ale z tego co większość mam ma poleca, wiec mozna kupic taki jak nam sie bedzie podobał. Wazne zeby był na płasko i miał pasy przypinane by dziecko nie poleciało. . A co do angielskiego podejścia do leczenia, próbowałaś domowe sposoby syrop z cebuli, miód, imbir, czosnek, sok z malin
 
reklama
Witam

Fazerkamm mięso wieprzowe lub wołowe kroisz na plastry smarujesz musztardą w środek wkladasz boczek kiełbaskę ogórek kiszony oczywiście wszystko pokrojone w kosteczkę i zwijasz możesz obwiązać nitką lub spiąć wykałaczką i smażysz smacznego
Aaaa takie roladki :D ja takowr robie z wolowego i do srodka oprocz tego co napisalas daje jeszcze cebule.. kroje w slupki wszystko :) u mnie to się zrazy na to mowi :)


Gwiazda_237 trzymam kciuki Kochana :*
 
Dziewczyny mam problem. mój lekarz juz nie przyjmuje w tym szpitalu w którym chciałam rodzic, patrząc ma stronę internetową po zmianie władzy mnóstwo ginekologów się tam zmieniło , nikogo nie znam. przyjmuje w niepubliczny szpitalu który w zasadzie ma tylko oddział gonekologiczno-polozniczy, który jest w miarę blisko mnie i w szpitalu 60 km odemnie. nie wiem co mam robić :( jak pójdę do tego szpitala tutaj to będę niczyja :(
 
Gwiazda - spokojnie nie denerwuj sie bo dzidziuś czuje !!! Wszystko bedzie okej i daj znać po wizycie !! :))

Mmmm fazerkamm ale narobilas smaka czymś tłustym, zjadłabym kiełbase podsmazana z cebulka, albo placki z gulaszem o tak:tak:
 
reklama
Do góry