reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

a ja już po drugim śniadaniu;P

Obchodzicie walentynki?? czy nie?

Raczej nie:) Aczkolwiek powiedziałam mężowi jak zapytał co chcę na walentynki to, żeby na weekend do Zakopanego mnie zabrał hehe bo się wybieramy ze znajomymi:)

Byliśmy na Planeta Singli :) Tytuł nieciekawy ale film na prawdę dobry :)

To może wyciągnę męża w tym tygodniu albo siostrę jak mówisz, że dobry film:)

a mnie się nie chce pisać z telefonu bo nie widzę suwaczków, a tak mi jakoś dziwnie.
Muszę jednak logować się na kompie bo wtedy wiem która ma jakie dzieciaczki i w którym jest miesiącu i jakoś szybciej się oswoje i zapamiętam a tak to ciągle musiałabym dopytywać.

Kupiłam 3 tyg temu stanik 80C i jest dla mnie za ciasny rany jak miałam miseczkę A:errr::oo::oo2:

Mój maliuszek buszuje chyba fikołki robi bo tak fajnie go czuć:)

Jejku Ja miałam B i dalej mam B :( Ale fajnie, że Ci tyle urosły:p
 
reklama
Witam się poniedziałkowo

Ja w pracy, ale dzisiaj wyjątkowo nie mam siły bo kręgosłup mnie boli, nie wiem może od siedzenia.

Kasiulka powodzenia na wizycie

Malinko jak u Was sytuacja? Koniecznie daj znać po rentgenie.

Jolcia w takim razie mocno trzymam kciuki, żeby to było to pierwsze.

Moja Martynka dzisiaj po przerwie w końcu do przedszkola poszła. Z ulgą Ją odstawiłam bo po tylu dniach chorobowych w domu to już świra dostawała. Na szczęście w weekend ładna pogoda była bo przewietrzone me dziewczynki. Od razu inne dzieci :-D.

Apropo karmienia piersią to ja fanką jestem, zresztą pisałam już o tym tutaj i każdą początkującą mamę gorąco do tego będę namawiać :tak:. Oczywiście nie uważam i nigdy nie uważałam, ze mama karmiąca butlą jest złą mamą. Ale warto powalczyć, serio choć czasem jest pod górkę. Zresztą Malinka pięknie o tym napisała. Moje obie dziewczynki butli nawet na oczy nie widziały. Martynka 2 lata i dwa miesiące kp a Lenka nadal , ale jesteśmy już na finiszu. Daję nam góra m-c :tak:.

Miłego dnia kochane, ja wracam do pracy.
 
Witajcie. Egzamin ,mi poszedł dobrze, ale jestem strasznie zmęczona, a już jestem w pracy..
W nocy obudziło mnie pobolewanie brzucha i akurat mały się ruszał, każde jego kopnięcie choc było delikatne bolało mnie, nie mam pomysłu skąd takie coś, może po prostu się rozszerza tam wszystko w środku i mały szaleje i przez to? Rano wstałam i już było ok. Rano pokłociłam się z moim,a jedzie na cały tydzień także fajnie jest :)
gratki egzaminu:)

a mnie się nie chce pisać z telefonu bo nie widzę suwaczków, a tak mi jakoś dziwnie.
Muszę jednak logować się na kompie bo wtedy wiem która ma jakie dzieciaczki i w którym jest miesiącu i jakoś szybciej się oswoje i zapamiętam a tak to ciągle musiałabym dopytywać.

Kupiłam 3 tyg temu stanik 80C i jest dla mnie za ciasny rany jak miałam miseczkę A:errr::oo::oo2:

Mój maliuszek buszuje chyba fikołki robi bo tak fajnie go czuć:)
bo firma firmie nierówna, trzeba mierzyć. Ja noszę D, zaczęły się piersi "wylewać" to poszłam na zakupy. W sklepie dorwałam inne D bo już na oko widziałam, że większa miseczka niż moja, nie chciało mi się przymierzać i okazało się, że do tego D to jeszcze z konkretny rozmiar mogłyby mi urosnąć bo miska odstaje:)
 
My walentynki obchodzimy:) Każda okazja dobra do extra świętowania i w nosie mam opinie, że święto komercyjne.. a Boże Narodzenie nie zrobiło się komercyjne? Halloween też obchodzimy i Dzień KObiet też a co tam:)
Jeszcze tylko Święta indyka nie ale kto wie..lubie indyka :D
 
Ja nie obchodzę walentynek. Irytuje mnie fakt, że wszystko jest kilkakrotnie droższe tylko ze względu na ten dzień.
A mieszkam w Olsztynie
:)
 
Bilet do kina w tej samej cenie, znane nam i lubiane menu w restauracji z sushi w tej samej .. nam nic więcej nie potrzeba, gadżetów tematycznych nie kupujemy
 
Czesc Dziewczyny :)

Wpadlam weekendowo na chwile :D Spalam dzisiaj jak mlody Bog !!! :) :) :)
Spokoj, cisza... Samochodow na szosie niewiele, bo niedziela.. Ach, jak dobrze, kiedy cicho jest wokolo!!!

Wczoraj dogorywalam, przelezalam ponad polowe dnia po przedwczorajszej slabej nocy i okrutnej pobudce.. A dzisiaj, mimo, ze tylko 7,5 godziny, to jednak stwierdzam, ze liczy sie jakosc snu, nie zawsze jego dlugosc :)

A to dzieki temu, ze m. az tak nie chrapal, jak przez ostatnie tygodnie!!! Budzil mnie TYLKO 3 razy, a rano obudzilam sie po prostu wypoczeta!
Cudowne uczucie! :) :) :)



Dziekuje! :) Skorzystam z przyjemnoscia! :) :)
..choc na herbatke moze ;)



Ooo, skad ja to znam!!!!!! Tak, mialam kiedys w Polsce takiego bardzo uciazliwego sasiada, choc on nie sluchal muzyki nocami, co prawda...

Co do psow, zebys wiedziala - kiedys, kiedy mielismy przeboje z innymi sasiadami i ich dwoma psami, dracymi japy bezposrednio pod naszymi oknami, bylam TAK zdesperowana, ze bylam gotowa rozstac sie z m.,zeby miec spokoj.
Ale wtedy cala wioska miala dosc, pojawil sie ostracyzm spoleczny, a po powaznej interwencji sie uspokoilo. Malo tego, ci mlodzi usiluja sie przeprowadzic ;) Bo nikt ich tutaj nie lubi.. Tylko, ze nie moga sprzedac domu od prawie dwoch lat.



E, tam..;) Mysle, ze odglosy seksu wcale by mi nie przeszkadzaly.. Bo z kolei "ile mozna"?! ;) :p Ten facet musial tez odpoczywac troche ;)

Ale faktem jest, ze nigdy nie slyszalam nocnych odglosow, choc w bardzo wielu miejscach mieszkalam. Raz tylko moj owczesny maz widzial... Kiedy jakas bezpruderyjna para uprawiala seks przy oknie po drugiej stronie ulicy, w srodku bialego dnia...
Ale Dunczycy miewaja rozne pomysly ;)



Agnesdem, z badaniami Ci nie pomoge, bo u nas biora jedynie toxo, cyto i przeciwciala razem z pappa w 10.tc.i wiecej nic...
Zadnej morfologii krwi, wymazow, badan czystosci pochwy... Mocz jedynie paseczkiem, na obecnosc cukru i bialek, jaki mozna kupic w Rossmannie,czy kazdej polskiej aptece...:/

Badanie usg tez dopiero pozniej.



Sarka2016, pociesze Cie ;) Co prawda, nie chce mi sie jesc, a juz zupelnie slodkiego ( w normalnych warunkach ), ALE dzisiaj zjadlam dwa domowe paczki ( sama robilam we czwartek, nie zdazylam sie w koncu pochwalic )... Co prawda male, fakt... Ale mam ochote na kolejnego i zaraz go pochlone :D



Zgadzam sie w 100% :)



Madziolina, "jeszcze" ?!? Mnie w ogole nie bolaly... Ale mysle, ze zaczna troche, jak zaczna rosnac :p



Korzystam zawsze z apteki Gemini :) Maja chyba najszerszy asortyment i naprawde dobre ceny. Co prawda, nie oferuja wysylki za granice ( niestety, a to Cie pewnie interesuje ), dlatego zamawiam na adres mojej mamy, a ona wysyla paczke dalej do mnie. Da sie ;)



Moj zawsze gotuje.. Wolowine oprotestowalam, bo w ciazy kompletnie nie moge jej przelknac, ale wczoraj zrobil znowu fantastyczna kolacje, po piatku, kiedy niczego wcisnac w siebie nie moglam ( poza kalafiorem moze ), to wczoraj wciskalabym uszami ;)

Dzisiaj zrobi pulpety w sosie curry i ryzem brazowym :) :p



Agnesdem, mysle, ze nie jest to dziwne ani troche :) Wedlug PTG zaleca sie wykonywanie usg trzy razy w trakcie ciazy. U nas, w Danii, wykonuje sie usg tylko DWA razy - przeziernosc karkowa i polowkowe. A do 2004 roku usg oferowano u nas jedynie kobietom po 35 rz...

Prywatnie w Polsce kiedys tez chodzilam i rowniez w PL mialam usg moze ze 3, max 4 razy, wiec usg na kazdej wizycie to jednak..zbedny luksus. No i troche niepokoilabym sie, ze to w troszeczke moze jakos szkodzi. No i w koncu skoro PTG tak radzi, to ma zapewne racje...



Mamy polowkowe tego samego dnia :) :) :)



Niczym bym nie zbijala. Ostatnie okropne przeziebienie przelezalam w wyrku, mnistwo rumianku, z sokiem z cytryny i miodem spadziowym ( nie dodawac do goracej herbaty, bo traci dobroczynne wlasciwosci!) i przeszlo. Zdrowka!

Jolcia, mam nadzieje, ze juz lepiej. Jodelka, witaj.

Wszystkie pozdrawiam :)

Ach, tak... Jeszcze obiecalam Iwonie35 podziekowac za przepis na wysmienite paczki!
Dziękuję za wszystkie odpisy Twoje na prawdę mi to pomogło..nie nakrecac.sie nie wmawiać.dziwnych rzeczy jeszcze raz dziękuję :-)
 
my nie obchodzimy. nie lubie jak sie narzuca, ze to taki dzien gdzie trzeba gdzies wyjsc. wolimy sobie takie nasze walentynik robic regularnie, bez przymusu dnia i miejsca. ale dla obchodzacych jak najlepszej zabawy.

@Jodełka super, wiem, ze fundusze norweskie duzo inwetuja w medycyne. fajnie, ze akurat mozesz z tego skorzystac.

a ja tak narzekalam, ze mi cyc nie rosne, zaczal teraz :) wiec jest szansa, ze staniki do karmienia beda rozmiarowe i nie bede musiala nowych kupowac.
 
Julita- walentynek nie świętujemy, ale polskie swieto miłości tak :) prawdopodobnie Amelka jest owocem świętowania w 2013r. ;)

Jope- mnie też boli kręgosłup :(
Dziękuję oby to był ten łupież!
Co do kp to ja też jestem bardzo za! mimo różnych nieprzygod udało nam się karmić do samoodstawienia Ami.... Co ja bardzo przeżyłam i płakać mi się zdarzyło z tego powodu.

Piersi ja generalnie jestem bez biustu już o tym pisałam płasko sutek płasko, a teraz b zaczyna być małe...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witajcie nie jestem w stanie Was nadrobić takie tempo macie ;-) zwłaszcza na telefonieeeee:-( ja dziś się na spokojnie wyczytałam się w moje badania zrobione do tej pory no trochę tego było ale jak dowiaduje się od innych koleżanek każda widzę ma inne..mówię zwłaszcza o tych które są tu w Polsce bo wiadomo za granicą są inne badania wymogi...
Ja póki co miałam :toxo,badanie różyczki hiv,badanie tremponema pallidum rpr, morfologia krwi co 4 tygodnie badanie moczu tez co 4 tygodnie,badanie wątroby,glukoza wiadomo,cytologia
A WY????
 
Do góry