reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

jolcia bidula
julka &&
jodelko u mnie idento, odkad ostawil cyca, zadnego nabialu nie chce, kaszek, jogurtow normalnych i z mm, kakao, probowalam mm, krowie, kozie, migdalowe. Jak karmilam cycem jadl wszystko, odstawilam i sie zaczelo wybrzydzanie...

a co do karmienia "cycem" to w nocy po porodzie ok. 3 mialam kryzys i poszlam do dyzurki, ze sobie nie radze. Trafilam na Japonke, mowi mi pokaz jak karmisz. To ja malego przystawiam delikatnie, on probuje lapac. Baba na mnie warknela ZLE, zlapala mnie za cyca, scisnela sutek i mowi, pokarm jest. Potem mi pokazala dokladnie jak go przystawiac, jak mu podawac (uciskac) ten sutek. Bylam w szoku, ze byla taka bezposrednia no nie pieprz... sie ze mna. I chyba w tamtej sytuacji potrzebowalam takiego kopniaka. Przestalam sie uzalac nad soba i wzielam sie do roboty. ciesze sie, ze mi tak dlugo karmilam, mam nadzieje, ze z 2. tez sie uda. A jak nie to trudno, nie bede na sile nic robic, naewno siegne po mm.

dziewczyny, ktoras pisala o tanie aptece internetowej, mozecie mi przypomniec adres? prosze...
 
reklama
Dziewczyny ratunku! Zafarbowala mi lekko żółta koszulka ale nie wiem od czego bo na granatowo. Mam kilka plam takich na niej. Nowa koszulka dwa razy założona. Ale nie pamiętam z czym ja musiałam prac chyba od majtek mi zafarbowala bo lekkich ubrań z ciężkimi nie piore. Macie jakiś sposób na odbarwienie tych plam?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Ja to używam na wszystko wanisz. Ale skoro nie sortujesz ubrań kolorystycznie to polecam używać husteczki do prania Domol z Rossmana. Pochłaniają nadmiar farby z ubrań
Tak na przyszłość
 
Ostatnia edycja:
Ja karmiłam cycem do półtora roku... pierwszy rok dlatego że mała nie chciała nic butli. Bolało mnie ojropnie mimo że jadła prawidłowo. Karmiłam i płakałam. Dosłownie. I gdyby mi dała to szybko przeszlabym na mm ale teraz się cieszę że tak się nie stało. Teraz sama będę dążyć do jak najdłuższego karmienia. Mimo głupich komentarzy że za duża itd itp
 
Ja też korzystam z gemini.

Needi, głupie komentarze olać :)

Jolcia, znów? Może coś ci zaszkodziło?

Ekh, dobrze Wam, że znacie już płeć. Ja następna wizytę mam dopiero 25.02, a połówkowe - 10.03
 
Dziewczyny ratunku! Zafarbowala mi lekko żółta koszulka ale nie wiem od czego bo na granatowo. Mam kilka plam takich na niej. Nowa koszulka dwa razy założona. Ale nie pamiętam z czym ja musiałam prac chyba od majtek mi zafarbowala bo lekkich ubrań z ciężkimi nie piore. Macie jakiś sposób na odbarwienie tych plam?

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Jak mi się coś takiego przydarzy to mocze we wrzątku z octem :-) dwie porcję wrzątku na jedną octu :-)
 
reklama
Eh niestety dopadło mnie znowu przeziębienie straszny katar i stan podgorączkowy 37.6 a w zeszłym tygodniu byłam tez przeziębiona zdążyłam sie wyleczyć i znowu ...... Robię sobie okłady zeby zbić gorączkę bo nie chce faszerować sie lekami ale jak będzie rosła nic innego nie pozostaje :/
 
Do góry