reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2016

Malinka - o rany!! :O już chciałam skakać z radości, że możesz mieć operację w Niemczech, a tu taka wiadomość.... Nie wiem co Ci poradzić, ale doskonale wiem co przeżywasz, miałam podobną sytuację, gdy miałam mieć operowany kręsgosłup. W dzien operacji (prywatnie, bo na nfz kazali mi czekać miesiąc, albo wogóle odmawiali z braku funduszy) zadzwonił do mnie jakis super hiper profesor, do którego starałam sie dostać, że mam przyjechać i mnie zoperują. Zdecydowałam się na tę prywatną, bo wiedziałam co i jak, a ten prof nic mi nie mógł powiedzieć jaka operacja, czy mi wstawią stenofix, ile będe na oddziale czekać itd. Dziś nie żałuję, było jak było.
Wierzę, że podejmiecie dobrą decyzję, trzymam za was kciuki &&&& :*
Jak ręka?? Jak sobie ardzisz z zastrzykami? A jak synek sie czuje?

Witam nowe koleżanki :-)

daria - ooo...twarda jesteś!!! Długo planujesz pracować :-) A czy w UK zwolnienie jest płatne??
 
reklama
Malinka nie wiem jaką decyzję podejmiesz ale i tak ściskam mocno i życzę powodzenia Będzie dobrze

Klaudys Daniel też jest zniecierpliwiony że to tak długo trwa :) mam nadzieję że uporamy się z zazdrością pewnie się pojawi :) Na razie jest zafascynowany i czasem nosi swojego ulubionego misia pod bluzką i nazywa go swoja dzidzią
 
Witam wszystkie nowe mamusie :happy: Ile nas już tutaj jest? :rolleyes:
Klaudys co do suwaczka kilka stron wstecz jest opisane (w skrócie, musisz poszukać i utworzyć suwaczek na dowolnej stronie i wkleić kod w miejscu "sygnatura"). To super, że córcia chce rodzeństwo. Mój bratanek jak mu mama mówi czy chce siostrzyczkę stanowczo odpowiada "NIE"
AniaFania ja też mam przeczucie, że malutka może już w czerwcu pojawić się na świecie bo z USG zazwyczaj wychodzi że jest troszkę większa, a że termin mam na 02.07 to bardzo prawdopodobne.
Kurcze, muszę dziś zadzwonić do rodzinnego lekarza i umówić się po skierowanie do dermatologa bo od początku ciąży mam jakąś wysypkę na tyłku, zwlekałam i zwlekałam, myślałam że samo zejdzie ale teraz już w to nie wierzę bo co dzień jest coraz większa- sięga już prawie połowy pleców :-/ Co to może być?
 
Czesc Lizzy, Łubin, Klaudys i ... Dziwnyprzyadek :-D:-D:-D!
agnesdem
udusze za domowy pasztet :-p
dariazgr mam taka koncowke do blendera to sie chyba malakser nazywa i tez wrzucam ziemniaki i w 5 minut placki gotowe, do tego z sos z lesnych grzybkow...
stokrotko lacze sie w migrenowym bolu glowy! tak jak agnesdem pisala domowe sposoby najlesze, ja na glowie non stop recznik z lodowata woda, czy to cisnienie czy co kurcze?! zdrowka!
jolciu uczulenie? jadlas cos nowego, hm? a moze na basenie bylas ostatnio? ja w ciazy z G z basenu takie wlasnie plamki przynioslam, latem sie to jakby luszczylo, naszczescie samo zeszlo po roku...
kinguska moj G w kwietniu skonczy 3 latka, ale jest w przedszkolu do 13-14, czekamy na tatusia do 18/19 i ledwo zywa jestem...
aga a moze zamiast oslony probiotyk dobrze dobrany?
iwona ja tez tak mialam rodzice uczyli najstarsza siostre czy brata czytac, pisac, ulamki a ja tylko jednym uchem sluchalam, do 4 klasy podstawowej sie nudzilam w szkole bo wszystko umialam :-p
julka powodzenia!
fazerka zdrowka! powodzenia u lekarza!
malinko nie wiem co Ci doradzic trudna decyzja, wiesz najlepiej, jestem z Toba!


Moje dziecko od 2 dni ladnie chodzi bez placzu do PRZEDSZKOLA, chyba dorasta mi kawaler, Boze jaka ulga :-D Nie dawno ktorejs z Was radzilam, zeby sie nie martwila zwolnieniami u meza, ze to szansa, itp i co i 10% osob z meza firmy zwolniono, dzisiaj maja spotkanie informacyjne o dalszych losach, ciekawe co uslyszy, umowa kupna mieszkania przeniesiona na wtorek. no ciekawie sie zrobilo...

 
witam nowe koleżanki !!!
Fazerka oj bidulo...miałam taki kaszel w ciąży z Mikim ,trzymała sie mnie cholera z 3 tyg. jak kaszlałam brzuch poduszką trzymałam...zdrowia ! fajnie że się odezwałaś
Wszystkim chorującym szybkiego powrotu do zdrowia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czemu to zakichane nifty tyle kosztuje....widzę że temat bedzie i tak do mnie wracał.....oj słabą mam psychę ;/
Iwona z syropami w ciąży.hmmm od lekarza wolałabym coś dla bezpieczeństwa...
miłego dnia wszystkim !!!!
 
maryńka - to mój mąż straci pracę w ciągu najbliższych 2-3 miesięcy..... Taaak...cięzka sprawa, bo nie wiadomo co robić dalej. Wiem, ze nowa szansa, nawet się cieszę, że to firma rezygnuje z działu transportu, bo mój M. już bardzo się tam męczył, ale stres jest....
Cieszę się, że mały G tak dzielnie chodzi do przedszkola! :-)

Venice - miłego dnia :-)

Zdrówka dla chorych! :* Znikam w końcu coś porobić
 
wiecie co powiem Wam ze dziwne uczucie to co sie dzieje w brzuszku nie wiem cyz to malenstwo czy cos sie uklada...heh jestemw 1 ciazy i dlatego nie wiem kiedy to beda te ruchy:)
 
reklama
Malinka - o rany!! :O już chciałam skakać z radości, że możesz mieć operację w Niemczech, a tu taka wiadomość.... Nie wiem co Ci poradzić, ale doskonale wiem co przeżywasz, miałam podobną sytuację, gdy miałam mieć operowany kręsgosłup. W dzien operacji (prywatnie, bo na nfz kazali mi czekać miesiąc, albo wogóle odmawiali z braku funduszy) zadzwonił do mnie jakis super hiper profesor, do którego starałam sie dostać, że mam przyjechać i mnie zoperują. Zdecydowałam się na tę prywatną, bo wiedziałam co i jak, a ten prof nic mi nie mógł powiedzieć jaka operacja, czy mi wstawią stenofix, ile będe na oddziale czekać itd. Dziś nie żałuję, było jak było.
Wierzę, że podejmiecie dobrą decyzję, trzymam za was kciuki &&&& :*
Jak ręka?? Jak sobie ardzisz z zastrzykami? A jak synek sie czuje?

Witam nowe koleżanki :-)

daria - ooo...twarda jesteś!!! Długo planujesz pracować :-) A czy w UK zwolnienie jest płatne??

czuje sie bardzo dobrze jak narazie wiec czemu nie :) zwolnienie w uk wypisac moze tylko lekarz rodzinny. od prywatnego lekarza zwolnienia nie sa tutaj akceptowane. lekarz rodzinny nie wypisze zwolnienia z pracy jesli naprawde nie jest sie bardzo chorym. jesli chodzi o platnosc podczas zwolnienia to zalezy to od firmy dla ktorej sie pracuje. ja mam 100% platne do kilku tygodni (nie pamietam dokaldnie ilu) pozniej tylko rzadowe (czyli prawie nic), chyba ze jestem w bardzo zaawansowanej ciazy to biora od razu z maciezynskiego. natomiast w mojej firmie w czasie ciazy wolno mi co chce :) moge miec przerwe co godzine, moge sie polozyc jak zle sie czuje lub jechac do domu w polowie dnia. raz jak dostalam migrene zamowili mi taksowke do domu (pracuje 25 km od domu) wiec narzekac nie moge :)

ja za to podziwiam wszystkie przyszle mamy ktore sa cala ciaze na zwolnieniu ( te ktore nie sa w ciazy zagrozonej oczywiscie) bo ja bym sie chyba zanudzila :p
 
Do góry